reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

witam po dłuższej nieobecności, ktoś mnie tu jeszcze pamięta :sorry: mogę dołączyć...?

ciężko mi pogodzić wszystko z pracą bo jak wracam koło 22 po 12h to nie mam ani sił już czytać czy pisać a w dniu wolnym jestem sama z Misią której nie można odstąpić na krok więc dla siebie mam może ze 2-3h a tyle rzeczy do zrobienia :baffled:
ale spróbuję być częściej :tak:

kasienka, josie i kifsi widziałam zdjęcia z waszego spotkania <3 cudowne! ja też chcę!!! przydałaby się wam tam taka gwiazdeczka jak moja Misia ;-)
 
reklama
witam po dłuższej nieobecności, ktoś mnie tu jeszcze pamięta :sorry: mogę dołączyć...?

ciężko mi pogodzić wszystko z pracą bo jak wracam koło 22 po 12h to nie mam ani sił już czytać czy pisać a w dniu wolnym jestem sama z Misią której nie można odstąpić na krok więc dla siebie mam może ze 2-3h a tyle rzeczy do zrobienia :baffled:
ale spróbuję być częściej :tak:

kasienka, josie i kifsi widziałam zdjęcia z waszego spotkania <3 cudowne! ja też chcę!!! przydałaby się wam tam taka gwiazdeczka jak moja Misia ;-)

No proszę, lada moment Kraków pobije Warszawę. Warszawianki trza się skrzyknąć koniecznie i spotkać większą grupą z maluchami. no nie dajemy się :-D:-D
 
Zaza a co takiego fajnego jest w Świdnicy? :blink:
Kasia.natka pamiętamy :tak:

Muńka no to miłego pakowania!
Baby ja też już uciekam (maćku, następnym razem ;-)), muszę się wyspać, bo jutro non stop kolor z moim chorym bąblem, znudzonym starszakiem i dogorywającym na łożu mężem. Wish me luck :ninja2:
 
kasia.natka zeby nie bylo wzywalysmy cie na to spotkanie dzien wczesniej ale nie bylas na bb. Ale nastepnym razem:-) bo wlasnie dziewczynek nam brakuje :-)
 
Dziewczyny wymiekam ... G usnela o 10 i już prZed chwila ryk... już śpi znów ale płacz był solidny. Super. Leci jej cosik z nosa w dodatku... zakroplilam nasivin i sterimar. Idę się załamać...
Wypijcie moje zdrowie... psychiczne, G fizyczne:confused:
 
Iwon zdroweczka dla Julka! A w Swidnicy sie urodzilam wiec sentyment a poza tym mnostwo parkow i najlepsze eklerki i tosty na swiecie:-D

Kasia nie krepuj sie bo z nas wyrozumiale dziolchy ;-)

A w Praszce moze jakies spotkanko, co?:p
Sorki za pisownie ale skrobie z tel czego nie cierpie:-/ powinnam juz spac bo rano trzeba dokonczyc pakowanie i ruszac w swiat buziolki mam nadzieje ze troche za mna zatesknicie


P.s. Nie chlejcie za duzo:p
 
OMG moja z niewiadomego powodu znowu wyrzygała kaszkę (dodałam banana i chyba połknęła za duży kawałek i dostała odruch wymiotny). Szykuje się beznadziejna - kolejna - noc:( Tylko usiąść i ryczeć!

a moja dziś zjadła banana tak normalnie - gruząc sobie po kawałeczku. I byla tym zachwycoona - jak ugryzła za duzo to pluła i gruzła nowy kawałeczek. Mój dziec nie lubi jedzenia papkowatego - uwielbia gryźć. W sumie lepiej ze wyżywa sie na jedzeniu niz na moim cycku

Skruchę za swoją nieobecność walnęłam, to teraz szybkie nadrabianie. A potem co, pijemy jak zawsze? :-p;-)


Aylin wyglądasz uroczo :tak: I serio nie znasz aśki z kabareru Hrabi? Oooo, kochana, ta zniewaga krwi wymaga ;) Musisz przejść szkolenie u cioci Iwon. Są genialni!!

Kochana, pytanie - oczywiście ze pijemy

Nadrobiłam :) Znam... i też Aśka :) a maż stwierdził ze macie racje :) Kurde nosz sławna jestem :)

Baby ja też już uciekam (maćku, następnym razem ;-)), muszę się wyspać, bo jutro non stop kolor z moim chorym bąblem, znudzonym starszakiem i dogorywającym na łożu mężem. Wish me luck :ninja2:

Jak tooooooooooooooooo???????????????????
To z kim mam pić??????????????????



A w sprawie tego jeździka co wkleiłam - poczytałam ze super ale po domu. Na chodniki polecaja jego wersje trójkołową. I chyba się skusze - tj babcia albo dziadek się skuszą :)
No to jeden prezent - a co z resztą??
Tj od dziadka? i chrzestny tez bedzie pytał??? dawajcie dalej propozycje :)

i-quick-smart-jezdzik-3-kolowy-zolto-czarny-scuttle-bug-i09731.jpg

Młodak - zaraz ci wysle coś na maila - mój T wpadł na inny pomysł jak to drugie naprawić
 

Załączniki

  • i-quick-smart-jezdzik-3-kolowy-zolto-czarny-scuttle-bug-i09731.jpg
    i-quick-smart-jezdzik-3-kolowy-zolto-czarny-scuttle-bug-i09731.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 9
reklama
Do góry