reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Aronia ale twoj urwis ma sliczne wloski!!!:)

Dzieki dziewczyny wlasnie ja tak nie planuje wszystkiego x2 kupowac bo uwazam ze bez sensu ale moja kolezanka ma wszystko rozdzielne i wielkimi literami popodpisywane wiec zaczelam sie zastanawiac.

Paluszek dzis super juz w ogole nie bolal. Paznokiec siny u nasady i pewnie zejdzie:/


Hatszept ale pieknie macie. My w sopocie robilismy tak ze szlismy razem na jedzenie i jadl maz ja karmilam malego a pozniej maz z nim wedrow po restauracji a ja jadlam. No ale z dwojka to jeszcze wiecej kombinacji:)
Crocsy ja uwielbiam!! Te oryginalne oczywiscie, do ogrodu to najlepsze buty. Ja mam takie
Baleriny CROCS - CROCBAND II.5 FLAT 12333 Navy Ras | DAMSKIE \ Półbuty \ Baleriny DAMSKIE \ Półbuty \ Płaskie Crocs - sklep eobuwie.pl
Maz ma te co kasiek wkleila ale szare. Mlody rok temu mial z pepco podroby za 9.90 na basen i ogrod a teraz ma z tesco. Nie rozwalily nam sie ale tez nie za duzo w nich chodzil. Na razie oryginalnych mu nie kupuje bo za szybko wyrasta a za malo korzysta.
Ogolnie caly dzien nie da sie w tym wysiedziec ale na szybki wyskok na ogrod szczegolnie jak jest rosa sa genialne:) do piachu mi srednio pasuja bo obciera ten piasek w nich

Sunshine ten sweterek co sie wszyscy zachwycaja nim to dorwalam przypadkiem w kappahl za 30zl przeceniony:) jest boski
 
Ostatnia edycja:
reklama
Drugi dzień z rzędu pobudka o 7:10. Why????? Ledwo na oczy widzę. Muszę nauczyć się kłaść do łóżka trochę wcześniej niż o 1:30

Aga oj biedny Antek z tym kaszlem.

Mam niemca w domu. Zamiast tak kiwa głową i mówi ja ja ja :)

Zapowiadają niezłą pogodę. Oby się sprawdziła bo nie chcę w domu znów siedzieć. K po nocy śpi a młody najciszej się nie zachowuje niestety.
 
Ostatnia edycja:
Kolejny egzamin z głowy :D jeszcze dwa i koniec :) uffff

Kasienka za chwilę wychodzimy na pocztę ;) my mamy te croscy różowe w lumpku na 50 pensow wychaczylam :)))

Hatszept tiaa teraz z dziećmi to ty tylko stacjonarne wakacje ale super ze taki duży hotel macie to jest gdzie chodzić.

Josie nie tylko sweterek mi sie podoba ;) ale udalo Ci się nie ma co za 30zl to prawie jak za darmo a wyglada bosko! Napisz mi jeszcze skad te poleczki masz ;)

Aylin a wy gdzie sie zdecydowaliscie na wycieczkę?

Asik i jak trawka skoszona?

Kasik ja bym sandlki wzięła ;) super croscy!


Ja wczoraj poszalalam w Tesco na wyprzedaży ;) uwielbiam te ciuszki
 

Załączniki

  • 1398759107047.jpg
    1398759107047.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 25
aga widzisz jak u nas, może też jakaś wirusówka? Ja jutro idę na osłuchanie przed długim weekendem. Dziś w nocy też kaszlała po zaśnięciu że aż nią rzucało, a potem nic. Dopiero o 4 nad ranem zaczęła się kręcić i mówić że ją ząb boli - piątka która wychodzi nam już od miesiąca!!! Usnęła dopiero przed 5 a o 7.30 była już wyspana...grrrry

sunshine
piękne ciuszki! Jak mała, gorączkuje? I gratki za egzamin!
 
co do tych biedronkowych ... wlasnie stamtad wrocilam i rozmiar 24 jest jak 26/27 ... moj mial 2 cm luzu w tyl a on ma rozmiar 24 teraz... wiec nieciekawie

a zobaczymy za dwa dni w lidlu
 
reklama
Aga a Antos jakiej dlugosci ma wkladke ? bo Nikos ma na 15cm kupowane pelne buty i wcale nie waska stopke a biedronkowe 24 bylo wielkie ten pasek z tylu w ogole mu nozki nie lapal
 
Do góry