reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Muńka to też musisz mniej więcej taką cenę podać, szczerze powiedziawszy mi się jeszcze nie udało sprzedać i nie wysyłałam nic ale chyba tak przesyłka kosztuje, w razie czego zawsze można różnicę zwrócić :-D
 
reklama
Muńka:
10014585_10203572911832151_970268640_n.jpg
 

Załączniki

  • 10014585_10203572911832151_970268640_n.jpg
    10014585_10203572911832151_970268640_n.jpg
    41,8 KB · Wyświetleń: 27
Niespodzianka - nasz jest wybredny jesli chodzi o zabawki dzieciece. Biezacymi hitami sa... trzepaczka do dywanow, dmuchawce i slimaki :sorry2:Zdrowka rowniez zycze i wspolczuje sterydyow :-(

andzia - pierwsza, pare godzin potrzymala

alijenka -. dzieki :biggrin2: To czesc rekreacyjna. Wszystko po poprzednich wlascicielach (niedzialajaca pompa, bezsensowna wanna, altanka z lat 60tych - ale dziec ma frajde :tak:), druga polowa to grzadki, z 1m² potrafimy wiadro chwastow zebrac a grzadek jest kilkanascie (5m dl kazda) :rofl2:

Aylin - mam swoje patenty ;-)

No wlasnie eurowizja jest dla mnie w kwestii programowej czysta polityka a w kwestii muzycznej muzyczna landrynkowata a to ni emoje klimaty, wiec zazwyczaj nawet nie wiem, ze sie odbyla (poza tym jak kasiekz tv nie ogladamy). Tym razem jednak zostalismy "zbombardowani" ze wszech stron tak skarykaturyzowana propaganda, ze az sie zainteresowala co to i kto to :rofl2: Mnie sie piosenka chonchity nie podobala, bo nie lubie musikalu.. Cleo wiedzialam, ze nie ma szans, to nie ten typ festiwalu aby mogla cos zwojowac. Mysle, ze i tak osiagnela osobisty sukces, bo uslyszala ja szersza, miedzynarodowa publicznosc i wielu sie spodobala.Ogolnie projekt Donatana oceniam wysoko, choc nie jestem fanka hip hopu. Laczy to, co aktualne z motywami staroslowianskimi, poganskimi. Takich nawiazan jest duzo na Bialorusi, Ukrainie, w Rosji a w PL to jeszcze nisza a jak najbardziej warta artystycznej eksploracji :tak:

Pogoda tez nas nie rozpieszcza, wiec kupilismy sobie ananasa - zeby choc troche cieplego klimatu bylo ;-)

I dalej teraz nie popisze, bo dziec sie obudzil ;-)
 
aga - dzięki za tabelkę! Czyli skoro te buty są lekkie i ważą mniej niż 350g to mogę wysłać je przesyłką poleconą za 4,20 lub 5,50 ( w zależności czy ekonomiczna czy priorytetowa), czy paczką pocztową do 1kg? I czy przesyłka polecona to to samo co list polecony?? bo widziałam, że na allegro piszą o listach poleconych, albo paczkach.

alijenka - Tobie również dziękuję!!
 
aga - dzięki za tabelkę! Czyli skoro te buty są lekkie i ważą mniej niż 350g to mogę wysłać je przesyłką poleconą za 4,20 lub 5,50 ( w zależności czy ekonomiczna czy priorytetowa), czy paczką pocztową do 1kg? I czy przesyłka polecona to to samo co list polecony?? bo widziałam, że na allegro piszą o listach poleconych, albo paczkach .
Nie wtedy jako gabaryt B 7,5zł, poczta podrożała chyba od lutego i jeszcze za nic nie zapłaciłam mniej jak 7,50. Plus doliczasz kopertę (ja kupuję w papierniczym, bo tam bąbelkowa za 70gr, a na poczcie ta sama 2,2zł)

W sumie pierwszy raz w życiu tak mi poszło na allegro tak to pojedyncze rzeczy, a teraz w 3dni 260zł :) i najdroższa z tych rzeczy to chyba 20zł :)
 
Sunshine napisalam a dosłownie przepisałam to co Polacy piszą w komentarzach wiec widocznie nie tylko ja taka tępa i nie mam pojęcia kto ile dał punktów. Niejeden komentarz był w stylu ze Niemcy wola babochlopy niż piękne kobiety - nie moje słowa. Komentarze na wp chyba z tego co pamiętam. I napisałam, ze najbardziej PODOBNO to Niemcy oburzeni. Podobno bo sama nie wiem. I tyle.



Czy tylko mi sie dzisiaj nic nie chce???:zawstydzona/y:
 
polaa - nie Niemcy tylko dwoch dziennikarzy ;-) Samym Niemcom sie podobalo, oni zwyczajni do takich widokow, bo na Oktoberfescie kazda kelnerka tak ubrana lata :-p
 
heloł:zawstydzona/y:

wiem wiem, nie dotrzymałam słowa:zawstydzona/y: nie mam nic na swoją obronę, no...
nic już nie obiecuję, bo wyjdzie jak z noworocznym postanowieniem ;) ale mogłybyście ze swojej strony mniej pisać ;) wtedy byłoby mi łatwiej nadrobić wieczorem;-)

mam nadzieję, że u was wszystko ok...
nadrobić ostatnie parę stron wpadnę wieczorem

a tymczasem lecę na spacer z burkami, a potem będę piec karpatkę na przeprosiny dla was ;-)
 
Aronia a no widzisz :) dwóm osobom a od razu komentarze Polaków, ze Niemcy sie nie znają :) wiec ja nie mająca o tym pojęcia powtorzylam ale dodałam za podobno :-D Tak sie tylko bronię ;-)

zaza witaj ;-)
 
reklama
aga - dzięki za tabelkę! Czyli skoro te buty są lekkie i ważą mniej niż 350g to mogę wysłać je przesyłką poleconą za 4,20 lub 5,50 ( w zależności czy ekonomiczna czy priorytetowa), czy paczką pocztową do 1kg? I czy przesyłka polecona to to samo co list polecony?? bo widziałam, że na allegro piszą o listach poleconych, albo paczkach.
Cennik - Informacje | cennik.poczta-polska.pl
Wszystko do 2 kg wysyłasz przesyłką listową :tak:
 
Do góry