reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA JOSIE SERDECZNIE GRATULUJĘ:-) ucałuj Frania

Kasieńka Sarnia prześliczna

Andzia zdrówka dla Matiego

Mam pod opieką 4-letnią córkę sąsiadki. Siedzę z cała gromadką na dworze bo ciepło się zrobiło chociaż się chmurzy. Jak na razie ładnie się bawią nie licząc tego, że już z młodym raz się pobiła ( no bo jak ona może ruszać jego "motol"???)
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1400506016.205532.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1400506016.205532.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1400506016.205532.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 36
Josie gratulacje!!!! Super :) Mniam mniam mniam cudownosci :* Musisz suwaczek zmienic, bo jak MsMickey bedziesz w 60 tygodniu ciazy ;-):-p

Aga szkoda, ze wycieczka anulowana.

Polaa wiec wypad na carboot udany :) Odkurzacz to tez dla chlopakow? ;)

Aronia, Alijenka T postawil pierwszy krok jak mial 10 miesiecy i jeden dzien, ale nigdy nie byl prowadzany. Nawet jak juz sie uczyl chodzic to od mebla do mebla. Tez mi sie noz w kieszeni otwiera jak baby stawiaja na sile niemowlaczki co ledwo glowke trzymaja. I jeszcze szczesliwe, bo "takie silne" dziecko maja :no:

Alijenka jak u nas deszcz czy kaluze to nie ma opcji wyjscia bez kaloszy i nieprzemakalnych spodni. Inaczej konczy sie jak u Was ;)

Asik skad ja to znam - Tomek zawsze walczy o swoje auto na ktorym sie jezdzi :/ Wlasciwie to teraz juz o wszystko walczy :/ Dzis sie rozplakal jak mu jakis psiak zabral patyk na spacerze :eek:

Kasienka jaki slodziak!!!! Zjem :*

Kasiek mialam pisac,ze zazdroszcze :D

Andzia uuuu bidulek - zdrowka

Sunshine jak egzamin? Zdrowka dla Ciebie tez.

Munka łer ar ju?

Mam chwile dla siebie. Mlody zjadl obiad i walnal sie na drzemke. Bylismy na dluuugim spacerze i w sklepach. Chcialam kupic jakis kolorowy papier i inne *******ki, bo od jutra ma padac, ale ceny zaporowe. Jak wstanie to pojde do funciaka (tam wsjo po 5zl) i kupie jakies kolorowanki, naklejki itp itd.
 
Josie cudowny :tak:

Niespodzianka tak dla chłopaków takiej firmy jak ja mam :-D Wyrzucę zdjęcie zaraz. Wczoraj juz nie chcieli ze mną odkurzać ale kłócili sie miedzy sobą który ma tamtym odkurzać :-DMogłam kupić dwa :) ja takie rzeczy tez zawsze w funciaku kupuje. No nawet nie strasz ze od jutra zmiana pogody ale tez dzisiaj słuchałam i ma jutro coś tam padać ale nie dużo :-D Ja czekam aż Wojtek wstanie i idziemy na plac zabaw.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 21
Niespodzianka ale młody daje jej wszystkie zabawki oprócz motorka, jego nawet dotknąć nie pozwala. Ale on nauczony, że się dzieli z siostrą

Polaa fajny odkurzacz :) my chcemy młodemu kupić zabawkową piłę motorową bo dobiera się do prawdziwej
 
reklama
Wpadam na chwilkę a tu takie wieści!!!

Josie gratulacje, Franus jest śliczny. I naprawdę duzy chłopczyk. Uściski dla was.

Resztę postaram sie nadrobić pózniej. Na razie uciekam, wybaczcie ale żyć mi tu dzisiaj nie dają.
 
Do góry