reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Niespodzianka- wydaje mi sie ze tradycyjna zielona zawsze mozesz ja ubrac inaczej co roku, raz romatico a raz kolorowo ;-) U nas bedzie tradycyjny wystroj czerwony bialy I srebny :) reczne ozdoby :tak:
I jak kupilas kabel do TV? prawdaz ze male przemeblowanie a duza roznica ;) Pamietaj, ze jak bedzie potrzebowac porady to sluze pomoca dla mnie to sama przyjemnosc :*


dzien dobry

kaseik ja myślałam ze wstawiałaś zdjecia normalnej . duzej kuchni. Wooow
Sunshine ja nie wiem dlaczego Ty w siebie nie wierzysz. jestes boska :)

Ja przy Was to kompletne beztalencie. Tak mi sie marzy duze mieszkanie albo mały domek zebym mogła sobie uzradzić od nowa. Na obecne mieszkanie nie mogę sie patrzec. Jak je uzradzałam 8 lat temu to mi sie w miare podobało, a teraz nic od lat nie zmieniane, oprócz łozek , a tylko gratów nastawiane . Łeeee

To teraz jak masz wplanach przeprowadzke to jest I pretekst zeby te wszystkie graty przejrzec I co Ci niepotrzebne sprzedac, wydac, wyrzucic..... ja tak zrobilam ;) pojechalam na pchli sprzedalam I byla kasa na nowe :-) zreszta ciagle to robie jedne sprzedaje kupje drugie, niestety nie spie na pieniadzach a remont duzo pchlaia kasy wiec musze improwizowac I dlatego duzo sama robie zeby zaoszczedzic;-) Ahhhh I dzieki za ten tekst "jestes boska" :* a czemu nie wierze hmmmmm zakompleksienie I niedocenianie to cala ja :sorry:

Ja sie czyms strulam. Rzygalam pol godz.!;/ A teraz mlody tak mnie kopie ze nie moge siedziec i glowa zaczela bolec:/

buuuu oby szybko przeszlo a mlody sie uspokoil!

Andzia- nie, nie, nie...... to jest dziecko I mozna mu wszytsko wylumaczyc ale trzeba chciec, ie powinno byc tak, ze zastaw sie a postaw sie bo dziecko chce, bo bylo grzeczne, bo mu sie nalezy!!! wydaje mi sie, ze wazniejsze jest to, co ma sie do garnka wlozyc, a nie present na ktory nas nie stac, skoro ona sama nie potrafi tego zrozumiec to jak ma to wylumaczyc dziecku? To przeciez tylko Mikolajki.... ale skoro juz chce mu to kupic to moze niech sie zlozy kilka osob a nie obiazac jedna osobe takim wydatkiem.....? No nie wiem na Mikolajki u mnie zawsze byly drobiazgi bo liczy sie gest, swita bywaly rozne ale nigdy nie bylo placzu, ze dostalam nie to co chcialam (zreszta zawsze prosilam o puzzle gry planszowe :-p) ale Aurelie ucze cieszyc sie ze wszystkiego co dostanie a jak robimy liste prezentow to staram sie ja nakierowac na to co ja chce jej kupic, przeciez to jeszcze dzieci ;-)

Kasiek z czajnikiem nie pomoge ja mam Russell Hobs ale tego chyba nie ma w PL?
 
reklama
Sunshine sa russella i oglądalam ale srednie ma opinie. Jako masz model, dlugo? Ja tez ciągle cos sprzedaje:)

Aylin to cos jak ja chrzesniakowi tylko na urodziny (bo duzy chlop) a dzieciom szwagierki (tak sie mowi ze siore M?) do 60zl max.:)

Niespodzianka fajowe. Kocham jak choinka kolorowa:)

Ja mam drewniane renifery, gwiazdki, serca z allegro i w tym roku P sama sobie pokoloruje farbami ozdoby:)

Ps.bylam z P u nefrologa. Zaje.bista babka-pelne badanie, rozmowa, oglądanie wynikow. Okazalo sie ze ma ciup zrosniete wargi wiec odrobina moczu moze tam zostawac (w tym jakby rowku) i stąd mogą byc zapalenia pecherza. Dostalam masc z hormonem ktora ponoc to'rozdziawi' i bedzie git:) Bylam wczesniej u dwoch nefrologow i zaden do cipci nie zajrzal! Na szczescie nie jest zle bo w tym roku miala zapalenie tylko raz w lutym po basenie.
 
Kasiek szukajcie a znajdziiecie ;)dobrze ze trafilas w koncu do dobrego lekarza i oby to rzeczywiscie sie rozeszlo.

Dziewczyny to nie jest tak ze ona oczekuje ode mniie zebym kupila jej synowi ten zestaw. Jednakze list wydrukowala przy mnie. Maciek nie zdaje sobiie chyba jeszcze sprawy ze to takie drogie ale ona tez mh nie ylumaczy.

Jak narazie nic mu nie kupilam.
Za to bylam w smyku i kupilam calej trojce yakie same pizamy ze Zlomkiem. Babcia kupila po samochodzie i Mikolaj jest.
a ha my w Swidniku
 
Sunshine pisz mi tu szybo recenzje bo podobaja mi sie te russela:p

Andzia bawcie sie dobrze w Swidniku! Prezent masz na mikolaja wg mnie wystarczy. Nawet laski pisza ze 250 to mega przesada my dear!;)

A my do Jeleniej jedziemy:) Ale oczywiscie nie chce mi sie!
 
Witam :) Antoś dopiero w tej sekundzie usnął :) tak był przejętym prezentem od Mikołaja :D do południa byłam na mieście i kupiłam póki co dwójce dzieciaków prezenty (jeszcze dwójka) tzn. babcia kase wykłada, a ja robię zakupy :) i jest od nas :D
Po południu byliśmy powitać Mikołaja na rynku i odpaleniu choinki, więc karuzele zaliczone, a i widząc tych wszystkich ludzi jedzących krzyczał mniam mniam więc gofra dostał :)
Ja wróciliśmy wujek podłożył prezent na balkon, a na nim czapkę mikołajową i zastukał w okno :szok: pierwsza reakcja Antka to płacz, ze Mikołaj zgubił czapkę :D

Andzia mówisz, ze fajne piżamki w smyku ? Muszę mojemu coś kupić ma jedną porządną i dobrą, reszta przymała. Ja z kolei mam problem, bo siostrzeniec nie powie co chce, a chciałabym by się cieszył. Ale taka cena na prezent kosmiczna.

Kasiek oj cudny kącik Polki :) może kiedyś uda nam się go zobaczyć <marzy>

Sunshine oj Ty zdolna i to jak babeczka :)

Niespodzianka ja tam lubię kolorowe choinki :) więc na naszej będzie wszystko :)
 
Kasiek sorki.... to tak na szybko ja mam go już 3 rok o taki ...... i nie jest głośny
 

Załączniki

  • 1417819370319.jpg
    1417819370319.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
W sumie to ja dla Polki też musze nabyć piżame ale mam problem i musze obejrzeć, bo zazwyczaj 92 spodnie OK, bluzki za krótkie, a 98 odwrotnie. I tak mam bez kompletów w szafce ale co zrobić.

aga dobre z tą czapką:D Moja też ględzi, że chce mikolaja zobaczyć. Ale musi poczekać do niedzieli, bo jutro rano do teściów, więć w nd wybierzemy się do marketu lub na ten stadion (o 11.00 na Królewieckiej jakby co?). Oczywiście zapraszam do nas. Jesteście już zdrowi więc możemy umówić się na wt, bo w pn jedziemy do P przyjacióły;) Zgadamy się bo zaraz święta!

sunshine
piękny, ale kuźwa 225zł więc odpada, bo M zabiłby mnie:D Tak więc decyzja podjęta kupuje tego russela storm, bo w pomocji świątecznej mam toster w tym samym kolorze tj. za doplatą, ale 60zł taniej! A ja na toster od miesiąca poluję:D No i M będzie mial problem z głowy z prezentem pod choinkę. Ale toster dostanę dopiero 24.12 żeby nie było:p Dziękuję za polecenie firmy!
EDZIO
Wróć..znalazłam za 130zł ten szklany. On ma coś w środku plastikowego/silikonowego co śmierdzi podczas gotowania wody czy głupoty ludzie piszą?
 
Ostatnia edycja:
W smyku 30%??? U nas w teorii 50 ale praktycznie nic nie ma. Za to na stronie są fajne rzeczy przecenione. Tylko ze ja mam prawie wszystko....
 
reklama
Kasiek wtorek nam pasi, wiec może w końcu się uda :)

Ja dla Antka też mam wszystko dziś mu kupiłam tylko kapcie skarpetowe (dla mikołaja dołożę) a piżama nawet do szpitala by się nowa zdała.
 
Do góry