reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Mlodak na tak gęsta wydzielinę z nosa dobry jest mucofluid (o ile dobrze pamietam nazwę ). Jest on okropny w smaku, a niestety czyje go sie w gardle, ale za to dobrze rozrzedza. Z tym ze on chyba jest na receptę. Moze zapytaj lekarki jak bedziesz. I dużo zdrówka dla Ciebie.
 
Mam mucofluid i nie działa niestety. Dostał nawet aerozol ze sterydem i również nie ma poprawy. No nic nie leci, zupełnie, a próbujemy Katarkiedy do odkurzacza. To tylko Sz się wkurza, że go laskocze.
 
Witam i ja z anginą. Oczywiście antybiotyk dostałam. W pyte kasy poszło na leczenie. Po prostu zalamka. A tak się cieszyłam, że udało nam się w tym miesiącu coś odłożyć. I doooopa.
 
Mlodak bidulko, kuruj sie. Aby choróbsko szybko przeszło u Ciebie i Szymka. Zdrówka.

U nas upały. Wczoraj o godz. 22-giej było 27 stopni [emoji15] ale za to Szymek nie wychodzi z basenu[emoji6]
 
Mlodak zdrowka :)


Wlasnie skonczylam dmuchac basen :) plazujemy kolo domu :) u nas ponad 30 st :)

Pozatym wkr.... na tesciowa :( naszczescie humor mi sie poprawil bo Wik dostal sie do przedszkola :) jupi
 
Kifsi gratuluję przedszkola.

U nas drugi dzień upałów. Na szczęście Sz grzeczny i na dwór nie ciągnie. W domu całkiem znośnie.
 
Kifsi gratulacje przedszkola[emoji3]
My też zaczynamy od września, z tym że w krótkim wymiarze czasowym. Tutaj przedszkole bezpłatne jest dla każdego dzieciaczka od 3 lat w wymiarze 15 godzin tygodniowo. I Szymek bedzie chodził codziennie na 3 godziny. Zobaczymy co bedzie [emoji6]
 
reklama
Hej.
Kończę chorować i powoli wracam do żywych. Angina w moim wieku to jakiś koszmar. Oby więcej mi się nie przytrafiło.......

Kurde fajnie z tymi przedszkolami tak na początek po 3 godzinny. U nas z grubej rury od razu na 6 trzeba dać dziecko. I nie ma patyczkowania się. Rozebrać, oddać do sali i wyjść. Nie ma dni adaptacyjnych ani nic.......
 
Do góry