reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

reklama
Andzia - rok po roku trzy baby :) a dzis jednak bieszczady. Do Krakowa i Zamościa mamy po 2 h drogi. Szkoda nam siedziec w aucie lacznie 4 godziny
 
andzia - cha cha cha, no takie czasy najwyrazniej, ze i bociany w trojkacie :-D Ciekawa jestem, co to za gagatki. Skoro to jakas patologia to niewykluczone, ze to 3 samce lub 3 samiczki :szok::-D

Andzia - a ta Twoja znajoma to nie popadla w jakas obsesje rekompensowania sobie trudnosci z zaciazeniem, ze tak "co rok to prorok"? :sorry:Ile ona ma lat, tak z ciekawosci?
 
Hej dziołchy,

Trochę nadrobiłam i może tym razem uda mi się coś skrobnąć.

Josie straszne z tą sarną. Czy wszystko w porządku u was?

Aronia super macie te imprezy w zasięgu. My jak na razie jeszcze nie ogarnęliśmy dokładnie co tutaj jest wartego obejrzenia, ale chcielibyśmy to nadrobić.

Mlodak mnie też zdarza się krzyczeć zarówno na Paulę jak i Szymka. A potem tez mam wyrzutu, że wyrodna matka ze mnie. Nie przejmuj się, nie jesteś z tym sama. A Szymek i tak wie, ze kochasz go najbardziej na świecie.:tak:

Pola ja przedwczoraj miałam dzień porządków. Wysprzątane było do rana następnego dnia, kiedy to wstał Szymek i zaczął się bawić.

Aylin to kolega rodzynek w domu. On sam i będą cztery baby.

Powiem wam, że mam koleżankę, która ma 4 dzieci - same córy. Z tym, że u nich różnica wieku pomiędzy dziewczynkami jest 2-3 lata. I wiecie co - mieć taką gromadkę tez ma swój urok. :tak:

My wczoraj byliśmy tutaj pierwszy raz na playgrupie. Szymek na początku był bardzo nieśmiały. Musiałam wszędzie z nim chodzić za rękę. Później troszkę się rozluźnił i obserwował co robią inne dzieci, a czasami nawet próbował się włączyć w zabawę. Mam nadzieję, że szybko przełamie pierwsze lody i będzie szalał tam z całą dzieciarnią. I aż zdziwiłam się, że w domu taki urwis i wszędzie go pełno, a jak poszliśmy wśród mu nieznajomych to taki spokojny i trzymający mi się z nogę cały czas.
 
:happy::happy::happy: nie wiem czy powinnam pisac (bo nie chce zapeszyc) ale..... u nas juz 3 przespane nocki i 2 cale dni bez pieluszki :happy::happy::happy: Dzis do opiekunki pojechala bez pieluchy wiec zobaczymy jak jej tam pojdzie :cool2:


Po lekarzu. I dalej czysto. Ogólnie dziecko zdrowe, ma biegać całe dnie po dworze. Mam obserwować i robić na noc inhalacje + sól do noska. Jak nie przejdzie to w pn-wt kontrola. Grrrry.

sunshine piesek był śliczny. Musicie kiedyś Perełce zakupić:p Spodenki super - moja niestety uznaje tylko zwykłe bawełniane bez żadnych guzików, zamków, pasków:/

jak tylko bedzie taka mozliwosc to na pewno kupimy :tak: co do spodenek to jej bez roznicy :-p
Wczesniej zapomnialam odpisac, ze Aurelka temp juz nie ma ale za to kaszel i katar :-( Udanego wyjazdu :-)

Czesc wiedzmy! Miotly odkurzone na dzisiejsza noc Walpurgii? ;-)

Sunshine - mnie sie z Twojej fotki wydaja oba psy bardzo podobne ale postanowilam zrobic obiektywny test naukowy :-p Pokazalam wiec zdjecie Twojej psy bejbiszonkowi, zeby zobaczyc czy pomyli z nasza ale jednak powiedzial, ze to jakis pies a nie nasza, wiec faktycznie nie 1:1 ale podobienstwo jest duze!

zalezy na ktorym zdjeciu, jakies podobienstwo jest ale widzisz mlodego oszukac sie nie da ;-)

Co za wypracowanie :-p co do ptaka to nie chialabym byc na Waszym miejscu, zeszlabym na zawal, chyba :confused2:


Kończę dzień w fatalnym nastroju. Praktycznie to pół dnia przeplakalam. Wszystko mnie dziś wkurzalo, Szymek wyprowadzał.co chwilę.z.równowagi. Chyba nigdy tyle.nie krzyczalam na niego co.dzisiaj. Nie.tylko.na.niego zresztą. Nawet psom się obrywalo fo chwilę. I jeszcze tu jakieś kropki mi się wtryniają i już mnie to irytuje.
A teraz mam wyrzuty sumienia że nie rozumiałam kiepskiego humoru Szymka......

Oby jutro było lepsze.....

Ja mialam to wczoraj, myslalam juz o odizolowaniu sie od swiata ale nie moglam bo bylam sama z Perla :-( To jej niejedzenie doprowadza mnie do bialej goraczki :wściekła/y: Mam nadzieje, ze lepiej u Ciebie ;-)

Kur.... wjechalismy w sarne my ok ale drzwi kierowcy sie ledwo otwieraja. Ja pier.....

O fak!!! mam nadzieje, ze u Was wszytsko w porzadku? daj znac!

Czy mi nie wyświetla wszystkich postów czy dzisiaj tutaj taka cisza??:szok:


chyba pustki, w koncu swieto pracy :-p kazda na urlopie :-D

Sylka- napewno mu sie spodobaja te playgrupy :tak: ja z Aurelka chodzilam od 7 miesiaca ;-)

Polaa- czy czyscioszku :-p jak ja bym chciala miec tyle mobilizacji co TY!!!

Andzia- :-D:-Dco za zboczenie z tymi bocianami :-p


Poza tym zimno mi.......
 
Wreszcie na chwilę na tyłek siadłam od rana w ruchu :) sprzątanie potem szukanie (na ostatnią chwilę) prezentu na jutrzejsze 3ur córci siostrzenicy, a teraz jeszcze musiałam tort zrobić. Myślałam, ze z tortem szybko pójdzie, bo dekoracje były gotowe (opłatek) a du d... w niektórym miejscach się rozmókł :/ mam nadzieje, ze do jutra przetrwa :)

No i za około godzinę będzie przyjaciółka :) Absolut waniliowy się chłodzi :) dostałam go od niej 3lata temu i zaraz byłam w ciąży, więc czekał na wspólne spożycie :)

A wczoraj część dnia spędziliśmy na działce, a drugie pojechaliśmy na rynek, bo bili rekord ginesa na gitarze :) szkoda, ze tylko nas deszcz szybko przegonił.
 
Sunshine gratki:)
my juz nawet na spacery nie zakladamy pieluchy, Goga wola bez pudla:) kupilam nocnik turystyczny potette plus - kazdemu polecam:) na noc zapomnialam zalozyc;) i nic:) rano zapytalam, czy chce, zrobila i tyle. Zreszta, w ciagu dnia pytam tylko wtedy, gdy dlugo nie robi, bo sama wola:)
 
Aga dawaj zdjecie tortu:)

Josie - odezwij sie!

Alez sie pogoda zalamala:( mielismy plan pojechac do L a tak bez sensu bo nie ruszymy sie z domu na tyle przy takiej pogodzie:(
Dzis dzien na spacerze po miescie - odkrywalismy nowe drogi:) wyszlismy w poludnie, wracamy teraz:)
Wczoraj mielismy Gosci: moja sis z mezem i mama:) fajnie bylo sie spotkac:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aronia oni marzyli o dużej rodzinie a ze maja 35 to czas ich goni. Ale ona wygląda źle. Cienie pod oczami straszne
 
Do góry