reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Josie Franio slicznie:) baaardzo mi sie podoba:)
Moja znajoma ma Franka i fajnie brzmi, gdy o nim mowi:)
Z petla to tak jak Aronia pisze, no stress, pepowina jest sprezysta. Julo byl dwa razy owiniety i tylko przez ten przyczep bloniasty byl to problem.

Zaza... zaza... zaza... czy Ty chcesz mnie WYKONCZYC???!! Uwielbiam karpate:):):) ten krem... ah:)

Aronia zdrowia zycze:)

Aga fajna sprzedaz:)

Ja tez nastawiam sie na sprzedaz po Julku. Po Gosi dziewczynskie dalam siostrze dla malej Marty:) No i okazalo sie, ze u mojego siostrzenca bedzie mala Hania:) wiec ciuszki pojda dalej:) maja do mnie wrocic wprawdzie ale pewnie tylko niektore beda nadawaly sie na sprzedaz... no ale p Julku juz sprzedam sama. Wiecie, ze juz 56 jest za male... ;)
 
reklama
MsMickey 56 za małe ??? rośnie Julek. Czy Ty wiesz ze jeszcze nie urodziłaś :-p Czas chyba rozwiażać ta ciąze :-D

Aylin - &&& za koleżankę.

Ja pzrestawiłam sie na sprzedaż w komisie dla dzieci. Nie bawie sie w zdjęcia, opisy i wysyłanie paczek :)

Josie tak jak dziewczyny pisza - petla na szyjce często spotykana, no ale psychika robi swoje. Robiłam wczoraj dorsza w bazylii ( w końcu) pychotka, nawet mój M wcianał, a ryb nie lubi :)

Aronia - zdrowia i duzo sił
 
hej dziołchy


aronia moja ostatnio próbowała ślimaki ale chyba jej nie posmakowały jakieś takie obślizgłe były :-p:-p:-p:-p no i zdrówka życzę


Muńka chyba to zależy od tego czy te buty wysyłasz w pudełku czy nie bo jak w pudełku to chyba wymiar będzie większy i wtedy większa opłata jest

zaza uwielbiam karpatkę, zabiję Cię za to zdjęcie !!!!!!!!!!!!!!!

josie spotykamy się na basenie z Franusiem spoko chłopak :-D:-D:-D:-D, ładne imię

Sunshine ucz się ucz bo nauka to ................. jak mi to babcia zawsze powtarzała :-D:-D:-D

Aylin kciuki zaciśnięte, a moja kuzynka też leży w szpitalu i też jakoś podobnie z wiekiem ciąży, nie dość że już ma krążek to teraz wykryli u niej bakterię która powoduje zapalenie płuc i leży pod kroplówkami

MsMickey Twój maluch rośnie, a przecież u takich maluszków najlepiej to widać :-)
 
Ja tez nastawiam sie na sprzedaz po Julku. Po Gosi dziewczynskie dalam siostrze dla malej Marty:) No i okazalo sie, ze u mojego siostrzenca bedzie mala Hania:) wiec ciuszki pojda dalej:) maja do mnie wrocic wprawdzie ale pewnie tylko niektore beda nadawaly sie na sprzedaz... no ale p Julku juz sprzedam sama. Wiecie, ze juz 56 jest za male... ;)

uuu tyska chodziła w 56 przez 4 msc :) Rośnie Ci Julo, oj rośnie :)

Ja pzrestawiłam sie na sprzedaż w komisie dla dzieci. Nie bawie sie w zdjęcia, opisy i wysyłanie paczek :)

ja kolezance z pracy :) ale teraz zaczełam buty na allegrogo wystawiać a ciuchy po dziecku kolezanki na fb wklejam. Zobaczymy co pójdzie w ten spposób

Aylin kciuki zaciśnięte, a moja kuzynka też leży w szpitalu i też jakoś podobnie z wiekiem ciąży, nie dość że już ma krążek to teraz wykryli u niej bakterię która powoduje zapalenie płuc i leży pod kroplówkami


też kciuki trzymam
 
Witamy :-) nie myslalam, ze zmiana pokoi moze miec taki wplyw na spanie :-)
A wiekszosc ciuchow oddaje Zosi i czasami jak przyjdzie ubrana jak maly Antek to mnie na wspimnienia bierze:-) ale czesc musze sprzedac by miec na nowe dla Antka :-)
 
Aga miałas linki podesłac do aukcji. Lub zdjecia ciuchów - podesle moim dziewczyną - w koncu mam 3 chłopców w drodze :)
 
zbieram sie zbieram zeby napisac i zebrac sie nie moge :)

chrzest poszedl super ... mala ani nie pisnela :) zabawiana przez wszystkich usmiechnieta od ucha do ucha :) na chrzcie spala a jak sie na chwile przebudzila to ksiedza czarowala :D
za to Nikos ktory mial cioc wujkow babcie i dziadkow szalal ze sie za nim kurzylo ... w kosciele zasnal a potem na sali na obiadku to jakby motorek mu wlozyli do tyleczka ... a jeszcze jak weszlismy na sale to taki glodny byl ze sam siadl na krzeslo i zaczal wcinac sam makaron z przygotowanych talerzy :D z glodu nie umrze ten moj synus :D

Josie bedzie wszystko super :) pokaz pierscionek :)

MsMickey Julcio rosnie jak na drozdzach :D

Andzia Aylin
trzymam kciuki za dziewczyny, straszne sa takie problemy w ciazy :(

Sunshine kciuki za egzamin :) opaska sliczna ale tak szybko sie zbieralismy ze zapomnialam ja na sale wziac a do kosciola miala taka zakrywajaca uszka :|

Aga​ pokoj jeden nierowny drugiemu :p


a ja sie zastanawiam co zrobic z ciuchami po Nikosiu i malej, mala ubieram w co poniektore Nikosiowe ... ale wyrastamy juz z 62 (ona szczuplutka jest bardzo) zastanawiam sie czy zostawiac bo moze ktos bedzie miec dziecia ... ale z mojej strony juz napewno nie ... a z Kuby jakos sie nie zbieraja do dzieci a bez sensu tak trzymac pare lat a potem jak nie bedzie dzieci to co wyrzucic bo po paru latach to juz beda te ciuszki takie zlezale
 
Ostatnia edycja:
My Eurowizji nie oglądaliśmy, widziałam panią/ pana kiełbasę i te wszystkie komętarze na fb. Piosenka Cleo mi się podoba.

Sunshine wspólczuję wczorajszej pobudki o tak wczesnej porze :/ podziwiam za zapał do nauki. Fajnie, że to już ostatni egzamin- powodzenia

Katrina wszystkiego dobrego dla córki!!! A tek swoją drogą to ona jest tylko 2 lata młodsza ode mnie

Polaa to Ci wczoraj Wojtek pospał. A Kuby tekst bezcenny:-D

Aga wow, to Ci się udało z ta sprzedarzą, gratki

Zaza przeprosiny przyjęte, karpatka pyyyyycha

Josie no no no z Franka już spory chłop;-)

Aronia zdrówka

Aylin dobrze, że z męża okiem już ok. Kciuki za koleżankę

MsMickey Julo rośnie jak na drożdżach:-)

Wczoraj na obiad był gulasz (Andzia) a dziś chyba gołąbki zrobię bo już od dłuższego czasu za mną chodzą

Oliwce szykuje się pierwszy poważny występ taneczny:tak: Mają tańczyć w Międzyrzeczu na charytatywnym koncercie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jednak nie mam żadnej tężyczki - ufff. Wszystkie witaminy w normie, a nawet ponad;-) Nie wiadomo z czego to wynikało, może jakiś nieświadomy stres przed wyjazdem itp. I tylko ktg do powtórki za miesiąc. Z kolei P dalej z katarem. Byłam i z nią u lekarza. Syropki i mam jej przed startem samolotu popsikać nos Nasivilem, bo ciśnienie. I dała mi 3 dniowy antybiotyk na wyjazd w razie gdyby coś się rozwinęło. Tak więc kuruje ją mega dawką wit.C i siedzeniem na dworze (ponoć najlepiej wpływa to na śluzówkę nosa).

josie
Franio super!

aylin kciukasy za koleżankę!!!

aga wow, jaki zarobek!;-) Gratki. I co z tą środą?;-)

muńka jak pisze Aylin, ja też większość rzeczy sprzedaję minipaczką. Nie musisz kupować koperty i wypełniać druczków;-) Na rekolekcjach Masz i Niedźwiedź - wow!

zaza jaka karpatka!

alijenka hahaha czyli kuchnia francuska nie przypadła jej do gustu:D

Wybaczcie, ale zapomniałam co pozostałym...

Edzio:
Dodam tylko że M na antybiotyku od wczoraj (5 dniowym do pt), bo kaszle jak gruźlik - buhahahaha, przed wyjazdem wszystko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry