reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Aga ale super z jazda konna! A T zasnal u taty na rekach ;) Nie, ze tak na podlodze w markecie ;)

Mloda a czemu to takie dziwne, ze bez skarpetek? :sorry2: Moj tez tak chodzi.

Sylka (wiem, ze nie mnie pytalas ale odpowiem ;-))tutaj tez jest sprawdzenie na dwa latka. Moze byc troche pozniej. Dwie kolezanki mialy. U jednej tylko wypytywala rodzica, a u drugiej mlody mial pokazac rzeczy na obrazku, udawac, ze nalewa herbatke z zabawkowego czajnika itp. Takze zalezy od hv jak caly proces przebiega
 
reklama
Co za pogoda nic mi sie nie chce :confused2::hmm:

Sunshine ja kiedys pisalam ze jas taki sam jest wlasnie i mi strasznie przykro patrzec jak go tak dzieci dominuja. Bo on taki kochany jest i zawsze pyta czy moze nic nie bierze bez pozwolenia, ale dzisiaj dzieci sa inne i tez sie martwie ze troche zle go wychowuje i powinnam go bardziej na takie sytuacje hartowac:/

dokladnie to samo jest z Perla i tez sie nad tym zastanawialam ale mimo wszystko wole miec takie grzeczne dziecko :dry: ale tez chce zeby sobie dawala rade. Czasem mysle, ze jestesmy dla niej za surowi :zawstydzona/y:

Witam :) dziś kolejny super dzień za nami :) korzystamy, ze ciocia (moja przyjaciółka) jest ostatnie dni we wrocku :( i spędzamy je razem. Dziś pół dnia w zoo, a drugie na pergoli i fontannie multimedialnej w której synek się skąpał :D generalnie wyszliśmy o 9tej wróciliśmy o 20tej i Antek cały czas na nogach :) a i kupiliśmy sobie na dzień matki i dzień dziecka nowy bilet roczny do zoo :)

Sunshine może ma takie etap teraz, a jak u niani się zachowuje, bo ona tam jest, ze starszymi dziećmi i może one są tak dominujące

ale super dzien miesliscie i dzieki za przypomnienie o dniu matki :-)
U opiekunki sa strasze ale ona z reguly woli z takimi sie bawic, i zawsze sie cieszy jak idziemy tak do dzieci, wymienia kazdego imie, wiec raczej to nie to, tym bardziej Claire nie raz mi mowila, ze Aura to maly BOSS! :dry:

Po bilansie. Pani doktor była zdziwiona że dziecko bez skarpetek i nie sprawdziła nóżek. Żenada.

cala Polska :-D


Wlasnie musze zadzwonic i zapytac sie czy musimy sami przyjsc na bilans dwulatka czy czekac na list.....


Aura zatarla sobie oko piaskiem i miala zaropiale ale przemylam jej sola i wacikami Dentinox i dzis juz jest ok :tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej,

Sylka z tego co pamietam przy Kubie to przyszła do domu, popytala troche o dziecko, pamietam, ze puzzle akurat układał i na to patrzyła :) taki wywiad w sumie. A na roczek szliśmy do sure start i tez wywiad plus klocki czy coś takiego. Ale nie pamietam jak było na roczku z Wojtkiem. Skleroza.
Ale listy przychodziły do domu.

Aga ale fajnie wyglada na tym koniu :)
 
hej dziewczynki
ja tylko na szybko bo Misia ma anginę :-( gorączka wciąż powraca więc właśnie zakończyła drzemkę a myślałam że trochę pośpi i coś uda mi się zrobić

pogoda cudowna ale co z tego...
 
agaundpestka - mysle, ze 11godzin to w porzadku, nasz spi miedzy 10 a 13 (13 to rzadkosc), na ogol wlasnie 11.

Sylka
- jak pada to tym bardziej na playgrupe, bo co innego zostaje? ;-)

Niespodzianka - ooooooooo, jak sie usmialam :-):-):-) Mali Anglicy przyuczani od zlobka do polewania herbatki :-):-):-) Moj jeszcze nigdy w zyciu nie widzial polewania herbatki ani tam bardziej sam nie polewal, my barbazyncy robimy sobie kazdy sam do kubka :-p:-) (dziec umie rozpakowac torebke od herbaty i wlozyc do kubka :tak:)

Sunshine - nasz tez woli zabawe ze starszymi, to chyba czeste w tym wieku :tak:

kasia,natka
- zdrowka!!!!


Z malych sukcesow to nauczylam wreszcie dziecia, co to jest "most" a to wazne, bo w naszej dziurze jest ich kilkanascie (a w promieniu 50 km to moze i z kilkaset sie uzbiera) :tak:A z porazek to slowo "debil" :zawstydzona/y: Podlapal w mig jak sie wkurzalam, ze mnie o 7 rano (a wiecie jakie sa u nas nocki...) obudzili ryczacymi traktorami-kosiarkami (choc kosili 2 tyg temu i przez ten czas uroslo mniej niz 1cm) :wściekła/y:
 
Niespodzianka, Pola dzięki. Tak właśnie przypuszczałam.

Pola właśnie przypomniałaś mi, że faktycznie na roczek dostaliśmy list z wyznaczoną wizytą. I hv też praktycznie tylko oglądała Sz. jak się bawi i zachowuje.

Kasia.natka dużo zdrówka dla was.

Aronia no właśnie chciałam jechać na tą playgrupę, ale jeśli faktycznie będzie lało to muszę Paulę ze szkoły odebrać bo nie wzięła ani parasola ani kurtki przeciwdeszczowej. Ach te nastolatki...:wściekła/y: No mam jeszcze godzinę to się okaże...
 
Ostatnia edycja:
kasia.natka daj Misi do picia czysty sok z polowy cytryny tak 2 razy dziennie, u nas to zdzialalo u A cuda. Taka kuracje zrobilam mu tez teraz na weekendzie bo cos sie zaczynalo i przeszlo
 
W Warszawie upal. Wybylismy dzis do zoo, w ramach robienia czegos;)
Ogolnie podobalo sie dziewczynom (bylismy z sasiadka), ale i tak najlepszy byl maly plac zabaw i kolejka:)
W ramach atrakcji zwierzecych: poglaskanie zolwia, jaszczurki i weza:) aktualnie Go i Julo spia.

Ja juz na bilans zapisalam Go na 16. Tez uwazam, ze powinien byc w domu. Go wprawdzie nawet lubi nasza p. doktor, ale jednak.

Dziewczyny, szukam miejsca na letnisko, tzn miejsca, gdzie moglabym skoczyc z dziecmi na tydzien lub dwa. Moze z mama lub tesciowa. Idealnie: woda, plaza, drzewa, natura. Domek lub pokoje. Obiad podany. Nie jakos strasznie daleko od Warszawy (do dwoch godzin drogi) lub Lodzi. Any ideas?
 
hej dziewczynki

dopiero przyszłyśmy do domu, od samego rana na nogach i mam dość :-(

nadrobię Was wieczorkiem jak położę małą spać bo znowu jestem sama :-:)-:)-(
 
reklama
Ja tylko napiszę, ze dziś znowu aktywny dzień :) niedawno wróciliśmy ogarniam Antka do spania i mam wolny wieczór :) czyli piwko na ryneczku :)
 
Do góry