reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Piter i Kuba - sto lat:) spelnienia wspanialych marzen, zdobywania nowych szczytow, ale tez spokoju ducha i usmiechu na codzien:) cmoki od ciotki i ofspringow;)

Alijenka, ja jestem na tak;)
Taki plac zabaw to na pare lat:) w tym domku do nastolatki bedzie przesiadywac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Znów wypadłam z obiegu... teraz idę spać, ale obiecuję zajrzeć jutro i nadrobić ile tylko dam radę!!!

Kochane 2 latki !!!! Wszystkiego najlepszego!!!! :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*:*
 
Dogaduja sie swietnie jak na razie:) Goga caluje i przytula regularnie:) musi wiedziec, gdzie jest Julo, a najlepiej miec go na oku. Dzielnie zasypuje mu dupke pudrem ;)
Gorzej w nocy, np dzis Goga obudzila sie z krzykiem (prawd zeby) i Jula sen decybeli nie wytrzymal. Tyle dobrego, ze nie placze, gdy sie obudzi, tylko majta nogami i nakreca sie powoli na marudzenie. Zdazylam wiec podac Go nuro i wziac do karmienia;)
 
hej dziewczyny

Wreszcie słońce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sunshine kurdę dziwne że tak Twój egzamin zaginął i nikt nie odpowie za to

mlodak ja mam takie same @, ale ja mam spiralę i to dlatego

Niespodzianka to zapraszam jak tylko uda mi się to zrealizować :-D

josie fajnie że spacerek się udał

katrina jaki słodziak :-)

Msmickey dobrze, że rodzeństwo się dogaduje bo ja z moją siostrą nie dogadywałam się i jak mama mnie prosiła abym poszła z nią na spacer to mówiłam że jak sobie ją urodziła to niech sama idzie, albo mówiłam że po co szła do szpitala jakby tam nie poszła to by jej nie było :-D:-D, tylko między nami jest 7 lat różnicy
 
Znowu nie nadrobię, ciągle ktoś przyjeżdża...

Jakby tego było mało to Polka dostała kataru, ale to luz. Zaraziła się od sąsiadek, jak przyszedł tak minie. Mam większy problem. Ziewała i zauważyłam, że od środka ma jedynkę fioletową. No zawał przeżyłam! Pędem do dentysty dziecięcego i okazało się, że ząb martwy:angry: W weekend majowy przywaliła u teściów w drewniane oparcie kanapy i krewka z niego poszła, ale na drugi dzień już ją nic nie bolało. Gościu pociesza, że ma 2-3 dzieci w tygodniu z jakąś jedynką martwą. Jebnę. Ząbek ciemnieje, nie boli jej, może tak trzymać się kilka lat. Trzeba tylko potem kontrolować wyrastanie nowej jedynki, bo coś tam mogło się uszkodzić.

alijenka
rzucił mi się w oczy twój plac zabaw. A więc Pola dostanie taki drewniany na 2 latka od dziadków. Właśnie z piaskownicą pod dużym zabudowanym domkiem, dwoma huśtawkami, w czym jedna na oponie, zjeżdżalnią i linką do wspinania. Informuję, że moje kuzynki 7 i 8 lat mają w ogrodzie i wciąż z niego korzystają;-) Duży domek to podstawa bo robi za domek na drzewie czy namiot. Dziewczynki tam się non stop bawią lalkami, czy ostatnio w jakieś ciotki. Teraz mam dwie plastikowe zjeżdżalnie, domek plastikowy i piaskownicę i używa non stop, więc uważam że taki drewniany plac to świetna sprawa. Stolarz robi mi za 1500zł.

aga
&&& za babcię!

Sto lat dla wszystkich naszych kochanych 2-latków!
 
ej, no to Wy odwazne jestescie. Moj tez sie chetnie wspina ale ze koordynacja i wyobraznia w tym wieku dopiero sie rozkrecaja, wiec ja mu nie zawsze pozwalam i ja bym miala takie cudo wolala na 4 latka ;-)
 
aronia Polka śmiga sama po placu zabaw koło szkoły. A ten mój pod domem będzie miał szerokie płaskie schody z zabudowanymi poręczami, domek cały zabudowany z drewnianą kratką w oknach żeby nie wypaść, i zero drabinek z których może spaść - wszystko przemyślane;-) Taki plac zabaw podpatrzyłam u mnie pod przedszkolem gdzie chodzą dzieci od 2,5latek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasiek to jak masz za 1500 zł i z pełnym wyposażeniem to ja też chcę u nas 2000 zł nie schodzi, tylko oczywiście nie mówię o belkach takich jak są w castoramie tylko grubszych
 
Do góry