reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

niespodzianka mam AVG. M chwali, bo nie muli mu komputera jak co niektóre.

aga było mnie spytać, podałabym ci cenę. Wyobraź sobie, że my musimy płacić za dwie osoby dorosłe! Poza tym zawsze po tym jedziemy obie na furaginie, bo wiecznie coś złapiemy w tym wrocławskim aqaparkowym syfie. Odpuściłam i powiedziałam, że okazyjnie w zimie jak się zachce, a tak to tylko jezioro. Z najbliższych i najlepszych masz Domasław (ale trawa), Jelcz Laskowice i Mietków (oba z piaskiem).

Opony jeszcze nie mam!!! Zapasówka piszczała, bo zimowa, mało powietrza i felga powyginana! A moja opona? Otóż M tak wjechał w dziurę, że opona do wywalenia, a felga do prostowania. Wulkanizator nie miał takiej opony i zaproponował dwie przednie (bo muszą być takie same) za 300zł (wiadome używki)! Teraz M siedzi na necie i szuka taniej. Mam nadzieję że znajdzie, bo jutro chcemy jechać nad jezioro.

I wsadziłam tartę kalafiorową do piekarnika:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiek, ja tak ostatnio zalatwilam opone, przecielam do wyrzucenia:( ale u nas byly letnie i tak na dorzniecie wiec kupilam od razu 4. Tez mnie to troszke wynioslo... bo 17.

Aga, za tyle nie poszlabym, chyba zart.
 
My dziś nigdzie się nie wybieramy, odpoczywamy w domu. Dzieciaki szalały nad jeziorem ( my zresztą też). Młody nic się nie boi, wchodził aż po szyję i się cieszył, że "duzio wody"

Aga ale mają ceny w tym aquaparku:szok: masakra

Niespodzianka ja się nie znam na tych wszystkich programach. Jak coś się dzieje z lapkiem to do kolegi uderzam

Kasiek ale sobie wołają za używki :/ oby udało się taniej znaleźć

im głębiej tym lepiej:-)
Zdjęcie0754.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0754.jpg
    Zdjęcie0754.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 23
  • Zdjęcie0750.jpg
    Zdjęcie0750.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 22
Wczoraj napisalam posta ale mi go skasowalo i nie chcialo mi sie pisac od nowa :confused2:

asik - ale Wam zazdroszcze! Taka piekna pogoda a my wciaz chorzy :wściekła/y: Chyba przywleklismy to paskudztwo ze spotkania dzieci, bo to nie jakies zwykle przeziebienie. Zielony katar juz 6 dni i bol gardla - u nas obojga. A tak kochamy jeziora :-(

agaundpestka - ale zazdroszcze Ci papierowek! Jablka mojego dziecinstwa!
 
My tez zaliczylismy jezioro (nyskie) z super plaza jak nad morzem;) Moje hormony nie daja mi siedziec na sloncu, ale P z wody nie wychodzila;)

asik cudnie! Jak u nas dzisiaj;)

aronia
wracajcie szybko do zdrowia. U nas zielony byl az 10 dni!

M kupil opony, co prawda drozej, ale jak nowki. Jestem znowu mobilna!
Sorry, ale P cos przestawila i nie wiem jak zrobic PL litery:p
 
Hej, jutro jadę z nunu do radawy. Internet tam do bani więc być może mnie nie będzie.

A wyprzedaży nextowych nadal zazdroszczę i nie rozumiem dlaczego w polsce ich nie ma.
 
hejka :)

melduje ,że żyjemy i wsio ok :)

nie mam czasu na nic bo sezon urlopowy i za wczasowiczów trzeba pracowac , ale jeszcze 18 dni i sama bede się urlopować :-)

coś tam poczytałam i chyba jako jedyna napisze ,że u nas chrzciny były w sobote o 18 :)

Aylin u nas z mową też kiepsko , więc nie jesteś sama :tak:

buziole i miłego dnia
 
reklama
Witam,

Kasiek cieszę sie, ze wszystko w porządku z maleństwem :tak:

asik dzielna masz córkę :tak:
Super zdjęcia :)

Katrina ja juz w środę miałam wyprzedaż na necie ze względu na ta kartę VIP ale sama nie miałam możliwości zamawiania bo akurat miałam wizytę u lekarze i napisałam mojemu co zamówić, pokazałam mu wszystko i wiecie co zrobił? Wpisał rozmiar 2-3 lata i 5 lat i zamawial wszystko po kolei żebym sobie mogła wybrać a resztę odda. Aż mu sie limit na karcie nexta skończył :) faceci

Wojtka chrzest mieliśmy w niedziele w południe a Kuby wlasnie w sobotę o 16. Lepiej było w południe bo pozniej obiad i wszystko na spokojnie.

Kupilismy wczoraj samochód :) teraz trzeba stary sprzedać.
ja od dwoch dni tak beznadziejnie sie czuje, ze szkoda gadać. Nie wiem co mi zaszkodziło. Masakra. Dobrze, ze weekend i moj sie chłopakami zajmuje, wczoraj byli na basenie pół dnia, dzisiaj tez pojechali, no a na 19 moj juz idzie do pracy, obcym sie chociaż trochę lepiej czuła.
 
Ostatnia edycja:
Do góry