reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Ja tylko wpadam dac znac ze pogoda na weekend nam dopisuje a mlody lata głównie bez pampera ;)

Dziewczyny współczuję wam tej ospy :(

Miłego weekendu! !!!!!!!!
 
reklama
Wpadam tylko na chwilkę.
U nas przygotowania do wyjazdu pełna arą. Ruszamy dzisiaj popołudniu. Oj aż drżę na samą myśl.....

Kasiek trzymaj się. Będzie dobrze. Dbaj teraz o siebie i dzidzie.

Miłego weekendu dziewczęta.
 
U nas ciąg dalszy siedzenia w domu...

Kasiek o kurczę! Wszystko będzie dobrze, czas szybko zleci i Cię wypiszą.

Zaza i super, że bez pamperka!

Sylka spokojnej podróży
 
Wrocilam wlasnie z festiwalu. Polonijnego - tys zachwycona. Od 17 do teraz z otwarta buzią ogladala
Sent from my RM-821_eu_poland_493 using Tapatalk
 
Heja. Ja sobie leze jak zwloki i juz mam dosc;-) Licze ze wyjde stad wczesniej, poki co wszystko 'wycofuje sie' jak to ujal lekarz. W pn kolejne usg i zobaczymy. Na pewno do czw zostaje:/ Pola strasznie teskni i jak to M mowi: - daje mu popalic:p Ach jakbym chciala ja przytulic. Aylin dzieki za pocieszenie! W pn maz bierze opieke na mloda-moze to zalatwic u rodzinnego?
 
Miałam Was nadrabiac, pisać Ale wiadomość o śmierci taty Rysicy mnie dobiła :(
Duszek ogromne wyrazy współczucia.
 
reklama
Do góry