reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Iwon moze nie bedzie az tak zle w pracy oby tylko mlodzieniec dal Ci spac :)

Muńka w krakowie byla odwilz i ani grama :) ja tez sie zastanawiam co oni robia bo przeciez chyba nie organizuja sie na koniec swiata ????

Josie to znowu mozemy sobie podac rece tylko moj nie buczal a darrl sie ze pewnie jak slyszalas jakies dziecko to moje ... jakis diabelek w niego wstapil z poczatkiem tygodnia ale niby 26 tydzien i te zeby , no i fajnie ze chwile mozesz jeszcze dluzej zostac a nie myslalas wziac jeszcze z przyszlego roku ? kciuki zacisniete :) &&&&&

Aylin co masz zrobic dzis zrob jutro :D

Rysica smacznego :D

Claudette no to oby swiety mikolaj wysluchal prosb od teraz :p

Mlodak ja czekam az przeniesiemy sie do brodzika bo juz mi wanienka bokiem wychodzi ale o bedzie jak mlody sam bedzie siedzial zapewne

a ja sie tam ciesze ze nie musze nic gotowac tylko jade na gotowe do swoich rodzicow na dwa dni a w drugi dzien swiat do tesciow :D moze w przyszlym roku zobimy u siebie :D

i moge wszem i wobec oglosic i sie pochwalic na tej 4000 stronie ze NIKOS RACZKUJE :D:D:D:D:D:D:D troche musialam sie naczekac odkad wymyslil ze mozna byc na czworaka, ale dzisiaj przeszedl kilka dlugosci kocyka wlasnie raczkujac i wygladalo to booooooosko :D no ale jak mu sie spieszy to jeszcze pelza ... a spieszy mu sie czesto do zabawek, natomiast najlepszym sposobem u nas zeby raczkowal to sama jestem na czworaka i wyciagam do niego dlonie i odsuwam sie powoli a on powoli raczkuje w moja strone ... oby nie zapomnial jak sie to robi :D

i dzisiaj wyrznal trzy razy stajac :| akurat jak wychodze to jemu takie cos w glowie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasieńka gratulacje dla Nikosia!!!!!! Mój ewidentnie też próbuje kolanka podsuwać i z dnia na dzień coraz lepiej mu to wychodzi :-) No i dzisiaj postanowił sam wejśc tym razem do leżaczka. Komicznie to wyglądalo bo siły nie miał się podciągnąć i w końcu się poryczał i musiałam go ja położyć :-).

A jeśli chodzi o kąpanie w brodziku - ja mam wysoki brodzik i wody mo leję sporo. Kładę go na brzuch i jest cacy zabawa plus mycie oczywiście. Chociaz jak dla mnei mycie w tym całym Oilatum to żadne mycie, a tylko moczenie jajec jest :szok:.
 
Kasienka - no po prostu bomba!! :-D:-D hehe cwaniak mały, kombinował, kombinował i wykombinował!;-)

A wiesz, że o tym końcu świata nie pomyślałam?? może zapasy robią?? :-)
 
No to Muńka zaszalalas :p
Nie znoszę tego okresu bo nawet normalnie zakupów zrobić nie można a ludzie jakiegoś kociokwiku dostają...

Kasienka gratki dla Nikosia :-):-):-) Uwielbiam raczkujace dzieci:-)
 
No i stoi:) pootwierałam, żeby doszła do siebie po transporcie, pogłaskałam ... ;)
teraz się nie mogę doczekać kiedy przyjedzie Pe i ją podłączy...
Nareszcie się doczekałaś :D

Ku...waaaaaaa. Jedziemy do szpitala!!! szlam na gore zeby przebrac Mijeczke i chooj wie jak potknelam sie na schodach. Przewrocilam sie przygniatajc tym samym mala!!! Cos jej sie ze stopa stalo!!! juz jest cala spuchnieta !!! Ku..wa co ja jej zrobilam !!!!!!!!!
Mam nadzieje, ze nic poważnego.

Brawo dla Nikosia :)

Ja w tym roku robię prezenty z mamuśką na spółkę tzn. ja wybieram i kupuję ona finalizuje :) jeszcze parę rzeczy muszę kupić, no tylko babci kupiliśmy misia z akcji tvn, bo tak jej się podobają jak je reklamują :)

Dziś też pierwszą zupkę z mięskiem dostał i oczywiście mu smakowała jak wszystko :D
A i dzięki za odpowiedzi odnośnie kaszki, bo jak ją dostaje to lepiej śpi karmię go jak idę spać jeszcze ok 1ej i śpi do około 6tej.
 
reklama
a koniec swiata wlasnie Wy sie nie zaooarujecie ?

Aga jak dzien 6 miesieczniaka i jego mamy '"?
Kurcze dziś sobie zdałam sprawe, ze to ostatni czas kiedy mogę sobie mojego 6miesieczniaka tak potulić- podusic- tarmosic i sie nie buntuje, za chwile bedzie sie wyrywał do raczkowania, chodzenia, a potem to powie odwal sie mama :)
Mimo, ze jestem z nim "sama" to nie żałuję niczego i dziękuje Bogu za taki mój mały cud :)

A z tym końcem świata to ludzie powariowali kupują zapasy jedzenia, butle gazowe itp :/
 
Do góry