reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2012

Muńka leciMY na wyprzedaże chciałaś napisać... będziemy sobie okazję wyrywać :p już widzę, jak się szarpiemy za włosy na środku h&m, w ręku ostatni bodziar za 5,99 sztuka... :-:p:p:p

Zrobiłam dziś zdjęcie Gochy z nowym uśmiechem:-)

śliczny uśmiech :). moja czasami to taki ma uśmiech jakby kpiła ze mnie

no to już po,wszystko ładnie poszło
weszłam na zaplecze
pan pyta co ja mam,więc daje to skierowanie i mówię od razu że z miłą chęcią przyjmę prace ale uprzedzam że mam małe dziecko i karmię piersią no i co pan na to FATALNIE:-) i mi tłumaczy że nie da rady bo za dużo przerw mi się należy itd a ja w duchu uśmiechnięta jupi
napisał na skierowaniu
brak dyspozycyjności z powodu karmienia piersią
tylko z drugiej strony zobaczcie jaka dyskryminacja kobiet które karmią piersią
no to gratulacje :)

:-)
Masz przewagę - krótsze włosy:p
Muszę iść do fryzjera przed ustawką ...


Wejdę do fryzjera i powiem: Tnij Kobieto idę na wyprzedaże! :p
hahahahaa :-):-D



no i jak zawsze jak ja mogę siedzieć to Was nie ma, a jak mnie nie ma to po 15 stron skrobiecie :-D:-), wiem wiem przygotowania do świąt :crazy:
 
reklama
Alijenka dzięki:-)

Siula i tak na każdym kroku:-(

Muńka tak się pakuję, że w walizce dwie rzeczy, żelazko włączone pracowałam dużo, Gocha nakarmiona trzeciej drzemki odmówiła, ubrania leżą wszędzie w pokoju dużym no i jeszcze jedno minimum pranie przede mną ... Pe dokupywal prezent dla mojego chrzesniaka (koszula z hm) i jest jeszcze w jankach... a Gocha jak to Gocha wieczór się robi maruda.nadciąga...
 
Wiecie ze pisze posta od 10 rano? Potem stwierdziłam ze poczytam was, ale tyle naprodukowałyście ze nadrabiam cały dzień :) Jak za starych, dobrych ciazowych czasów.

Dziękuję ze komplementy. Aż się zawstydziłam :zawstydzona/y:


Gratuluję wszystkim półroczniakom :) Witamy na świecie :)


Wybrałam się na spacer o 10 i przez przypadek przechodziłam koło Praktikera - a tam wyprzedaż choinek (T. miał akurat dzis kupić) i upatrzyłam sliczną (lekko krzywa) jodłę kaukaską. Przecena z 90 na 20 zł. Zadzwoniłam, mąż przyjechał i odebrał :) Normalnie fuksior. A przecenili bo chcieli się już iglaków pozbyć. Świerki po 19.90 a jodełki w donicach takie niskie po 10 były. O 12 pewnie juz nie mieli co sprzedawać :)

Dostałam dzis od T. prezent pod choinkę - ukochaną dolce gabane light blue. Ale połoze ja sobie pod choineczką. Skoro prezent podchoinkowy ma być.

Moja dziecia zjadła dzis po raz pierwszy cały sloiczek zupki jarzynowej z kurczakiem i kaszka pszenną. Popiła 100 ml soku. Normalnie nie wierzyłam ze jest w stanie tyle zjeść.

Idę kleik jej zrobic z banankiem. A wieczorkiem jak juz pójdzie spać upieke w końcu piernik. Jutro mam w planie pierniczki i rolade turbobakaliową.

Do potem
 
Alijenka dzięki:-)

Siula i tak na każdym kroku:-(

Muńka tak się pakuję, że w walizce dwie rzeczy, żelazko włączone pracowałam dużo, Gocha nakarmiona trzeciej drzemki odmówiła, ubrania leżą wszędzie w pokoju dużym no i jeszcze jedno minimum pranie przede mną ... Pe dokupywal prezent dla mojego chrzesniaka (koszula z hm) i jest jeszcze w jankach... a Gocha jak to Gocha wieczór się robi maruda.nadciąga...

czyli tak, jak ja, jesteś w polu...
Ja wyniosłam rzeczy do spakowania z sypialni i mam teraz w dużym pokoju niezły sajgon. G już śpiuchna. Odkąd je kaszkę na noc, to usypia jakby w tej kaszce był jakiś środek nasenny. Połowa zjedzona a ona już oczy zamknięte:-D a gdyby tak spała bez pobudki, to w ogóle super by było. Dziś zasnęła bez smoka...hmm...ciekawe kiedy się obudzi.

Wiecie ze pisze posta od 10 rano? Potem stwierdziłam ze poczytam was, ale tyle naprodukowałyście ze nadrabiam cały dzień :) Jak za starych, dobrych ciazowych czasów.

Wybrałam się na spacer o 10 i przez przypadek przechodziłam koło Praktikera - a tam wyprzedaż choinek (T. miał akurat dzis kupić) i upatrzyłam sliczną (lekko krzywa) jodłę kaukaską. Przecena z 90 na 20 zł. Zadzwoniłam, mąż przyjechał i odebrał :) Normalnie fuksior. A przecenili bo chcieli się już iglaków pozbyć. Świerki po 19.90 a jodełki w donicach takie niskie po 10 były. O 12 pewnie juz nie mieli co sprzedawać :)

Dostałam dzis od T. prezent pod choinkę - ukochaną dolce gabane light blue. Ale połoze ja sobie pod choineczką. Skoro prezent podchoinkowy ma być.

Moja dziecia zjadła dzis po raz pierwszy cały sloiczek zupki jarzynowej z kurczakiem i kaszka pszenną. Popiła 100 ml soku. Normalnie nie wierzyłam ze jest w stanie tyle zjeść.

Idę kleik jej zrobic z banankiem. A wieczorkiem jak juz pójdzie spać upieke w końcu piernik. Jutro mam w planie pierniczki i rolade turbobakaliową.

Do potem

ale miałaś przyjemny dzionek, aż się miło czytało posta:-) ja też czekam na moje ukochane perfumiki, ale pewnie Mikołaj przyniesie ;-);-)
 
Ponieważ jutro wyjeżdżamy i czasu pewnie będzie mniej na zaglądanie do Was/Nas, to chciałam już dziś złożyć Wam wszystkim i Waszym rodzinom życzenia!

Heh !! można powiedzieć, że to już nasze drugie wspólne święta :-) ale ten czas leci!!!

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru
przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia
żyje własnym pięknem, a Nowy Rok
obdaruje Was zdrowiem pomyślnością i szczęściem
.

święta.jpg
 
Ponieważ jutro wyjeżdżamy i czasu pewnie będzie mniej na zaglądanie do Was/Nas, to chciałam już dziś złożyć Wam wszystkim i Waszym rodzinom życzenia!

Heh !! można powiedzieć, że to już nasze drugie wspólne święta :-) ale ten czas leci!!!

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru
przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia
żyje własnym pięknem, a Nowy Rok
obdaruje Was zdrowiem pomyślnością i szczęściem
.

Zobacz załącznik 525140
dla Was też :-D
 
się mi na wspomnienia wzięło

z dnia 12.06.2012r
Już jest radosna nowina o Alijenki ;
"Witam na świecie urodziłam się o 11.14 ważę 2900 i mam 51 cm wzrostu"

Pogratulowałam szczęśliwej mamusi córci i czekam na więcej info jak da radę to napisze.
biggrin.gif





Szczęśliwa i wzruszona mamusia Alijenka pisze o 20:49 " ...Ból niesamowity po cc.Mała cudna jest teraz Mnie wzięło na płakanie,jutro już wstanę i będę z nią cały czas. Na razie nie dawałam jeszcze cyca. Niestety niemożna mi się ruszać.Opieka super.Jestem głodna na maksa!!!Dopiero jutro coś dostanę. Pozdrów tam dziewczyny na bb"

Tak więc pozdrowienia przekazuje w obie strony.
biggrin.gif
 
Ale pięknie - przetrzymaliśmy mała i śpi od 19 wykąpana i najedzona! :-) Mam tylko nadzieję, że nie potraktuje tego jako drzemki i się za chwilę nie obudzi :sorry2: Idę coś porobić, bo dzisiaj przez to marudzenie prawie nic nie zrobiłam... A chciałam już salon ogarnąć i przyozdobić, aby zdążyć przed siostrzeńcem ;-)
Zrobiłam dziś zdjęcie Gochy z nowym uśmiechem:-)
Śliczna!

Czas na reklamę ;-)
Również polecam przepaski od Sunshine :tak:

Obraz 152.jpg
 
reklama
Do góry