reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Tak się zakręciłam że nie pogratulowałam nowym czerczówką więc gratuluję II kreseczek
No już część sprzątania za mną ale mnie wkącu sąsiedzi kiedyś opie.... za tak głośną muzyke ale co mi tam jeszcze 22 nie mam wiec mogę hehehe
A tak to bym gdzieś przeszła bym się na imprezę ale nie da rady odraguję sobie jak urodzę dziadki zostaną się ładnie ich się poprosi :):)

Niech ktoś mi powie czy lekarz wystawia jakieś zaświadczenie do pracy o tym że się jest się w ciązy czy same l4 bo wiem że inaczej jest wystawiane PROSZĘ O ODPOWIEDZI PLISSSSSS
 
teri, motylek - mam znów taki sam nastrój jak Wy i mega mdłości odbierające chęć życia wróciły... Miałam dziś 3 godz. euforii i mdłości prawie zniknęły i doszukiwałam się złego... Teraz to dopiero zło wróciło...

KrólowaFal - super, piękna beta! Wszystko będzie super!

Isis - witaj :)


Też mam mnóstwo wyników badań z lutego br., pamiętam, że wydałam na nie ok. 200zł, mam nadzieję, że teraz się przydadzą i nie będę musiała ich powtarzać. Nie chce mi się szukać drugiego lekarza z NFZ, nawet nie wiem gdzie tutaj jest jakaś przychodnia i na jakiego się trafi, a niestety z lekarzami "publicznymi" nie mam dobrych wspomnień. W ogóle zaciągnięcie mnie do lekarza graniczy z cudem - no chyba, że ciąża :).

a gdzie reszta się podziewa - Korba, Wisienka????

misianka,martuchaa - wydaje mi się, że L4 wypisuje od razu, jak tylko stwierdzi ciążę. Do tego można troszkę "podkolorować" objawy i spoko. O zaświadczeniu nie słyszałam, bardziej jak pracodawca zostaje oficjalnie powiadomiony przez ciężarną o swoim stanie to musi dostosować się do przepisów chroniących ciężarne.
 
Ostatnia edycja:
Martuchaa tylko że ja już byłam na pierwszej wizycie 2 tyg temu i wypisał mi l4 ale takie nie że w ciązy jestem tylko takie normalne bo nie mógł stwierdzić ciąże bo jakieś wody czy krew zalegała i zobaczymy jutro ale ja jestem w dobrych myślach bo już nie mam bóli brzucha i na bank stwierdzi ciąże. A jak byłam pierwszy raz w ciązy to nic takiego nie potrzebowałam bo nie pracowałam bo się jeszcze uczyłam
 
natis mi też straszyła szwagierka że będę musiała przepracować 3 miechy bo pracuje w zusie ale to było jakieś 3 lata temu jak ona mowiła ale wiem że coś się po zmieniało i teraz nie wiem czy jest potrzebne to zaświadczenie czy nie ale pewnie jutro się dowiem jak pójdę do lekarza bo on powinien wiedzieć tylko najgorsze jest to że nie zdarzę na zakład pojechać bo biuro pracuje tak do 15 - 16 a ja mam wizyte o 14.45 a w sobote tam nikogo nie ma oprócz produkcji i montażu wiec dupa jest będe musiała jechać w poniedziałek aby mi nie potrącali kase za dojazd
 
Witam ;-)

Czy mogę się dołączyć do czerwcowych mamuś ??? :-)
Witaj :)Gratuluje. Widzę że kolejna czerwcówka z Wrocławia super :) Do jakiego gin bedziesz szła? Prywatnie czy na nfz? Pytam bo szukam tego drugiego ;-)

Odebrałam bete. Z 72,46 wzrosła na 307,7 więc chyba mogę się mianować ciężarówką ;)
Super beta przysrosła :) Fajnie że Wam się po tak dlugim czasie w końcu udało :)

Tak się zakręciłam że nie pogratulowałam nowym czerczówką więc gratuluję II kreseczek
No już część sprzątania za mną ale mnie wkącu sąsiedzi kiedyś opie.... za tak głośną muzyke ale co mi tam jeszcze 22 nie mam wiec mogę hehehe
A tak to bym gdzieś przeszła bym się na imprezę ale nie da rady odraguję sobie jak urodzę dziadki zostaną się ładnie ich się poprosi :):)

Niech ktoś mi powie czy lekarz wystawia jakieś zaświadczenie do pracy o tym że się jest się w ciązy czy same l4 bo wiem że inaczej jest wystawiane PROSZĘ O ODPOWIEDZI PLISSSSSS
Jak byłam z Wiki w ciąży to gin mi wystawił takowe zaświadczenie, że jestem w ciąży w tym i w tym tyg. L4 100% płatne czyli ciążowe dostałam dopiero po usg serduszkowym. Nie wiem czy coś się zmieniło teraz :confused:


Idę kąpac małą i będę miała chwile dla siebie :-)
 
mama wikusi to chociaż mnie pocieszyłaś że on coś wystawi bo pracodawcy nie za bardzo chca wierzyc na słowo w pieszym trymestr bo nic nie widac i uważaja że sie bumelkę robi
 
reklama
Witam nowe czerwcówki:)
ja jeszcze nie byłam u lekarza i nawet sie jeszcze nie umowilam, ale zamierzam to jutro zrobic.
W poprzedniej ciąży byłam w 4 tyg u lekarza niby było wszystko ok a w następnym tygodniu poroniłam, dlatego teraz jakoś sie nie spiesze do tego lekarza.
 
Do góry