reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

ja już bym chciała ten czerwiec, wiem że dla mnie to nie będzie łatwa ciąża ale dam radę, byleby tylko maleństwo dało
trochę zazdroszczę bezobjawowych, lekkich ciąży, no ale nie każdy ma tak dobrze, więc nie będę narzekać
 
reklama
misianka kciuki za wizyte. Moze już będzie serduszko?? U mnie z USG wychodził 6t3d i było serducho a u ciebie jest 6t2d:)

Fioletowa też bym chciala już ten czerwiec, fajnie jest być w ciąży bo rośnie w nas nowe życie ale wole te nowe życie mieć juz w domku w łóżeczku :) Ale czas szybko minie zobaczycie :) całkiem niedawno robilam test a to juz ponad 3tyg mineły
 
Hej dziewcynki !! Mam nadzieje ,że czujecie sie ok. mnie mdłości dopadły. Przez cały dzień:crazy:. Pomaga imbirowa herbatka i winogrona. Jak jestem głodna to mnie mdli. Jade dzisiaj na posiew. Mam nadzieję ,ze wszystko ok i zero bakterii. Cycory bolą:eek: Ja bede pracować póki bede w stanie. Pracuje w służbie zdrowia wiec z chorymi mam kontakt non stop. Cieżko jest stres i cieżko fizycznie. Daję rade.
Trzymajcie się paleczki w niepaleniu!!! ja jestem kawoszem i lubie winko i piwko- jakoś daję rade:crazy:
 
hej witaj i opowiadaj;-) kiedy miałaś ostatnią @?
masz podobny termin do mojego to pewnie owulka też była podobnie:tak:

@ 11.09, owulka w 16dc, resztę wszystko masz u mnie na wykresiuku ;-) Wczorajszy wynik bety 518
- chyba ok?

Mama wikusi2010 będę chodzić do Mediconceptu prywatnie, mam tam swojego ginekologa już od lat
;-)

Pozdrawiam i zyczę miłego dzionka :-)
 
Witajcie dziewczynki, nie było mnie bo cały dzień wczoraj w pracy byłam. No i powiedziałam szefowi o ciąży ,,, załamał się facet, nie był zadowolony , no ale cóż...

Jak wiecie lekarz chciał mi wystawić zwolnienie , tylko nie miałam nipu firmy , miałam rano jechać do szpitala z nipem po zwolnienie, ale po rozmowie z szefem powiedziałam , że nie odbiorę zwolnienia dopóki nie znajdzie nikogo na moje miejsce. Mamy dziewczynę , która przychodziła na weekendy pomagać i szef wczoraj z nią rozmawiał, ona by mogła od listopada za mnie przyjść. Tylko nie wiem czy ten lekarz się nie wkurzy , że nie odebrałam tego zwolnienia . Ja też jestem po CC na życzenie, teraz też bym chciała , ale niestety ceny w Trójmieście poszły w górę..;( i narazie nie wiem co wykombinuje :)

Z jednej strony ciesze się , że idę na zwolnienie ( bo mam ciężką pracę) a z drugiej strony zanudzę się chyba na śmierć...:-p

Witam wszystkie nowe CZERWCÓWECZKI :happy:

Trzymam kciuki za wizyty!!!!!!!!!

Współczuję Wam kochane mdłości i wymiotów, ja jak na razie nie mam takich objawów tylko bolą piersiątka:)

TOXO też przechodziłam i chciałam zadać Wam to samo pytanie czy trzeba jeszcze raz robić, dziewczynki a robicie badania na HIV ???

Miłego dnia kochane
 
reklama
Do góry