reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dziewczyny, trzymajcie jutro za nas kciuki. Ja mam mieć rano cc.

Asia Ty też jutro do cięcia - trzymam kciuki!

Anulka jestem z Tobą myślami i zaciskam kciuki! Nie bój się- chociaż strach jest normalny w takiej sytuacji.

Dmuchawcu pszczółki jak zwykle zachwycaja!

Kingusia nie martw sie, Bona dobrze pisze, też dokarmia a Jej Michaś pięknie przybralł
 
reklama
Dzika- fajnie, że już w domku jesteście:tak: A co do prania, to...cóż, znam z autopsji podobne przypadki:-D Mój mąz jak raz wstawił pranie, to miał różowe bokserki i koszulki:sorry:

Korba- oby te węzełki faktycznie od szczepionki były powiększone! Dobrze, że się odzywasz-poproszę częściej:tak:.

Marys- nie wiadomo kto będzie ostatni:sorry: Ale moja położna ma jeszcze dyżur w nocy z poniedziałku na wtorek i potem dzień w czwartek przyszły. Na któryś z tych terminów MUSZĘ się załapać!!!

Mikotku- trzymam kciukaski!!!!!

Zaraz mężuś mój będzie. Fajnie, bo sie stęskniłam:tak:
Buziaki i do jutra!
 
Ostatnia edycja:
ja na moment bo wlasnie nadrobilam Was :-) MatkaEwa serdeczne gratki !!! Mikotko Anula i inne na juterko trzymam z calych sil kviuki i duchowo dodaje otuchy.

na 11 idziemy do pediatry potem przyjezdza bratowa wiec pewnie znow Was tylko bede czytac :-( Jakos dziwnie brakuje mi na wszystko czasu:-(

ide dalej pospac. cyc wypity:-)
 
Dzień dobry :-)

śliczne te Wasze dzieciaki :-) Ehhh, kiedy ja się doczekam? ;-)

Marys - mi się wydaje, że to ja będę ostatnia :sorry2:

Mikoto- trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&& tak jak za pozostałe rodzące &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja mam dziś wizytę u gina i mam nadzieję, że nie usłyszę znowu, że nic się w najbliższym czasie nie zapowiada, chociaż nie wykluczone, że tak właśnie będzie :dry:
 
Ostatnia edycja:
Mikotku, Asia - kciuki zaciskam i pewnie będę zaciskała w przerwach między skurczami ( o ile takie będą - te przerwy :p)
Chodzę od rana i ryczę - Anka ogarnij się !!! aaaaaaa boję się !!! oby ta oxy ruszyła szybciutko :( Idę się zbierać do szpitala ...
 
Ostatnia edycja:
Ja to dzisiaj tylko czekam na hota od Mikoto :-) maleństwo trzyma wszystkich w niepewności :-p trzymam kciuki &&&&&&&&&

My po pierwszej nocy z MM. Jak dostała butle o 18 to spała do 22, potem ją przewinęłam i dałam cyca, po czym spałą do 3 :szok: pierwszy raz zdarzyła nam się taka noc:tak: przed 4 dostała butle i dopiero teraz się obudziła. Dałam jej znowu cyca i leży sobie na razie. Żadnego nocnego płaczu nie było. Jestem w szoku.
 
Dziewczyny mam taką prośbę nie wiem kiedy to było (napewno parę miesięcy temu) i kto to zamieścił ale był taki link do filmiku z youtube o tym jak facet zawijał noworodka szczelnie w kocyk i tak uspokajał (później go bujał i jeszcze coś tam, to było jakieś 5 sposobów na uspokajanie) jak ktoś pamięta to bardzo proszę o zamieszczenie linku

anula- trzymam kciuki, dalej tak się boisz?

mikotku- za Ciebie również &&&&&&&

Dziewczyny może ankieta co urodzi mikotek?

mama2013- nawet jak usłyszysz że nic się nie dzieje to ie oznacza że nie urodzisz szybko bo to nie zawsze widać

Kingusia- bardzo się ciesze, zwłaszcza że pewnie pospałaś lepiej
 
reklama
Dzika kurcze boję się :( może nie tyle tego bólu co hmm tego wszystkiego innego :p Jakas taka rozstrojona jestem ... dziś się obudziłam i sobie pomyślałam czy ja już jestem na to gotowa psychicznie. Głupie nie ?? 41 tc mogłam się przyzwyczaic :p Może hormony tak działają ? nie wiem ...
 
Do góry