reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Dzień dobry ponocnie.;-)

Nocka jak większość - 2 karmienia, a właściwie dziś po 2 karmienia każdy. Aro wstawał karmić standardowo, a ja godzinę później dokarmiać, bo się Mikołajowe brzucho opróżniało i wołało "JEŚĆ" (tylko dziwne, bo zjadał dokładnie tyle, ile zostawało w butelce z karmienia z Taty ręki...:eek:).
Gosiak – nie zwróciłam uwagi na nowości BB. Widać tak mnie zajmuje czytanie tego, co piszecie, że oprawa mi „znikła”:-p

Teri – u Mikołaja długo trzyma się ten nawyk uszu. Zaczęło się od macania głowy, a jak trafiał na ucho to łapał i ciągnął. Laryngolog go oglądał i nic nie stwierdził, więc widać to jakiś etap rozwoju. Teraz już nie łapie, ale musi sobie choć smyrnąć palcami.

Miki jest teraz na etapie „mamo zjem cię” – leży na mnie na brzuchu i normalnie się rzuca, chcąc wgryźć się w szyję jak wampir, dziabnąć nos. A jak mocno gryzie za brodę, aż boli. Taty tak nie złapie (raz próbował i skończyło się złością, że zarost pokłuł dziąsełka). Więc u taty rzuca się na ręce i klatę (nawet włoski mu nie straszne):-D

Dmuchawiec – też mam zamiar wyszydełkować sobie troszkę ozdóbek na choinkę (będą bezpieczniejsze niż bombki na wypadek raczkującego Mikołaja; po za tym to uczucie, że się samemu zrobiło, a nie kupiło). Już pierwsze kroki poczynione – mam szydełka i zapisuję sobie filmiki jak się robi takie proste cudeńka. Jeszcze muszę dokupić włóczkę i w końcu będę miała twórcze zajęcie od tej 4 rano.


W ciąży budziłam się po 4 nad ranem i nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Teraz Synek budzi mnie o 4 nad ranem - mnie odechciewa się spać i też nie wiem, co ze sobą zrobić. Jeszcze wtorek/środa, to nadrabiam Lekarzy i Agatę z poprzedniego dnia, a potem jakoś się dzień zaczyna, ale co w pozostałe dni. Książka czasem mnie zamula, a jak dośpię to w dzień jestem lewie przytomna. Może szydełko pomoże (i tak lampka się pali u Mikiego).
 
reklama
Witam sie porannie !

My od 6 nie śpimy. Karmienia co 3 godziny, z tym że Zosia bardzo się wiercila. Wczoraj zasnela przed 21. Myślałam że pospi dłużej. Teraz ledwo zjadla 40 ml i usypia.

Justa Powodzenia u okulisty i udanych zakupów!

Palin będziesz kolejna szydelkujaca mamą.

Wczoraj wieczorem reklamowali nowa gazete o szydelkowaniu właśnie. Włóczki i szydelko z pierwszym numerem. U nas w sklepie pewnie nie będzie :-(

Korba utworzyła grupę świąteczna na fb :-D :-D dzięki Ci o dobra, wspaniała Kobieto! Takze dziewczyny szydelkowac bombki, aniołki, renifery, sniezynki i wstawiać! :-D
 
Mikotko, nie wiem czy będę, bo nie wiem, czy mnie to wciągnie. Ale na pewno spróbuję :-D

Zosiu Mikotkowa - apeluję do Ciebie, co byś więcej jadła i ładnie spała, swojej Mamie wypocząć dała. Słuchaj, co mówi ciotka Palinka - bo rózgę, nie prezent będzie Ci skrywać choinka :-p

Inne ciotki - proszę się nie lenić i forumowe oblicze odmienić. Pisać pisać!!!
 
witam porannie dziś zimno ale słońce się przebija i nie pada :tak:

dziś nareszcie nocka wróciła do normy czyli Daria spała od 20.30 do 6 rano :-) kurcze cały miesiąc było cięzko ale widocznie nie najadała się w 5 miesiacu już mlekiem 1 bo jak teraz jej mieszam już wieksza ilość jest 2 tak wczoraj zjadła całą flachę i spala do rana mam nadzieję że tak juz zostanie teraz poszła jeszcze dospać troszeczkę bo ona potrzebuje duuuużo snu żeby byc w dobrym nastroju zupełnie jak mamusia :-D

mikoto
ja też właśnie widziałam wczoraj ta reklame tej gazety z szydełkami i tak reklamują że to takie proste i tak przeszło mi przez myśl czy moje dwie lewe ręce dałyby rade coś wyczarować hmmmm:eek::sorry::zawstydzona/y:wspomniałam mężowi to sie napalił żebym szydełkowała bo mówi że jego babcia robiła cudeńka i na zimę zrobiła mu takie grube skarpety prawie jak buty i było mu w nich strasznie ciepło i on by takie chciał :eek::confused2:no na skarpety to ja sie racze nie rzucę jak szalik zrobie to bedzie dobrze :-D jego babcia była ogólnie takim talentem miała 96 lat jak zmarła i do lat 90 szydełkowała robiła koszyczki ze słomy no cuda i to bez okularów !!!!!! pamiętam jak byłam w ciązy z Dawidem to pierwszy raz na mnie spojrzała i powiedziała że bedę mieć syna na 100 % :eek:

korba to ja prosze o zaproszenie do grupy :-D

lecę po kawusie puki Daria śpi

Palin uwielbiam Twoje rymowanki :-D:-D

edit korbuś już widze ze nie trzeba zaproszenia :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Jestem :) i obiecuję byc :)

Teraz tylko na dwa słowa bo muszę zabrać Hubisia do lab. na badanie krwi siuków i kupeczki.

Z absolutnie dla mnie najlepszych i najszczęśliwszych wieści to wyrzuciłam butelkę i karmię tylko cycem dając delicol !!!!!! Znajoma pediatra powiedziała, że przy wtornej nietolerancji laktozy wystarczy delicol i absolutnie nie odstawiać od cyca, że w cyyc mimo laktozy pomaga i przyspiesza w regeneracji jelit !!! Jestem taka szczęśliwa z tego powodu :):):):)

Nocki u nas śliczne , jedno karmienie i spanko dalej, dziś to już zupełnie bo nie wybudzał się przy zmianie butli na cyca :)

No ale żeby nie było tak pięknie, w ciągu dnia nie je nic :( Niby przyczyną są zęby :) Dziąsła są nie zmienione, kolor normalny ale czuć bruzdki. No i nerwowy jest, trze dziąsła, popłakuje. Smaruje mu i daje syrop p/bólowy.

Czym smarujecie dziąsła ? Mi w aptece dała Cemilie zachwalając że jest super, nie mam jeszcze zdania o tym preparacie.

Ok, zbiorę się do tego lab - kupka chyba jest bo aromaty są nad łóżeczkiem :)

Przepraszam, że narcyzowo ale teraz już będę czytać i pisać na bieżąco , choć po dwa zdania :)

Edit :0

Teri, ja też zaczęłam dziergać na szydełku, robię serwetę i już połowę mam. Gazetkę też zamierzam kupić - moze coś ciekawego tam będzie. Fakt, podstawy szydelkowania znam - mama mnie uczyła :D i już coś nie coś w życiu stworzyłam :)

Korba jakiej grupy :)):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No jestem już. Kawusia pachnieeeeeeeeee:tak::-D Helunia zasypia.

Mam dziś masę roboty. Muszę odkurzyć i zmyć podłogi, zrobic obiad, ze 3 prania, zaprojektowac zaproszenie komunijne,no i szydełkowanie, ale to juz sama przyjemność.

Robaczku-napisze jeszcze raz- bardzo Cię rozumiem i trzymam kciuki, zeby cyc znów wrócił do pełni łask!:tak:
 
Do góry