reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

reklama
Widać na bb weekend lub ładna pogode :)

Wisinko fajnie, ze wpadlas i pozostań TU !!!!!! Dobrze czuję, powiało zmęczeniem i zrezygnowaniem z Twojego posta .... Tule Cię w smuteczku z powodu tęskonty...Ktos kiedys powiedział , że nie rodzimy dzieci dla siebie a dla świata a Ty ponad to urodziłaś dla Boga ... Zobaczysz, kiedyś twa tęsknota będzie wynagrodzona. Cieszę, się, że Toni juz zdrowy i oby już nie chorował !!!!! A Mila mądra za mamusią :) Kochana jak od 1 lipca robię powrót do biura ( mam tylko nadzieje, ze do tego czasu znajdę opiekunke dla chłopakow. Jakos glupi moment wybrałam bo to wakacje ale nie wiem co zrobić. Interes mi nie idzie, gdy nie siedzę, ludzi do pracy nie moge znaleźć i na prawdę jestem w kropce :( Czasem to już mi się chce zamknąć tą hurtownie bo tylko szlg mnie trafia ale za duzo kasy zainwestowaliśmy. ....

Mikotko, pewnie wykorzystujcie każdą sekundę jak jest J. dzieki, ze mi przypomnialś, kwiatki muszę podlać. sprzątac będe jutro.

Zmęczona jestem. Bylam wozkiem z dzieciakami w biurze i jakoś się wykończylam spacerem. Hubi zasypia w łóżeczku, Sewerek bawi się na dworze.
 
Robaczku :-* :-* :-* gdybym tylko Mieszkała.bliżej,.juz.bym składala papiery, by.moc u Ciebie pracować :-D taka Szefowa to.skarb! A trafiają się same patalachy, za przeproszeniem :-/ Hubi teraz będzie miał drzemke? To o.której Pójdzie spać na noc? Zosia jeszcze spi, nawet nie.chce myśleć, o której ja zmorzy na.sen :-/ skoro jak wstaje po 15 Chodzi spać przed 22 :-o
 
Robaczku to ty jeszcze nie masz opiekunki? Ja wracam 16 lipca. Też trochę mamy problemów z opieką do wrześni. Jakoś poradzimy . Tak jak Piszesz jestem zmeczona . Chorobami dzieci ,problemami finansowymi, powrotem do pracy. No i tęsknię za młodym. Pewnie się przyzwyczaje. Ale lekko nie jest.
Mikoto u nas też wolny weekend a P ma taki jeden w miesiącu to świętość. Czas dla nas. Bez latania z mopem.

Idę ogarnąć chatke i spakować się na jutrzejszy wyjazd z dziećmi na festyn.
 
Mikotko, naprawdę PATAŁACHY !!!!! dziś wystawiłam jej fv na marteriał który sprzedawała klientowi na 160 zł. Po odejściu klienta informuje mnie, że klient wziął akcesoria w kolorze, droższe, niż te, które wyfakturowałam ( czarne). Ja sie zjeżyłam, że za mało skasowała a ona ucieszona, że nie, bo skasowała 183 zł.... czyli 23 zł bez faktury lub paragonu :/ Kolejne, Przyszłam do biura i pytam się czemu krzeslo ( z materiału jest tak strasznie brudne - a ona, że musiała wejść na krzesło bo scierała kurze. Pytam się dlaczego nie weszła na krzesło plastikowe lub nie podłożyła na to choćby kartki by krzesła nie ubrudzić... W odpowiedzi uslyszałam " nie pomyślałam" .... Mogę tak pisać i pisać :( Marzę o Takim pracowniku jak Ty...



Wisienko, no nie mam :( na poniedziałek jestem umówiona z kolejną kandydatką. Albo mam zbyt wygórowane wymagania albo mam pcha :(

Hubi jednak nie zasnłą jak go położyłam chyba kołysanki mu nie dały spać bo mu włączyłam :D Poszłam z nim po zakupy i już smacznie sobie dawno śpi :)
A gdyby zasnłą Mikotko to spałby max godzinkę i poszedłby najpóźniej o 8:30 spać :) Wiesz, to śpioszek maxymalny :)
 
Zmęczona jestem samotnością. Mikoto jak Ty dajesz radę?
Dzisiaj jeździłam z Tymciem na rowerze - 22 km zrobiliśmy :) Tymcio przespał się 15minut w foteliku i dopiero niedawno padł - 2 godziny później niż zwykle :-/ Ostatnio ładnie mi w nocy spał i musiałam go do żłobka budzić. Pochwaliłam się i pierwszą noc przepłakał w połowie a drugą.. obudził się o 5:15 :-( Już nie chwalę mojego dziecka :p
Koniec chwili spokoju. Starszak wrócił. Postaram się jeszcze zajrzeć, ale najpierw muszę lecieć na szybkie zakupy, ogarnąć mieszkanie i Chodakowską - więc pewnie padne..
 
Witam weekendowo
Mąż jutro do pracy, więc będziemy z Filipkiem sami. Dziś synek pospał u babci popołudniu 3 godz. więc zasnął ok. 21. ale za nim zasnął zdążył wylać szklankę z napojem, wyciągnąć kabelek z kontaktu oraz cały kontakt wyrwać ze ściany, moja mina była bezcenna jak to zobaczyłam:szok:.
madzia128 ja się wkurzyłam, bo mąż najchętniej już obiad zajadałby przy kompie, włączał tą swoją grę i siedział tam do nocy a potem spać, więc moja cierpliwość sięgnęła zenitu. Powiedziałam, że nie zajmuje się dzieckiem ani nie rozmawia ze mną tylko piszę z tymi ludzmi z gry, więc po co i na co mu rodzina. Nie będę chwalić, ale od tego czasu bywają dni, kiedy nawet nie włączy komputera, więc już jest malutki sukces. A co ja miałam w tym czasie robić, nie byłam gorsza, siadałam do laptopa i włączałam bb, fb i All :D

mikoto może zdradzisz co dobrego robisz do jedzonka na urodzinki? Ja jak zwykle nie mam pomysłu, dopiero dziś zastanawiałam się nad ciastami a jeszcze kolacja mi została do obmyślenia. Ale prace remontowe Cię czekają. Ja jeszcze w tym roku nie natrafiłam na komara, ale prawda jest taka, że wieczorami nie wychodzę z domu. Też mam truskawki i jutro znowu zrobię ciasto z truskawkami.

Palindromea my generalnie się nie kłócimy, no ja jestem takim typem, że dusze wszystko w sobie a to nie jest dobre. Stwierdziłam, że teraz będę mówić co mnie gryzie, bo faceci są takimi stworzeniami, że jak nie „walniesz w łeb” to nie zrozumie, nic nie domyślne istoty.

RobaczekII muszę przyznać, że trochę przytulanek było, zabezpieczeń brak, mogę liczyć tylko na refleks męża, jak byłaby siostrzyczka to wcale nie byłabym zła. Dobrze, że mąż dał auto do mechanika bo mogłoby się coś stać. Ale trafiła CI się ta pracownica, chętnie bym Ci pomogła gdybym mieszkała bliżej.

teri114 ale słodki kapelusik

_anula będzie dobrze, po każdej burzy wychodzi słoneczko, zdrówka dla Lola

Wisieńka fajnie Cię widzieć na bb, dobrze, że Tosiu już zdrowy. My przechodziliśmy zapalenie płuc, o mały włos też położyliby nas do szpitala.

gosiak_85 wow pięknie Tymek sam zajada

Plan na jutro, zakupy, sprzątanie, zrobienie ciasta, potem obiadu i po południu pojedziemy do mojej siostry na grill, oczywiście jak pogoda dopisze. Miłego wekendu kochane
:-)
 
Witam . Jasio sie trochę pochorował - ale już jest ok . Nie wiem czy to nie po podaniu Lipomalu :sorry: - zaczął świszczeć, rzęzić i niestety nic innego jak obturacja oskrzeli . Inhalacje z pulmicortu i berodualu załatwiły sprawę w jeden dzień :tak:. Lekarka potwierdziła , ze mógł na lipomal zareagowac alergicznie ale też reakcja na wiruska czasami taka się zdarza . Ważne , ze już jest ok , jeszcze troche kaszle ale dziś byliśmy się osłuchac i jest dobrze :tak:. Mnie też coś dopadło - plecy bolą jak cholera . Mam już dziś zapewniony masaż i smarowanko maścią ;-) - mężu się zaoferował :-).Niestety Chodakowska odpada :-(
Wisieńka - wow !!! Nie wiedziałam , ze Twój syn do zakonu się wybiera .... Pięknie !!!
Robaczku - ja też mogłabym pracowac u Ciebie , chociaż zupełnie nie moja branża ale przekwalifikowałabym się :tak:. Hubisia susełka zazdroszczę :tak:.
Gosiak - gratulacje dla Tymusia . Jasio upaćka zawsze wszystko dookoła i siebie więc rzadko pozwalam mu korzystać z łyżeczki :sorry:. No i połowa ciąży za Wami !!! Wyglądacie pięknie z fasolinkiem :tak:
Mikoto - u nas taki wysyp komarów był w zeszłym roku. Nie dało się z domu wyjść . W tym roku narazie ( odpukać ) jest bezkomarowo :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wieczornie :)
Młoda prawie spakowana, zostały tylko rzeczy, których się używa w ciągu dnia, jutro wieczorem pewnie jeszcze spakuję większość, a resztę w niedzielę rano jak Młoda zje :p Jutro zaczynam pakowanie siebie, M niech sam się pakuję, ja go pakować nie będę. Jutro jeszcze muszę podskoczyć do rodziców po buty, potwierdzenie przelewu na domek, zrobić obiad na parę dni... także ciężki dzionek mnie jutro czeka :s no ale pojutrze wyjazd ;)

Robaczku, Mikoto Karina zostaje z teściową, od paru lat jest na emeryturze, ja wolałabym ją dać do żłobka, ale to już zostało ustalone bezemnie...
Robaczku pracuję w firmie, która zajmuję się sprzedażą i serwisowaniem skanerów dokumentowych, oraz elektroniczną archwizacją dokumentów. Tzn. skanujemy papierki jakiejś firmy (kilkadziesiąt tys, czasem milion stron), wpisujemy dane jakie potrzebuje mieć w systemie, składamy do pierwotnej formy i dostają z powrotem plus elektronicznie ;) jestem kierownikiem projektów (lub koordynatorem jak to mam wpisane na wizytówce :p ) nadzoruję ludzi, którzy to robią, organizuję pracę i kontroluję jakość skanów i danych.
Gosiak gratulacje dla Tymcia! zaraz sam będzie śmigał z jedzonkiem ;)
Wisieńka pisz pisz co tam u Ciebie :) dobrze, że Toni już zdrowy i oby tak zostało :)
Justa mojemu jak powiesz co Cię gryzię to i tak uważa, że ja jestem ta zła a on biedny... ehh.. marzy mi się, żeby ten komp się zrąbał, i kasy nie było na kupno nowego :p
MatkaEwa a może się przeforsowałaś i dlatego plecki bolą? Dobrze, że tylko jedno dniowa choroba była :)
 
Do góry