reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Madziu przykro mi :-( najgorsze jest to mijanie się :-( porozmawiajcie. Powiedzcie sobie wprost czego oczekujecie, co Was boli. Teraz juz jesteś matką pracująca, masz o wiele więcej obowiązków. I potrzeba Ci też nie tylko więcej pomocy, ale i wsparcia duchowego, ale też wyjścia. Madziu Ty jesteś muszka! Szczuplutka! Ile masz wzrostu? Ja przy Chodakowskiej wysiadam :-/ moze Tymka zęby mecza? My czekamy na.pozostałe trzy czworki :-( ciężki czas :-( energia? Nie wiem, czy to energia, raczej poczucie obowiązku :p ale ja lubię zajmować się domem, taka ze mnie zwyczajna kura domowa :p

Na obiad była sałata z warzywami, piersią kurczaka, winogronem i jogurtem greckim, do tego koktajl truskawkowy :-D mina J. Bezcenna :-D kocham, kiedy on mówi,że uwielbia moja kuchnie :p :-D powiało skromnościa :p
 
reklama
witam
dopiero mam chwilę ale też nie długą bo ćwiczyć miałam a na bb zasiadłam :baffled:
Daria dopiero o 17 poszła spac bo dziś pospałyśmy do 9 :zawstydzona/y:to zanim posżła spać na pierwszą drzemkę to było południe więc nic dziwnego że dopiero teraz padła ale to nawet dobrze bo się wysiedziąłyśmy w cieniu na placu zabaw z innymi mamami dzieci szalały w piaskownicy heh zawsze po takim szaleństwe wracamy do domu i wysypujemy piasek z każdego zakamarka nawet z pampersa :-D
jutro ma być mega upał Robaczku korba ale zadorszczę tego morza bawicie się kochane i czekamy na foty wiem że ma być tez Natalia super !!!!!!!!!!!!

Mikotku ile już spadło Ci z wagi ile teraz ważysz ? ja dziś jestem na kefirach na obiad pomidory ser feta papryka sałata jogurt naturalny i siemie lnianie podobno bardzo dobrze wymiata toksyny tak samo jak otręby które zjadam na śniadanie toksyny bójcie się :-D:-D jutro pewnie bedzie trudniej już wytrwać ale koniec ze smażonym i bedę jadła mniejsze porcje zobaczymy :confused:

dobra ide ćwiczyć a jak już skończe to nadrobie co u Was bo inaczej sie zasiedze :baffled:
 
Wróciłam. Zmęczona.
Gosiak czyli uzależniony od foto. Ech. Mam nadzieję że domek się spodoba
Robaku jak ja lubię mówić tobie Robaku. Ależ bym z wami poszła na tą plażę. Zazdroszcze że jestescie z Korba tam blisko sobie. Niestety jakos pod gore nam z dziewczynami z Wro. A szkoda. Morza tez. Hej tam bym chciała z wami po budować zamki. :). Ale nic straconego. Mam nadzieję
Anula przykro mi ze macie z Luką spiecia. Niech to już minie
Aha i Robaku Strongow nie zazdroszczę z tych eks mnie wyleczył. Skutecznie
 
Anula - ściskam i mam nadzieję , że się dogadacie z mężem .
Madzia - pogadać radzę z mężem , tak jak Mikoto . Nie ma nic gorszego jak tłumienie emocji i dla związku i dla Twojego zdrowia kochana . Gratuluję dystansów na rowerku :tak:. Chudzino Ty !!!
Mikoto - schudłam już sporo bo od porodu 20 kg . Zostało mi jeszcze 10 i to z czasów przed zajściem w ciążę - taki ugruntowany tłuszczyk :-(.A Ty chudzinko jak zrzucisz 6 kg to znikniesz . Obiadek pierwsza klasa nie dziwię się męzowi :tak:
 
Witam wieczornie dziewczyny :)

Mmm, Mikotku obiadek faktycznie full wypas, nie dziw ze maz zachwycony :)

Madzia, współczuje jak z mężem pod górkę.. U nas tez bywają gorsze dni, spróbuj pogadać z nim szczerze jak radzą dziewczyny, trzymam kciuki.

Anulka, i u Was sprzeczki, oj co to sie dzieje.!? Ja tez nie mam sił Sebcia od cyca odstawić, jeszcze nie.

Anilek, kochana nie zrażają sie powolnym spadkiem wagi, nie od razu Kraków zbudowano, wytrwałości! :)

MatkaEwa, gratuluje zrzucania kilogramów, oby tak dalej !

Robaczku, i ja sie zgadzam z dziewczynami, ze to dobra decyzja bizesowa zasiąść w internecie tylko :) bedzie dobrze. Oj zazdroszczę I ja Wam tego morza :)

A my dzis cały dzień na podwórku, w ogrodzie, pielenie, grill, no i montowane placyku zabaw- to prezent na urodzinki/ dzień dziecka. Jeszcze nie skończony, jak bedzie to wkleję zdjęcia :) Sebus po urodzinach 3 dni goraczkowal, jakieś wirusowe zapalenie gardła.. Na szczęście juz dobrze.

No juz, dobrej nocki zycze :)
 
Witam niedzielnie ;-)
Wczoraj cały dzień spędziłyśmy na podwórku u rodziców. Pogoda cudowna, obie się opaliłyśmy :tak:
Niestety moje dziecko ma w nosie to że jest niedziela i wstaje o 5 :baffled: a teraz to już śpiąca...

M. w pracy, ma podobno skończyć koło 14 i zabrać nas na miasto ;-) mam nadzieję że się uda ;-)

anusia pochwal się Waszym placem zabaw :tak: dobrze że Sebastianek już zdrowy ;-)
MatkaEwa schudłaś 20kg? Wow! Gratuluje kochana :tak:
Mikoto wcale się nie dziwie że tak celebrujecie wspólne weekendy. Twój mąż ma szczęście że serwujesz mu takie rarytasy :tak: jak tam Zosieńka?
Madziu mam nadzieję że uda Wam sie szczerze porozmawiać z mężem. Ja sobie nie wyobrażam żeby mój jechał na taki wyjazd integracyjny...

Miłej niedzieli kochane :*
 
Ja tylko by szybko wypić kawkę i podsycić Waszą zazdrość ( nóż któraś nie wytrzyma i przyjedzie )
Właśńie pakuję sięby jechać na cały dzień na plaże do Sopotu :) Jedzie też Korba z rodzinką a na plaży spotkamy się z Ailatan :) :) :) :) :) O jak ja się cieszę, jak małe dziecko.
 
Witam się porannie z kawą!

J. Zabrał Zosie na rower. A ja podszykowuje obiad. W piątek Gotowałam Zosi rosół, J. Zjadł resztę wieczorem i na dzisiaj poprosił o.powtorke :-D także Dzisiaj rosół i łosoś z sałata. Noc fatalna :-( Zosia non stop się Budzila :-/ a mnie wstyd,bo spałam.chyba najwięcej z całej naszej trójki :-(


Teri przy 170 cm 66 kg :-/ przed ciąża ważyłam 73. Pod koniec ciąży 81. Po 3 miesiącach od cc 61, wtedy czułam się super :-D i to mój cel ;-) a jak u Ciebie? Jak ja Wam zazdroszczę tych wyjść. U nas wieczorem komary atakują! Nie da się wyjść! Wczoraj kupiliśmy odpowiednie preparaty do gniazdek w domu. Nie da się okna.wieczorem otworzyć :-( Twoje toksyny nie mają szans, ciężkie działa przeciwko.nim wytoczylas :-o


Wisienka jak noc?


MatkaEwa o wow! Na pewno.się uda! Z takim samozaparciem nie może być inaczej!


Anusiakanusia jak się mieszka w.swoim domku? Poproszę zdjęcia placu zabaw i całej reszty! Dobrze, że Sebastian juz zdrowy!


Kingusia trzymam.kciuki za Dzisiejsze wyjście Rodzinne! Zosia mega marudna :-( a Laura?


Robaczku ja chce do.Was!!!!!! :'( :'( :'( czekam na.Zdjęcia!!! Bawcie się dobrze :-*
 
Dzen dobry, wczoraj nie pisalam bo co rusz net nam wariowal i z moim szczesciem by mi posta wcielo.

Wczoraj Tymek jakw stal o 6: 30 tak poszedl spac po 13 :sorry2: nie wiem jak dotrwal, fak ze w samochodzie zaczynal nam podsypiac , ale nie zdarzyl bo go budzilam - dojezdzalismy do domku ;-)

Anulka - Kochana moja zycie Wam sie pozmienialo, Ty cale dnie i czasem noce z dziecmi sama wiec zmeczona jestes i poirytowana, Luka calymi dnia i czasem nocami pracuje wiec tez zmeczony, wiec to normlane ze bede zgrzyty. Do tego dochodzi Wasza przeprowadzkas, rozpoczecie przez CIebie pracy. Duzo sie dzieje. ALe na pewno dojdziecie do porozumienia. Jestes madra Kobieta pamietaj. I NIE ZNIKAJ> Jesli masz smecic to smec, my chetnie poczytamy :tak:

Madziu - u nas tez z kompem problemy. E kupil mi tableta aby nie miec wyrzutow sumienia, ze on non stop siedzi. Wczoraj nie bylo neta i mozna bylo obejrzec film razem....

Wisienko - jaka szkoda, ze nie bedzie Cie na spotkaniu na Slasku :-(

MatkaEwa -WOW 20 kg to swietny wynik , trzymam kcuki za dalsze sukcesy jak i za CIebie TERII

RObacz\ku - wycaluj od nas dziewczyny mocno !

I teraz troche o nas.

DOmek ladny, ale rzeczywiscie malutki :-(i nie chodzi, ze potrzebny nam nie wiadomo jaki metraz, ale E niemialby nawet gdzie zdjec robic, a nie po to inwestujemy we wszystko aby to lezalo. CHoc ogrod sliczny byl , az sie rozmarzylam tam stojac.

Aleeeeee wczoaj wieczorem wypatrzylismy ladny domek w typie szeregowca (dopiero wczoraj go wrzucili na netka) i nie dosc ze wiekszy i tanszy to wszystkie 3 sypialnie duzeeee, co sie tu nie zdarza, bo przewznie jedna to klitak totalna, a tu te 2 " mniejsze " po 16 m2 maja, wiec jestesmy w szoku. Ogordeczek chyba maly , ale za bardzo na zdjeicach nie widac. Dzis podjedziemy zobaczyc okolice, jak to wyglada, i niech tam bedzie ladnie , to wtedy umowimy sie na ogladanie. Ja jak to ja juz bym chciala ogladac i wogole, planuje mysle co bym tam zrobila jeszcze, a naprawde wieel nie trzeba, bo domek w stanie do zamieszkania ....

Pewnie troche nam czasu zajmie znalezienie czegos odp, w dobrej lokalizacji, ale tu te dzieci sa straszne, wiec nie chcemy z deszczu pod rynne. A tez nie chce przez najblizsze lata trzmac dzieci w domu ...

Wczraj E mial dac Tymkowi owocki, ja patrze a on je w mikrofale do podgrzania... no zagotowalo sie we mnie. TO ja mu gotuje czesciowo to co moge na parze, a on mu witaminiki w mikrofale wsadza. BYly zimne bo E sam mu miesza owocki i staly przez noc w lodowce...grrrrr :angry:

Dzis po pracy jedziemy jeszcze odebrac bramki zabezpieczajac, bo potrzebna nam jedna do kuchni, aby Tymek nie fiknal ze schodow. Umie ladnie schodzic ale jakos tam nie patrzy zbytnio ...

MIlego dnia. Odezwe sie popoludniu jak tylko necik pozowli:tak:
 
reklama
witam z kawusią w niedzielny piękny ...poranek ?:-p

Daria jeszcze śpi !! tak tak jest 9.15 zjadła mleko o 6 i od razu zasneła i spi ale ona tak ostatnio dosypia do 9 a dziś to już daje czadu ona ma po mamusi chyba takie spanie z rana ja jak byłam mala to jakby mnie mama w końcu z łóżka nie zgoniła to do południa spokojnie mogłabym spać :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

dziś upał się szykuje jedziemy dziś na wieś do teściów mąż narwie mi jeszcze truskawek muszę zrobic jeszcze minimum 30 słoików dżemów

Robaczku
aj Ty nosz ale Wam dobrze !!!

Mikoto
to ważysz mniej niż przed ciążą super !! ja jestem niższa mam 165 i ważę teraz 62 kg 3 miesiace temu ważyłam jeszcze 66 więc coś tam spadło ale ja zawsze ważyłam tak ok 58 - 60 kg i najlepiej się czuję z 5 z przodu :baffled:

oooo spiochy wstały

miłej niedzieli
 
Do góry