reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Weszlam i nie poznalam,...dwa razy strone odswiezalam bo nie bylam pewna czy sie dobrze zaladowala...ehh przyzwyczailam sie do starej i nie lubie tak naglych zmian... :)
 
reklama
Witajcie kochane, ja na nogach od 3:30.
Moje dziecko postanowiło ze mnie wykończy. W nocy chyba z 5 pobudek, z tego żadna na jedzenie bo ksieżniczka nie chciała jeść tylko się bawić :sorry:
Nie poznaje jej ostatnio... A dziś kończy 5 miesięcy :tak: moja kruszynka...

Mnie też nie podoba się ten nowy wygląd forum :eek:

Mikotku fajnie że miałaś gości, zawsze to czas szybciej zleci ;-) ja kolejny dzień sama...

Wy już o prezentach świątecznych a ja za 3 tyg mam urodziny siostry i totalny brak pomysłów na prezent. A na święta to już zupełnie... Chyba tylko dzieciom będziemy robic prezenty.

Ja dzisiaj wzięłam ostatnią różową tabletkę więc okres tuż tuż :baffled: już mnie brzuch boli...

Miłego dzionka kochane.
 
Dzień dobry:happy:

Albo nie zwracałam uwagi, albo mam coś z oczami, bo nie wiem, co się z tym forum zmieniło (prócz tego, że czasem ładuje mi się czysta strona i muszę odświeżać).

U nas nocka podobna do innych. Dwa karmienia, w między czasie pojenie. Ale pochwalę mojego Dziubdziusia - od popołudnia nie brał smoczka! Myślałam, ze może być problem z odzwyczajaniem go później, a tu o - widać, że nie jest nałogowym smoczniakiem :-) I nawet kciuk poszedł w odstawkę (woli inne palce, które się ładnie "rozkładają" po dziąsełku i można wtedy gryźć zawzięcie.

Kingusia - naprawdę współczuję nocki.
Laura - proszę mi tu nie mordować mamy i ładnie spać w nocy!!! Brawo 5 miesięcznicy ;-)

Mikotku - nie ma Was z Zosią z samego rana - mam nadzieję, że odsypiasz wczorajszą nockę i intensywny dzionek. Choć chyba bym się nie zdziwiła, gdybyś już była na pełnych obrotach krzątając się po domu:-p
 
Przywołana przez Mikoto jestem :p Ale się tu pozmieniałooo. Właśnie zjadłam śniadanie przy akompaniamencie piszczącego i śpiewającego dziecia :) Luka mnie wyręczył w odwożeniu Tosi do przedszkola i cieszę się z tego niezmiernie bo leje ... Wczoraj było zebranie Rady Rodziców, także dziś muszę uzupełnić raport z wczorajszego spotkania, powysyłać parę maili, poszukać pomysły na prezenty dla dzieci na Mikołaja i wigilijne drobiazgi, i popisać trochę tekstów, kiedy brać na to czas aaaaaa Nie sądziłam, że funkcja sekretarza Rady Rodziców jest taka czasochłonna :p Czatuje teraz przy oknie bo Luka ma mi przywieźc ciastka bo mi się do chrupania skończyły hihihi :D
Kingusia - współczuję nocki. A Ty Laurko nu nu, potwierdzam sowa cioci Palin - daj mamie trochę pospac słonko !! I najlepsze całusy gwiazdko z okazji 5 miesięcy, Rośnij zdrowo !
Mikoto - ale miałaś fajny dzień :) Ja chyba muszę zacząc spraszac kolezanki i sama się do iektórych wybierac, bo tylko codziennie widze wiadomosci na FB " kiedy bedziesz ?? " a tu niema kiedy byc ... ehhh niby macierzynski a tyle psraw na głowie. Po za tym Lol wczoraj spał uwaga - 40 minut od 8 do 16 :/
Palin - no brawo dla Mikiego :) Zuch chłopak ! Tosię odzwyczajaliśmy jak miała ok 2 latek (ale jakims nałogowcem nie bylo - smok był tylko du usypiania). Powiedzieliśmy jej wtedy, że przyleciała wróżka smoczkowa i zabrała jej dydusia do mniejszych dzieci :) i uwierzyła - naiwna hahaha :p
Dzika - jak dziś zdrówko ?
Madzia - nie fochaj ! mi tez się nie podoba ale piszę - bo Wy mi się podobacie :* :) (bez podtekstów ;) )
 
Hej. Weszłam i stwierdzam iż mi się nie podoba nowe BB. Za jasno tutaj :D
Maja leży w leżaczku i żuje piętkę od chleba :) Czekam na kuriera ze Smyka z pajacem ocieplanym, jak na teraz to będzie rewelacja :)
Miłego dnia
 
Witam :tak:

Mama Wikusi, Ja pamiętam jak Julce wychodziły zębiska to jej takiego twardego kabanosa dawaliśmy. Jak przyjdzie przesyłka to proszę o fotkę ;-)

Kingusia, Współczuję nie przespanej nocki Tobie i sobie też :-D

No właśnie nocka fatalna, pełno pobudek , już o 3 obudziłam S i wstawał do małej bo do 3 nie spałam praktycznie w ogóle :wściekła/y:

Pogoda do tyłka nie podobna wieje, ciemno buuu , a JUleczka pojechała na wycieczkę , pierwszy raz od dawna wychodziła z domu z uśmiechem na ustach:tak:

Miłego dnia kochane , pewnie później się jeszcze odezwę a teraz muszę zmykać bo Zosieńka już się naspała ;-)
 
witam :-) spróbuję coś tu naskrobać mimo nowego wyglądu i tego, że patrzę tylko jednym okiem - noc fatalna! do 3 były 3 pobudki, a od 3 były jęki, stęki, pogaduszki, kupa, przebieranie, kompresy za brzuszek, cyc, ulewanie, przebieranie.. a po 7 już wstaliśmy :no: ja nie wiem, co jest grane i o co chodzi :baffled: chociaż wczorajszy dzień był w miarę ok - dzięki spacerkowi ze Smile. D Z I Ę K U J E M Y :*
wczoraj mieliśmy zieloną kupę. nie wiem, z czego. zęby? bo próbowaliśmy też ziemniaczka, ale musiałby on zadziałać ekspresowo, żeby być sprawcą zielonej kupy :baffled: ta nocna była chyba normalna.. tyle udało mi się zauważyć w półmroku z ledwo otwartymi oczami :eek:

Palin gratulacje dla Mikołaja. ja myślę, że oduczenie Tymcia od smoczka będzie trudne, ale póki co się tym nie martwię. niech sobie chłopak ssa, jak lubi :-p
Mikoto ja czasem nie lubię niespodziewanych gości. do tego trzeba mieć coś co można na stół podać, no i porządek trzeba mieć - co u mnie jest ostatnio rzadkością, bo moi panowie od rana do wieczora grają w jakąś grę "bo misja jest do zrobienia" :crazy:
Kingusia wiem o czym piszesz z tymi pobudkami. ja powoli mam dość. szczególnie, ze Tymcio pokazał mi kilka razy, jak cudownie jest, jak budzi się 2-3 razy. było to tak dawno i tak mało razy, że niebawem zapomnę o tym, co to sen :baffled:

Standardowo Maruda marudzi.. eh mogę robić dużo (bo nie napiszę, że wszystko :p ) ale do kompa siadać nie mogę :-p
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja :)

Nie bylam tu wieeeeki, ale na fb pisalyscie ze zmiana i musialam to zobaczyc ;)

U nas ok, Maja chodzi wreszcie coraz wczesniej spać, około 20:00 już jest ledwo zywa i koło 20:30 śpi. Z minusów to teraz nie spi już do 10:30 rano tylko budzi się około 8 rano. A ja nocny Marek mam teraz ciężej wstać, no ale wygląda na to, że czas zmienić nawyki i zacząć wcześniej się kłaść.

Pozdrawiam z kawką!
 
reklama
Oj, ale nam sie bb zmieniło..nie podoba mi się to:no::no::no: Ale..człowiek sie do wszystkiego przyzwyczai jak musi.

Anulka, ale z Ciebie działacz społeczny:tak:!

Prezenty świąteczne, mówicie? U ns będą szydełkowe:-D:-D Uwielbiam prezenty ręcznie robione- juz malowałam kubki, wyszywałam ręczniki, lepiłam aniołki więc cieszę się, że mi odbiło na punkcie szydełka bo znów mam pole do popisu:tak: A na szydełko można zrobić wszystko! Czapkę, szal, torebkę, zabawki. Będęsię chwalić na bieżąco:tak:
Zaraz kończę śniadanko jeść (mąż mi zrobił) i lecę po kawę.
 
Do góry