reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2013

Mama Wikusi, chyba jako pierwsza masz badania prenatalne:-) na którą godzinę? Ciekawa jetem jak dokładnie takie usg wygląda, czekam na relacje i bardzo mocno trzymam kciuki:tak:

Anula, Gratuluję udanej wizyty --SUPCIO:-)

Natis , mnie właśnie boli blizna po CC , ale tam gdzie miałam zrosty, normalnie czuję czasami jak by miało mi tam coś popękać:baffled:

Haha ja też zamówiłam pizze:happy2:
 
reklama
wisienko, fioletowa, natis współczuję Wam dziewczyny, ślę duuuuuzo siły zebyście jakos przetrwały ten najgorszy czas :*** Później będzie już tylko lepiej!

...... tez bym zjadła pizzę
 
Mama Wikusi, chyba jako pierwsza masz badania prenatalne:-) na którą godzinę? Ciekawa jetem jak dokładnie takie usg wygląda, czekam na relacje i bardzo mocno trzymam kciuki:tak:

Anula, Gratuluję udanej wizyty --SUPCIO:-)

Natis , mnie właśnie boli blizna po CC , ale tam gdzie miałam zrosty, normalnie czuję czasami jak by miało mi tam coś popękać:baffled:
Chyba jako pierwsza :) Mam na 16,20 :) Tak prace zaczyna lekarz ale jak bedzie wracał z dyzuru moze byc z 30min pozniej. Ale ja go tam rozumiem, do mnie na poród przyszedł przed pracą jak teściowa dała mu cynka ze rodze :) Jak zaczynał o 9 tak gdzies o 8.40 z całą ''ekipa'' był juz u mnie :) Dobra duszyczka z niego :)
 
Chyba jako pierwsza :) Mam na 16,20 :) Tak prace zaczyna lekarz ale jak bedzie wracał z dyzuru moze byc z 30min pozniej. Ale ja go tam rozumiem, do mnie na poród przyszedł przed pracą jak teściowa dała mu cynka ze rodze :) Jak zaczynał o 9 tak gdzies o 8.40 z całą ''ekipa'' był juz u mnie :) Dobra duszyczka z niego :)

Dobrze, że masz takiego lekarza, trzymaj się kochana, zazdroszczę Ci , że już jutro idziesz zobaczyć swoje maleństwo :tak:
 
Korba - też mam takie uczucie 'pękania' w miejscu cc, w ogóle wszystko się rozciąga i pobolewa - dziwne uczucie.

Twoj opis pizzy - tłuściochy - zdecydowanie skutecznie pozbawił mnie ochoty na pizze :). Musisz tak częściej mi opiswać różne potrawy - może będę w końcu mniej jeść ;-)

mama_wiki - trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wizytę. Ja idę 21.11. Nie mogę się doczekać...
 
Korba - też mam takie uczucie 'pękania' w miejscu cc, w ogóle wszystko się rozciąga i pobolewa - dziwne uczucie.

Twoj opis pizzy - tłuściochy - zdecydowanie skutecznie pozbawił mnie ochoty na pizze :). Musisz tak częściej mi opiswać różne potrawy - może będę w końcu mniej jeść ;-)

Haha głupol z Ciebie, jedz jak masz ochotę :tak:
Mi tak głowa pęka , że zaraz oszaleję, a do tego chyba ząb zaczyna mnie boleć, koszmar jakiś, idę się chyba położyć, dobranoc kobietki miłej nocki;-)
 
reklama
Do góry