reklama

czerwona pupka u niemowlaka

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez magdalenakowalska, 13 Listopad 2012.

1. magdalenakowalska

magdalenakowalska Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie mam 3- miesięczną córeczkę. Położna powiedziała mi, że jak pupka jest zaczerwieniona to nie mam nic stosować...a przy pierwszym dziecku stosowałam sudocrem.Powiedziła, że tego się nie stosuje:zawstydzona/y:dziewczyny czym smarujecie pupke jak jest czerwona?????sypecie zasypką czy co???

2. Idiosynkrazja

Idiosynkrazja Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bepanthen, jest wspaniały. Od narodzin go używam, drogi ale dość wydajny i naprawdę opłaca się. Poza tym jeszcze Linoderm i Linomag, maści. Nie radzę stosować u dziewczynki zasypek - wchodzą gdzie nie trzeba. No i kremów z cynkiem - mogą doprowadzić do sklejenia się warg sromowych mniejszych u dziewczynki. No i wietrzyć, chwilę zostawić gołą pupę podczas przewijania i przed kąpielą... Ale to wiesz na pewno.

Ostatnia edycja: 13 Listopad 2012
  3. reklama
  4. panziorka1980

panziorka1980 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ile osób tyle będzie opinii...ja stosuje linomag a+e -dla nas rewelacja, kilka razy stosowałam też sudocrem i tragedii nie było. jeśli dziecko ma bardzo zaczerwienioną pupę możesz też spróbować mąki ziemniaczanej w małej ilości. niestety musisz sama zobaczyć co będzie najlepsze dla twojego dziecka..

5. katrina115

katrina115 Potrójna Mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Normalnie stosuję Bephanten (moje dzieci mają AZS i Sudocrem się u nas nie sprawdził). Ale jak mój synek miał strasznie odparzona pupkę to najlepsza była mąka ziemniaczana i tylko ona pomogła nam wyleczyć pupcię.

6. Basia_one

Basia_one Multimama ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nasza mala miala raz dosc mocno odparzona pupe, wyleczylam sudocremem. Gdy pupa jest lekko czerwona stosuje linomag.

7. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja polecam linomag zielony. sudocrem przy długim stosowaniu wysusza za bardzo

8. Basia_one

Basia_one Multimama ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wysusza skore ten sudocrem? Ja nie zauwazylam zeby mala miala wysuszona skore na pupie po sudocremie. Tez uzywam linomag zielony.

9. Basia-75

Basia-75 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Linomag zielony + mycie pupy wodą i płynem lub mydłem dziecięcym, czasami mokre husteczki dodatkowo podrażniają

10. reklama

Poleć forum