reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwone krostki na nogach i dloniach

Ayashi86

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Marzec 2016
Postów
149
Witajcie mamuski. Mam rocznego synla i w czoraj zauwazylam u niego czerwone krostki na nogach a zwlaszcza na kolanach i na nadgarstku a dzis rano zauwazylam tez na dloniach. Nalewno go to nie boli ano nie swedzi bo ani sie nie drapie a jak go dotykam po tych miejscach to nie reaguje.
A jeszcze zeby bylo malo znowu zabkujemy i pierwszy raz sie zdarza zeby maly nie chcial jesc ani pic... Tez tak mialyscie ze swoimi maluszkami?

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie mamuski. Mam rocznego synla i w czoraj zauwazylam u niego czerwone krostki na nogach a zwlaszcza na kolanach i na nadgarstku a dzis rano zauwazylam tez na dloniach. Nalewno go to nie boli ano nie swedzi bo ani sie nie drapie a jak go dotykam po tych miejscach to nie reaguje.
A jeszcze zeby bylo malo znowu zabkujemy i pierwszy raz sie zdarza zeby maly nie chcial jesc ani pic... Tez tak mialyscie ze swoimi maluszkami?

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym poleciła Ci wizytę u lekarza rodzinnego by sprawdził te krostki, nigdy nie wiadomo co to może być.
 
Najlepiej skonsultować to z lekarzem, ponieważ przyczyn ich powstania może być wiele, a nikt lepiej nie pomoże jak kompetentna w tej dziedzinie osoba.
 
Wlasnie za chwile wychodzimy do lekarza. Myslalam ze moze ktoras z mam miala cos podobnego i dala by mi jakies rady na co sie szykowac[emoji6]

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie za chwile wychodzimy do lekarza. Myslalam ze moze ktoras z mam miala cos podobnego i dala by mi jakies rady na co sie szykowac[emoji6]

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
Lepiej nie domyślać się co to może byc, bo wtedy pojawia się tylko wiele różnych myśli w glowie i powodów do niepokoju. Trzymam kciuki aby to nie było nic poważnego.:)
 
Bylismy u lekarza i naszczescie nic powaznego. W srode moj synek mial 4 szczepionki (mieszkam w Anglii to norma tutaj jakby ktos pytal [emoji6])
I lekarz powiedzial ze te krostki sa efektem ubocznym po szczepionce, nikogo nie zaraza i tak juz znikaja [emoji16] Tak wiec kamien z serca. Dziecko jutro wraca do nianki a mama do pracy[emoji6]

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry