reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwone wypieki na policzkach!!

Dołączył(a)
9 Lipiec 2013
Postów
1
Witam!
Piszę poniewaz objawy mojej corki nie daja mi spokoju.
Wszystko zaczelo sie od wycieczki nad morze 3 dni temu. Po 6 godzinach spedzonych na plazy, wrocilismy do domu. Chcialam zaznaczyc ze corka byla nasmarowana kremami uv, miala czapke przez caly czas.. Duzo siedziala tez w wodzie ktora byla jescze dosc zimna. Okolo godziny 1 w nocy obudziala sie z placzem ze boli ja gardlo... Nastepnego dnia byl juz katar, lekki kaszel i goraczka.. Najwyzsza goraczke dostala w nocy 40s, ktora przy pomocy czopkow i okladow zeszla nizej. Ma rowniez czerwone wypieki na buzi ktorw wygladaja jak rumien, oraz lekka wysypke na calym ciele do dzisiaj (3 dzien). Wczoraj zrobila kupke w ktorej zauwazylam tak jakby pomaranczowy olejek( tłuste oczka ktore byly do okola).. Zastanawiam sie czy te tluste oczka to wynik czopku ktory dalam dzien wczesniej?!?! I czy ma alergie na słonce?! Jesli jestem z nia na dworze nawet w upalne dni, nie ma takich objawow... Bardzo proszę o jakas diagnoze, poniewaz nie mam pojecia czy to nieszczesliwy splot objawow czy cos jest na rzeczy. Dziekuje i pozdrawiam CIMG4764.jpgCIMG4763.jpgCIMG4761.jpg
 

Załączniki

  • CIMG4763.jpg
    CIMG4763.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 422
  • CIMG4764.jpg
    CIMG4764.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 2 421
  • CIMG4761.jpg
    CIMG4761.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 237
reklama
Do góry