reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwony i spuchnięty sutek u dziecka

Dołączył(a)
22 Luty 2009
Postów
3
Witam dziewczyny bardzo proszę o pomoc bo dzisiaj przy kąpieli zauważyłam, że sutek mojego synka jest czerwony , spuchnięty i twardy jak mały guzek. Czy któraś miała podobny problem ? Co to może być?!
 
reklama
Witam, moja mała miała to samo, tak jak pojawiło się znikąd tak i przeszło nie wiadomo kiedy. Miała też atopowe zmiany skórne ale przeszły przy rozszerzeniu diety - dosłownie ze dwa tygodnie temu, piszę tu o konkrtetnym rozszerzeniu bo mleko dostaje teraz tylko na noc
 
Malinko, tzn kiedy dokładnie rozszerzyłas diete dziecku? Bo wnioskuję że dosyć późno? To ze względu na atopowe zmiany skórne? Pytam bo mój synek ma a wlaściwie mial tez takie zmiany i nie wiem czy z rezszerzaniem diety tez dłużej nie poczekać:-(
 
Iławianka Olivierek skończył 11 miesięcy. Dzisiaj byłam u lekarza i przepisał antybiotyk, mam nadzieję, że zadziała . Malinka mój maluszek też ma azs dietę mu dawno rozszerzyłam ale teraz je tylko ryż i mięsko z owieczki bo wszystkie warzywa odpadły :(
 
hej LULU musze Cie uspokoic to nic powaznego moja córcia miała to samo swietna doswiadczona lekarz poleciła mi okłady z kwasu bornego-po 2 dniach było po problemie---naprawde działa spradz---pozdrawiam
 
reklama
hej LULU musze Cie uspokoic to nic powaznego moja córcia miała to samo swietna doswiadczona lekarz poleciła mi okłady z kwasu bornego-po 2 dniach było po problemie---naprawde działa spradz---pozdrawiam

Kwas borny jest zakazany do 11 roku zycia-wyraznie pisze na butelce...."NIE STOSOWAĆ U DZIECI PONIZEJ 11 ROKU ZYCIA"


BEZ ZGODY LEKARZA NIE ROBILABYM TEGO
 
Do góry