reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cześć dziewczyny co myslicie o tych testach ?

Dołączył(a)
23 Październik 2022
Postów
3
Witam, co myslicie o tych testach , wykonałam je 3 dni przed spodziewana miesiączka na dwóch widać druga kreskę (która nie pojawiła się odrazu tylko po jakiś 10 min) dość blada a na jednym nic , dodam że od kilku dni pobolewają mnie jajniki .
20221020_200442.jpg
20221023_215439.jpg
20221020_200449.jpg
 
reklama
Po 10 minutach testy nie są już wiarygodne, chyba, że w instrukcji pisze, żeby je po takim czasie odczytywać 😉 powtórz testy z porannego moczu i odczytaj w terminie, a dla pewności zrób jeśli chcesz badanie z krwi w dniu spodziewanej miesiączki 🙂
 
Test Pink odczytuje się do max 4-5 minut, wiem bo robiłam. Z resztą chyba większość odczytuje się do 5 minut. W instrukcji jest napisane żeby wyniku po tym czasie nie odczytywać bo jest nieważny.
 
Po takim czasie to nieważne są. Wg mnie to same negatywy. Na pierwszych dwóch nie ma nic, a na ostatnim widzę 3🤔 zrób za dwa dni może wtedy coś będzie i odczytaj w czasie w którym się powinno
 
Do góry