reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czesc dziewczyny ! 🖐

Blondyneczkkaa 95

Początkująca w BB
Dołączył(a)
11 Luty 2019
Postów
17
Cześć! Pisze do Was bo wy jako jedyne umiecie doradzić, podpowiedzieć. A więc mianowicie chodzi o to że z mezem staramy się o dziecko i nam to nie wychodzi. Więc udałam się do ginekologa. Zacznijmy od tego że okres mam nieregularny (28-40) byłam z tym u ginekologa zbadał mnie przypisał mi luteina podjezykowo 3x1 od 15dc przez 10 dni więc tak brałam w poprzednim miesiącu dostałam dwa razy miesiączka 1 i trwała 4 Dni A kolejna dostałam 18 i trwała 4 dni . Od tego miesiąca czyli 2 października zaczęłam brać luteine, i tu się zaczyna wszystko... A więc tak bola mnie piersi ( znaczy sutki zrobiły się wrażliwe na dotyk i bola ) nigdy tak wcześniej nie miałam biorąc luteine i zaczął mnie boleć brzuch i jakoś tak wyszło że nie mam ochoty na nic... oczywiście jechaliśmy się z mezem bez zabezpieczenia. Mamy już jedno dziecko i właśnie z mała miałam tak jak byłam w ciąży że strasznie mnie bolały sutki. I nie wiem co mam teraz robić? Kiedy zrobić test ? Czy poczekać te od 7 do 10 aż pojawi się miesiączka ?
 
reklama
Tez nie rozumiem ,ale takie cykle mogą świadczyc o policystycznych jajnikach, jeśli od ost stosunku minęło 10 dni to idz na bete
 
Cześć! Pisze do Was bo wy jako jedyne umiecie doradzić, podpowiedzieć. A więc mianowicie chodzi o to że z mezem staramy się o dziecko i nam to nie wychodzi. Więc udałam się do ginekologa. Zacznijmy od tego że okres mam nieregularny (28-40) byłam z tym u ginekologa zbadał mnie przypisał mi luteina podjezykowo 3x1 od 15dc przez 10 dni więc tak brałam w poprzednim miesiącu dostałam dwa razy miesiączka 1 i trwała 4 Dni A kolejna dostałam 18 i trwała 4 dni . Od tego miesiąca czyli 2 października zaczęłam brać luteine, i tu się zaczyna wszystko... A więc tak bola mnie piersi ( znaczy sutki zrobiły się wrażliwe na dotyk i bola ) nigdy tak wcześniej nie miałam biorąc luteine i zaczął mnie boleć brzuch i jakoś tak wyszło że nie mam ochoty na nic... oczywiście jechaliśmy się z mezem bez zabezpieczenia. Mamy już jedno dziecko i właśnie z mała miałam tak jak byłam w ciąży że strasznie mnie bolały sutki. I nie wiem co mam teraz robić? Kiedy zrobić test ? Czy poczekać te od 7 do 10 aż pojawi się miesiączka ?
To może być wszystko. Ja miałam cykle nawet 60dniowe i nie mam pco ani problemów z hormonami. Od 2 miesięcy cykle wróciły na właściwe tory tak po prostu...

Jeśli masz możliwość skocz na betę ale to w zależności ile dni jesteś po ostatnim stosunku[emoji848]
 
Popieram przedmówczynie - bardzo chaotycznie napisany post.
Jeśli ostatnia @ była 18 września, to możesz iść na betę i sprawdzić, co się dzieje.
 
Do góry