reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czesc dziewczyny

reklama
W takim razie idź. Wiesz z jakiego powodu było ?
1
Gratuluję, jesteś w ciąży ❤️
I tak jak wyżej, zrób sobie betę z krwi, a do lekarza chyba jeszcze za wcześnie, ja na pierwszej wizycie byłam w połowie 7tc a test zrobiłam będąc w 5tc :)
Cześć powiedz mi jak jest taka słaba kreska to jak zrobię teraz o tej porze test to pewnie nic nie wyjdzie. Tylko pewnie z rana ?
 
1

Cześć powiedz mi jak jest taka słaba kreska to jak zrobię teraz o tej porze test to pewnie nic nie wyjdzie. Tylko pewnie z rana ?
Zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki o godzinie 22. Dokładnie wiedziałam kiedy była owulacja(monitoring). Była słaba kreska. Dopiero po 5 dniach mocna. Jeśli chodzi o betę nie ma znaczenia kiedy to zrobisz- ważne żeby była ta sama godzina po 48h powtórki.
 
reklama
Do góry