reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cześć ja się chciałam was spytać na który wam to miesiąc wygląda ciąży??!

A czy badalas poziom bety? Masz jakies dolegliwosci? Leczylas sie na cos? Po takim czasie badanie hormonow to podstawa. Cos moglo zablokowac miesiaczke jesli to nie ciaza oczywiscie..
 
reklama
On mi przepisał lek orgamertil powiedział że ciąża jest zagrożona i mam się zgłosić do niego po 10 dniach od przyjmowania tego leku
Ale czegoś tu nie rozumiem. Zdjęcie USG jest z sierpnia. Dostałaś leki na 10 dni czyli powinnaś iść do lekarza jeszcze w sierpniu, a mamy koniec września. Czyli od tego czasu nie byłaś u lekarza dowidzieć się o co chodzi?
 
Też właśnie wydało mi się to dziwne. Może chciałaby być w ciąży a nie jest. I myśli że lekarz ja okłamuje ze ciąży nie ma. Jeśli tak jest to ciąża urojona. Bo jest post z 20 sierpnia z tym samym zdjęciem
Ale czegoś tu nie rozumiem. Zdjęcie USG jest z sierpnia. Dostałaś leki na 10 dni czyli powinnaś iść do lekarza jeszcze w sierpniu, a mamy koniec września. Czyli od tego czasu nie byłaś u lekarza dowidzieć się o co chodzi?
 
5 miesiąc? Nie możliwe, to nie wygląda jak ciąża, albo źle zdjęcie, albo coś jest nie tak i to bardzo, w 5 miesiącu to widać czlowieczka, który się rusza
 
Niestety, na tym zdjęciu nie ma ciąży, a lekarza koniecznie zmień, skoro mu nie ufasz...

Zrób sobie badanie betaHCG i zobaczysz, czy jest ciąża czy nie ma.
 
Ja lekarzem nie jestem, ale obstawiałabym tutaj problem z endometrium (np. jakaś cysta endometrialna).
Aż sprawdziłam lek - i on jest stosowany w zaburzeniach miesiączkowania i endometriozie oraz nie jest wskazany do przyjmowania w ciąży (więc skoro lekarz Ci go przypisał, to raczej ciążę wykluczył).
Zmień ty dziewczyno lekarza, bo ktoś musi się tym zająć.
Kiedy ostatnio robiłaś cytologię i USG piersi?
 
reklama
Do góry