reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cześć ja się chciałam was spytać na który wam to miesiąc wygląda ciąży??!

Dołączył(a)
20 Sierpień 2020
Postów
8
Cześć ja się chciałam was spytać na który wam to miesiąc wygląda ciąży i tam są 2 płody czy jeden bo ciężko mi to zauważyć. Screenshot_20200921-205516.png
 

Załączniki

  • IMG_20200819_154729076_HDR~3.jpg
    IMG_20200819_154729076_HDR~3.jpg
    3 MB · Wyświetleń: 696
reklama
No właśnie nie ufam bo zostałam kilkakrotnie okłamana
nie znam Twojej sytuacji i domyślam się, ze jesteś nieufna i chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej ale naprawdę polecam szukać lekarza dopóki komuś nie zaufasz. Musisz finalnie ufać lekarzowi a nie nieznajomym kobietom na forum. Nie chodzi tu o kondycję włosów czy polecenie peelingu do twarzy a o ludzkie życie. Powodzenia życzę w poszukiwaniu i zdrówka dla Was :)
 
reklama
No właśnie czekałam aż ktoś napisze post, że nic tam nie widzi. Szczerze to ja też tam dziecka nie widzę. A tym bardziej dwóch. Nie ma żadnych pomiarów, no nic co by wskazywało na ciążę. W jakim sensie lekarz Cię okłamał?
 
Do góry