reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cześć, mam pytanko

Dołączył(a)
7 Marzec 2023
Postów
1
Cześć, mam do was pytanie. Ostatnio byłam u koleżanki, która ma 6 miesięcznego synka. Sama jestem w 4 miesiącu ciąży i zaciekawiło mnie to, że całowała go po stopkach, a przy zmianie pieluszki po tz. ,,siuraczku" i mam pytanie czy jeżeli dziecko całuje się po ,,tych" miejscach to czy ma to jakiś wpływ na rozwój dziecka?
 
reklama
o_O

Na pewno odradzam buziaki w rączki i stopy, bo można niechcący przekazać dziecku wirusa opryszczki, który u maluchów może mieć nawet śmiertelne skutki ( maluchy bez problemu umieją wsadzić sobie stopę do buzi ).
 
Cześć, mam do was pytanie. Ostatnio byłam u koleżanki, która ma 6 miesięcznego synka. Sama jestem w 4 miesiącu ciąży i zaciekawiło mnie to, że całowała go po stopkach, a przy zmianie pieluszki po tz. ,,siuraczku" i mam pytanie czy jeżeli dziecko całuje się po ,,tych" miejscach to czy ma to jakiś wpływ na rozwój dziecka?
Nie wiem czy ma to wpływ, ale szczerze mówiąc to nie wydaje mi się normalne. Znam dużo osób, które całują dzieci po rączkach i nóżkach, ale tego rowniez nie polecam, bo jak wyżej wspomniano można czymś niechcący dziecko zarazić.
Zapytaj przy następnej okazji koleżankę, co to ma na celu i piszmy normalnie, że chodzi o penisa 😉
 
Do góry