reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Macie racje z puzzlami, te w ksiazkach sa do bani, kupuje tylko te w pudelkach, albo ostatnio puzzle ball, lubi ukladac, najpierw kupowalam duze, potem coraz mniejsze, teraz spokojnie sam uklada coraz mniejsze. Bede nieskromna, ale ma to po mnie, ja mam bzika na punkcie puzzli, teraz mniej bo nie mam za duzo wolnego czasu, ale wczesniej ukladalam sporo, wszystkie pieknie oprawione w ramy:-).
 
reklama
ja za to musze sie przyznac,ze niestety nie ma po mnie bo ja nie mam cierpliwosci zwlaszcza na te malutkie...a ona takie z dalmatynczykami uklada...ostatnio widzialysmy takie trojwymiarowe i bardzo jej sie podobaly...
pewnie luczka kup te 12 czesciowe napewno da sobie rade zwlaszcza,ze to nie pierwsze puzzle jego i wie o co chodzi...powoli je rozpracuje:-)eve co to puzzle ball,wstyd sie przyznac ale nie wiem:zawstydzona/y:
 
dzieki za uswiadomienie juz mnie nerwa zlapala na sam widok:-Dja naprawde nie mam cierpliwosci wiec cie podziwiam...ale fajna sprawa...dobrze,ze moja chiara lubi bo puzzle wygrywaja nawet z bajkami w telewizji...
 
anja35 pisze:
ja za to musze sie przyznac,ze niestety nie ma po mnie bo ja nie mam cierpliwosci zwlaszcza na te malutkie...
jej to tak jak ja,za malo cierpliwa jestem,albo w ogole zadnego pojecia nie mam,nie wiem od czego zaczac,maz sie smieje ze mnie jak mam nawet najmniejsze puzzle ulozyc:-pa ludzi ktorzy ukladaja,wprost podziwiam:tak:
 
Czesc dziewczyny.
Ale pogoda kiedy to sie skonczy:wściekła/y: czuje sie jakby byla jesien.
kasia witaj! czuj sie jak u siebie:-)
agatka to sobie zrobilas podwieczorek tylko jakos ta herbatka do tego nie pasuje;-)
kosmitka musimy sie spotkac koniecznie ale to jak sie cieplo zrobi:-D
anija bylam szukac prezentu ale z plastelinowych zestawow nie bylo nic ciekawgo tzn nie bylo tego co mi pokazywalas i najpierw wybralam ksiazke z puzzlami a potem zrezygnowalam bo w ofercie byly lalki barbi no i kupilam lalke mam nadzieje ze Giulia bedzie zadowolona

o fotelikach i jazdzie alla italiana napisalyscie juz wszystko ja prawo jazdy zrobilam tutaj a teraz jakos nie jezdze bo sie boje:szok: chociaz musze sie przemoc bo bez samochodu to jak bez reki w foteliku Lorenzo jezdzi chociaz czasem marudzi ze chce na rece ale nie ma dla mnie chociaz kawlek to musi siedziec zapiety a jak widze dzieci ktore woza na kolanach na przednim siedzeniu to mi sie wlosy na glowie jeza:wściekła/y:
agatka byc moze moj maz w poniedzialek pojedzie do Perugii sluzbowo i mam ochote sie z nim wybrac na wycieczke moze wypijemy razem kawke? co ty na to?

luczka
jak najbardziej:-) jestem za spotkaniem.ja bede w szpitalu.daj mi na pw swoj numer to bedziemy w kontakcie.
 
Pozno, ale melduje sie i ja. Znowu czarne chmurzyska nadciagnely i slychac grzmoty....Agatka, ty przypadkiem nie prosilas o deszcz jeszcze do niedawna:-)? teraz chyba jestes zadowolona:tak:;-)U mnie moje kwiatki plywaja w wodzie, przelewa sie po prostu.
Anika congratulations:-D, kiedy przeprowadzka??
Wiecie co ja juz tez przyzwyczailam sie do jazdy po italianskich drogach, nadal bulgocze choc tlumacze sobie, ze po co, ale tak juz mam;-). Szczyt osiagnelam jak w tunelu w Terracinie natknelam sie na auto jadace pod prad, wtedy nie zabulgotalam, wtedy zaniemowilam, na pewno zbladlam, zzielenialam i prawie mi sono....sotto...ale ktos mnie strzegl w danej chwili. W kazdym razie doszlam do wniosku, ze mimo ich wariackiego prowadzenia samochodow, wystarczy sie dostosowac, wystrzelic oczy dookola glowy, i zagryzc jezyk, natomiast w PL to co zauwazylam, ze panuje wieksze chamstwo, brak kultury generalnie, zasada im wiekszy mam woz tym jestem wazniejszy:szok:, ale to moja skromna opinia;-)
Witaj Kasia!
Pozdrawiam wszystkich i milego, slonecznego weekendu zycze:-)


jestem jak najbardziej zadowolona z deszczu bo w reszcie wszystko zaczelo rosnac i kielkowac jak nalezy.nikt z moich sasiadow nie ma tak pieknego czosnku ani cebuli a o kartofelkach to moga pomarzyc:-D.


dziewczyny ja nie mam wplywu na to kiedy przestanie padac.tez bym chciala zeby choc troche przestalo bo mozna zapasy w blocie urzadzic na mojej dzialce i do tego jest slisko jak na lodowisku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry