reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

reklama
Kocham Sobotęęęęęęęęęęęę :) Tak spokojnie się obudzić.....mmmm (jeszcze pół roku spokojnego zasypiania i wybudzania haha) - za równe pół roku aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Dobrego weekendu Kobity!
 
czesc dziewczyny...
u mnie w koncu slonce...zrobilam 3 pralki ale przy trzeciej pralka zwariowala i zamiast cyklu 32 minuty prala 90min...mam nadzieje,ze rzeczy przezyja...:-)
no ale nic najwazniejsze,ze w koncu wyschnie niecierpie jak sie tak kisi jak pada wiec czesto nie piore w brzydka pogode...
a u was pewnie tez poprawa pogody bo nikogo nie ma....
milego weekendu...
 
witam sie i ja sobotnio:yes:
pogoda?narazie nie chwale,ale watpie zeby nie padalo:-ppuki co narazie slonce;-):tak:
a ja dzisiaj mam obiad z dnia wczorajszego,posprzatane,wiec jesli pogoda dopisze to po obiadku pojedziemy na zakupy,bo cos pustki w lodowce:-p:rofl2:a jak jest deszcze to naprawde nie usmiechaja mi sie wyjazdki na miasto:rolleyes2::growl:
acha pisalam wczoraj,ze pralam biale firany w proszku do pieczenia,wiecie co chyba moge ten sposob polecic,tanio i skutecznie
:yes:
agatka13,luczka to zycze wam spotkania przy kawce,cobyscie sie odnalazly
;-)no i milej rozmowy;-):tak:
Pekora Nera spij,spij kozystaj...bo za pol roku nawet jak bedziesz sie wysypiac to juz nie tak beztrosko jak teraz
;-)nie wiem czy pisalas,ale chyba juz sie pytalam na kiedy masz termin?????
anja35 ja tez nie lubie prac jak jest deszczowo,ale nieraz to jest nieuniknione,acha no i ja wieszam ubrania jak jest cieplo na balkon co sie podobno nie podoba sasiadom z naprzeciwka co o nich pisalam...
:-Dale ja to olewam,bo niby gdzie mam suszyc???a wszyscy przeciez na balkonach maja pranie!!!!ale jak jest deszcz i mam prania duzo to piore i z niechecia ale w domu mam taki pokoj wolny wiec suszarka i czasami tak musze;-):tak:

dziewczyny zycze kazdej milego weekendu,a zwlaszcza duzo slonca
:tak::yes:
 
kasia6911 witaj!a dlaczego teraz jestescie w Polsce???po tylu latach?:szok:a dzieci do szkoly?

Jestesmy w Polsce jak to czasem bywa z przyczyn zyciowo-zawodowych.Robie specjalizacje,ktora niestety nie mogla zrobic we Wloszech.Po nostryfikacji polskiego dyplomu,udalo mi sie znalesc prace jako lekarz w roznych klinikach prywatnych w Casercie i rzymie,ale niestety na specjalizacje liczba miejsc jest ograniczona i jak wiecie we wloszech w wiekszosci przypadkow trzeba miec znajomosci :-DI tak moj maz stwierdzil,ze nie mam po co odkladacmoich dwoch dyplomow do szufladki,a ze w Polsce na mojej ziemi bedzie mi latwiej,tak wiec 4 lata temu z cala rodzinka zjechalam do polski.I w 2014 roku powinnam juz zdawac moj upragniony egzamin specjalizacyjny.
A dzieci Roberta dwie klasy podstawowki zaliczyla we Wloszech i tutajposzla do 3 ciej.Teraz konczy podstawowke i idzie do gimnazjum.PaoloAlberto byl malym przedszkolakiem,wiec jemu bylo znacznie latwiej,do podstawowki poszedl wedlug polskiego trybu
 
u mnie tez na razie slonko ale sie zaczyna chmurzyc i zaloze sie ze po obiedzie bedzie padac.ja tez nie lubie suszyc praia w domu bo zaraz pelno wilgoci sie zbiera,ale czasem nie ma inego wyjscia.ja wlasnie nastawilam pralke z posciela i zaraz znikam myc klatke schodowa:wściekła/y:.
zyta i ja mam nadzieje ze nasza kawka bedzie smaczna i przyjemnie bedziemy sobie plotkowaly.
bede pozniej ,papatki
:-)
 
reklama
czesc dziewczyny,
ja dzis obudzilam sie z motorkiem w d..., chyba dzieki tej pogodzie, sprzatam, piore jak szalona, wlasnie zjedlismy obiadek i biegniemy na zakupy, potem obowiazkowo na rowerki do parku :-) ooo ale najpierw kawa, bo cos po tym obiadku mi sie oczy zamykaja ;-)

agatka wow, gratulacje! ale z Ciebie super hodowca :-) ja tez zycze milego spotkania, podrow od nas luczke ;-)
kasia a z czego robisz specjalizacje?
i jak Twojej rodzince podoba sie w Polsce? nie za zimno? ;-) a maz jak sie odnalazl? czym sie zajmuje?

zyta niezli Ci Twoi sasiedzi, pewnie ze sie nimi nie przejmuj, nie ma to jak suszenia prania na balkonie.

milej soboty dziewczyny!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry