reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Czesc dziewczyny:-) URODZILAM:tak::tak::tak::tak::tak: Synus 4,100 kg 52,5 cm i 10 punktow jestem szczesliwa Jest bardzo grzeczny budzi sie tylko gdy jest glodny dzisiaj przespal cala noc pierwszy raz i mysle ,ze juz tak zostanie :tak:Mam teraz troche mniej czasu na wszystko ,ale musze jakos to pogodzic Dobrze ,ze pogoda dopisuje i mozemy chodzic na spacery :-) Jest taki slodki ,ze nie moge sie napatrzec na niego ,a co do porodu to rodzilam 6 h bol niesamowity ,ale warto Pozdrawiam i zycze Wam wszystkim Wesolych i Spokojnych Swiat
 
reklama
GRATULACJE TRUSKAWKA.Maly olbrzymek.A jak tatus? Nie moglas mu zrobic lepszego prezentu na swieta.No i jak ty sie czujesz?Masz jakas pomoc?Zazdroszcze ci "krotkiego " porodu.Ja pojechalam do szpitala po 5 nad ranem z bolami co 12-13 minut, a urodzilam o 20:55.
Ja sie biore za malowanie pisanek a Wam wszystkim

Żurku smacznego
Baranka cukrowego
Pisanek wymarzonych
Świąt mile spędzonych
Dyngusa mokrego
i wszystkiego bardzo udanego.
 
Ostatnia edycja:
Witam!!
Jestem przyszłą mamą czerwcową '11 i przyszłą obywatelką Włoch. W przyszłym roku wybieramy się do Włoch na stałe. Moja mama już tam siedzi od zeszłego roku. Są to okolice Imperii i San Remo. Powiedzcie mi, co będę musiała zrobić po przybyciu do Włoch z Małym?? Proszę o pomoc :-)
 
witaj asinka85,sprobuje wstawic ci link ,nie wiem czy mi sie uda,ograniczona to ja jestem strasznie z tym forum,szczerze mowiac nie znam polskich pojec,gratulacje maluszka,no juz ci duzo nie brakuje...juz z gorki http://www.meltingpot.org/IMG/pdf/POL.pdf
agnieszka73,masz racje juz po swietach tylko kilogramy po najedzeniu sie zostaly i nic wiecej,,,no dobra i mile wspomnienia rowniez,u mnie nic nowego dzieciaczki rosna ja na drozdzach,zwlaszcza ten mniejszy olbrzym,2 kwietnia skonczy 4 miesiace i przekroczyl juz 8 kg,u nas rowniez cieplutko,codziennie po poludniu ide z dziecmi do parku,mam pod samym domem giardino condominiale,spotykamy sie wszystkie mamy ,a jest nas wiele,ponad 20 napewno, my plotkujemya dzieci sie bawia,
 
Asinka85- witaj.
Evelik jak tam urodzinki?Nam brakuje jeszcze troche ale przygotowania ida pelna para.Nie lubie zostawiac wszystkiego na ostatnia chwile.Jak tam Albercik?Przekroczyl roczek na wlasnych nozkach?Viki narazie probuje stac sama bez trzymanki co konczy sie po 10 sekundach siadem z hukiem.Ale za to jak "tanczy"-jezeli tak mozna nazwac te podrygiwania,krecenie kuperkiem i glowa.No i spiewa aaaaaaaaaaaaa.Tylko ze jak zaczyna tanczyc to po chwili pada na dworze-zaklina deszcz czy co?
Pozdrawiam mamusie i milego popoudnia i wieczoru zycze.l
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie:)

Chroniczny brak czasu daje się we znaki, dzień powinien mieć 48 a nie 24 godz...co dzień do pracy a po znów praca w domku, no cóż jakoś jeszcze odpoczywam.
Agnieszko dziękujemy za pamięć i piękne życzenia dla Albercika od Was...urodzinki niestety były w domku bo pogoda nie dopisała i zaczął padać deszczyk ale się udały. Goście dopisali, jedzonko również było znakomite a z prezentów to głównie zabawki no i pieniążki od babci z PL.
Mało brakuje jeszcze do pierwszego własnego chodu Albercika, puszczam go za rączki ale siada na pupę z hukiem, wstaje ale boi się jeszcze próbować sam i trzyma się kurczowo moich rąk...musi się sam przekonać potrzeba czasu nic na siłę...Albert też tańczy do muzyki, świetnie to wygląda a przy tym jeszcze śpiewa.
Myślę, że w tym tyg. będę miała dzień wolny to napiszę więcej...
Witam nową koleżankę Asinkę...
Macie pozdrowienia od Zyty...

POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE...
 
Do góry