reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Dzien dobry

kosmitko ..oj szkoda, szkoda nawet aparatu...bo super fotki robil a najbardziej szkoda wlasnie fotek jeszcze niezrzuconych

Ja jestem dzisiaj w pracy...Mateusz zostal z babcia...mam nadizje,ze nie zpaomni o antybiotyku w poludnie i o tym ze ma pic duzzzzzo. Tej nocy spal w miare. Temperatury juz nie ma..ale wiadomo..oslabiony i nie chcial sniadania rano. ale wiatrzysko u nas. Jest slonecznie..ale dosc chlodno...no i wieje

mimo wszystko milego dnia dla wszystkich mam i dzieciaczkow
 
reklama
Hej dziewczynki jestem troszke tu z Wami do tylu:-(
anika,zytanie zapomnialyscie o cucciolince grazie:-)
kosmitkaz Alexa musi byc zlote dziecie,ze daje Ci tak sie relaksowac przed kompem ja pamietam ,ze z mala przez jakies 2msc nie siadalam prawie na necie a pozniej zaczely sie kolki to juz w ogole
luczkanic 0 zebow jak nie bylo tak nie ma nie wiem czy zaczac sie juz martwic??ponoc do 14msc.zycia maja czas
:confused:
anajaprzygotowania rozpoczete,juz zakupilismy balony,talerzyki ,kubeczki itd.w kolorze rozu poza tym jestem w trakcie przygotowania dla gosci niespodzianki ,filmiku o Fiammi;-)pozniej wrzuce na Youtube i dam Wam znac bedziecie mogly obejrzec:tak:a jak Ty sie czujesz??
poza tym troche co u mnie z ostatnich dni:
w niedziele wparowala mamcia ze znajoma polka posprzataly mi chatke na cacy
:tak:az milo teraz siedziec,okna powymywane az jasniej bo juz jak przyciemnione byly,ze zaluzji nie potrzeba bylo:happy2:
wkurzyla mnie tesciowa bo jak zwykle ma cos do powiedzenia do tego co robie ,teraz nie podoba sie Pani Wielmoznej,ze dziecko do parku woze bo ile to na paliwo idzie a ten park to 10 min od nas autem:szok:i jak zwykle maz slucha i pozniej glowe zawraca faktycznie codziennie jezdzisz ile to kasy idzie:wściekła/y:o matko juz nie wytrzymam:wściekła/y:lepiej na wsi siedziec i dzikusa z dziecka zrobic albo tarzana do lasu zawioze:wściekła/y:idzie zwariowac kochane:no:
 
Ja tez sie witam. U nas tez beznadziejna pogoda, zimno i wiatr strasznie drze(nie cierpie wiatru!!)
Anja Kosmitka ma racje, z pewnoscia nie masz tezca, Ja kiedys tez rozwalilam palca o pudelko kartonowe, jakos niefortunnie chcialam wyciagnac ryze papieru. NIby na poczatku nic nie bylo a potem zaczal ropiec i strasznie bolec. Do tego zaczelo mi wyrastac tzw "dzikie mieso". POszlam z tym do chirurga, myslalam, ze bedzie mi to wycinal, a on mi to wypalil jakims srodkiem(cos jak spirytus, albo silniejsze). POtem robilam opatrunki, moczylam w rivanolu, i przeszlo. O tezcu nic nie wspominal. Poobserwuj jeszcze dzien lub dwa tego palca, jak ci bedze przechodzilo to dobrze a jak nie bedziesz widziala poprawy zglos sie znowu do lekarza.
Zyta trzymaj sie dzielnie bez męża, pozegnania sa smutne, ale za to powitania sa milutkie:))
Kosmitka, nie szalej z tymi sprzątaniami, poodpoczywaj troche, i naciesz sie maluszkiem jak masz puste mieszkanko.
JA chyba mam cos z oczami, nie wiem czy to jakas alergia czy jakie inne dziadowstwo. Wygladam jak placzacy krolik, wiatr mi przeszkadza, slonce razi za bardzo, nie wiem co o tym myslec.
Macko wczoraj przeszedl obstrzyzyny, pozbylismy sie loczkow(buuuu...:(, ale za to bedzie mu troszke wygodnie teraz.
Ech ide kawke uczynić i wlać w siebie.:-)
 
czesc dziewczyny...u mnie tez zimno cos wieje niby slonce ,a tu chmury...moj palec jakby lepiej,nie boli i opuchlizna schodzi,wiec nie sadze zebym jakies swinstwo gorsze miala...ja tez sie nigdy nie szczepilam oprocz tych szczepionek w dziecinstwie,bo jakos mi to do glowy nie przyszlo...jak bede na kontroli to sie jeszcze zapytam..chiara oczywiscie ma jakas manie z tym umieraniem i mowi,mowilam ci,ze umrzesz...no normalnie nic do niej nie dociera,ze nie umre przynajmniej teraz:szok:mam nadzieje,bo osttatnio jak tak krakala to sie zakazenie przyplatalo...:-D
ptynia,moze to jakas alergia albo zapalenie spojowek?moze przemyj oczy rumiankiem i zobaczysz czy da ci to ulge...
kosmitka,szkoda zdjec,no ale coz...dobrze ze aleks grzeczny,a i chlopcy nie zazdrosni...a co macie robic z pempusiem?
luczka a jak tam lorenzo?
strega mam nadzieje,ze z matim lepiej,moze zadzwon do babci coby o antybiotyku nie zapomniala:-)
cucciola,nie przejmuj sie tesciowa,a mezowi powiedz,ze najlepiej niech was obie w pustelni zamknie to oszczednosc bedzie....:-)rob filmik i daj potem namiary...potem opowiesz jak sie impreza udala...
anika,teraz wiele nocek nieprzespanych przed toba,ale dasz rade trzymam kciuki...dobrze,ze ale nie bardzo przejmuje sie zmiana szkoly,zawsze jedno zmartwienie mniej...
pozdrawiam wszystkie...a zyta niezla ta przygoda z korkiem...milego dnia...
 
hejka :-)w koncu doszlam do tego jak dolacza sie do grupy
kosmitka przystojniacy ci twoi chlopcy a aleks cudo;-)
co za dzien dzisiaj.pisac mi sie nie chce ale dostalam nauczke na cale zycie.moze w koncu zapamietam ze z rodzina to najlepiej na zdjeciu. jak tylko sie ogarne to tez dodam zdjecia Lenki i Maji.pa
 
witam sie i ja obiadowa pora.samopoczucie mam kiepskie,mdli.ale znalazlam sposob:karamelki _Ricola o smaku pèomaranczy daja ulge.u mnie tez gwizda jak licho i do tego pada.rano pojechalismy na dzialke zeby powsadzac sadzonki a tu ni z gruszki ni z pietruszki zaczelo lac no i nici z sadzenia:no:,trzeba bylo przerwac i do domu wracac.
 
o kurcze..ale wieje u mnie ..mozna odfrunac....slonecznie ...niebiesciutkie niebo a pizdzi, ze hej!!!!
u nas to samo:errr::unsure:
czy w kacu bedzie to lato???polowa maja a tu zimno,jak by byla jesien...:eek:
pinkyball u nas to samo,chociaz nawet sie nie fotografujemy...,spotkania takie sporadyczne,ale mam wrazenie,ze po tych spotkaniach to tylko sie d.... obrabia:sorry::rofl:
i chyba sie zastanawiam nad,prawdziwym zerwaniem wiezi,z co niektorymi:-pbardziej mnie meczy ta rodzina,niz cokolwiek innego...
ja myslalam,ze musisz miec zaproszenie od sicilpol do grupy?
Ptynia ale ladnie bylo Mackowi z tymi loczkami...

my po obiedzie juz jestesmy:szok:szybko nam dzisiaj jakos to poszlo,chociaz jak mojego nie ma to i apet mi nie dopisuje:oo:ale wcale sie tym nie przejmuje,moze w kacu ten brzuszek zgubie:wink:
 
562453_387046024670711_100000959506855_1008759_1249577151_n.jpg
wklejam ladniejsze zdjecie mojej niuni:-)
 
reklama
Witam sie i ja.

potem Was poczytam ide polozyc na drzemke Lorenzo.
kosmitka szpital tutaj jest za darmo chociaz na pronto socorso chca codice fiscale
agatka sliczna niunia
 
Do góry