reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Witamy ciebie serdecznie joanna0984 :-) Dziekuje wam wszystkim za odpowiedzenie na moje pytanka bardzo sie ciesze ze z porodem rodzinnym nie ma problemu:-) a co do tego urlopu maciezynskiego to jakos sama sie dokladnie dowiem ale dobrze ze juz chociaz troszke wiem:-) Fajnie ze nie jestem sam tu na forum i moge sie z wami podzielic watpliwosciami:-). A co do mdlosci to u mnie dopiero dzis pojawily sie takie naprawde ehh lodowki nie moge otworzyc tak mi zapach wszystkiego przeszkadza :-( i od rana nie dam rady nic przelknoc ale z godzina na godzine jest coraz lepiej i jakos sobie radze wiec moze kolacje chociaz zjem hehhe pozdrawiam was wszystkie i zycze milego dzionka:-):-):-)
 
reklama
Witamy ciebie serdecznie joanna0984 :-) Dziekuje wam wszystkim za odpowiedzenie na moje pytanka bardzo sie ciesze ze z porodem rodzinnym nie ma problemu:-) a co do tego urlopu maciezynskiego to jakos sama sie dokladnie dowiem ale dobrze ze juz chociaz troszke wiem:-) Fajnie ze nie jestem sam tu na forum i moge sie z wami podzielic watpliwosciami:-). A co do mdlosci to u mnie dopiero dzis pojawily sie takie naprawde ehh lodowki nie moge otworzyc tak mi zapach wszystkiego przeszkadza :-( i od rana nie dam rady nic przelknoc ale z godzina na godzine jest coraz lepiej i jakos sobie radze wiec moze kolacje chociaz zjem hehhe pozdrawiam was wszystkie i zycze milego dzionka:-):-):-)

Dziekuje za powitanie! :-D
Wydaje mi sie, czy tez masz termin na pazdziernik? czy to moze juz listopad? ;-)
Co do mdlosci mam od ok 6 tc i nadal trwaja, a z moich obliczen w pierwszej ciazy zaczely przechodzic kolo 12 tygodnia.... i dluuuzy mi sie.... Ja mam ich odwrotna wersje, do 13-14 popoludniu moge jesc w miare normalnie, ale lepiej nie przesadzajac (zdarzylo mi sie :-p), ale potem to masakra, nudnosci ze hoho... nawet mysli o sosie pomidorowym zniesc nie moge... ogolnie nie zbyt mi podchodzi makaron... mam ochote na golabki :-p ale taka padnieta jestem....
No to siem wyzalila ;-)

Pozdrowionka :-D
 
Co do makaronu to mam to samo i tak napisalas o tych galabkach to ochota mi przyszla:-)
heh:p A z moim terminem to jest tak ze miedzy 30 pazdziernika a poczatkiem listopada roznie mi kalkulatory pokazaly ale jest to moja pierwsza ciaza wiec mysle ze urodze w listopadzie no ale nigdy nic nie wiadomo moze zalapie sie jeszcze na pazdziernik:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Co do makaronu to mam to samo i tak napisalas o tych galabkach to ochota mi przyszla:-)
heh:p A z moim terminem to jest tak ze miedzy 30 pazdziernika a poczatkiem listopada roznie mi kalkulatory pokazaly ale jest to moja pierwsza ciaza wiec mysle ze urodze w listopadzie no ale nigdy nic nie wiadomo moze zalapie sie jeszcze na pazdziernik:-)

No powiem szczerze, ze lepiej nie trzymac sie scisle daty wyznaczonej... Ja w pierwszej ciazy mialam termin mialam na 9 lutego a julce zachcialo sie juz swiat zobaczyc 9 stycznia ;) Mysle, ze i tym razem bardziej przed data niz po sie urodzi :D Ale sie pogoda znow popsula :(
 
Witaj Ba1983 :-) Gratulacje!!! wpdaj jak najczesciej :-)
A gdzie mniej wiecej mieszkasz? Ja miedzy Wenecja a Padwa. Te wolniejsze chwile ta sa teraz, bo jak zacznie Ci raczkowac i mniej spac to tych chwil bedzie coraz mniej :-) Moj Riccardo ma 10mies to wiem cos o tym :-p
Pozdrawiam wszystkich :-)
 
Witajcie!
Dolaczam sie do Was juz jako mamusia :-) Wczesniej pisalam na samym poczatku ciazy na watku "polskie mamy we Wloszech"...ale kiedy to bylo ;-)
We Wloszech mieszkam juz prawie 4lata,mam wspanialego meza Wlocha i doczekalismy sie naszej cudownej coreczki Vanessy dokladnie 2 tygodnie temu (4tyg przed czasem) :-D Mieszkamy w rejonie Veneto,dzielac dom ze zwierzyncem w postaci psiaka i krolika :-) Mam nadzieje,ze z czasem bede miala wiecej wolnych chwil na wpadanie na tutajszy temat.
Pozdrawiam ;-)

Witamy!! Gratuluje malutkiej!
Powiem Ci, ze z moja julcia nalepiej mialam w 2 i 3 miesiacu, w pierwszym nie bo czesto sie przebudzala (bedac wczesniakiem jedza malutko ale baaardzo czesto, nawet co godzine), ale w 2 juz sie polepszylo, a przynajmniej zaczela przesypiac nawet 6 godzin w nocy to i w dzien nie jest sie juz jakims zombie tylko jak czlowiek sie wyglada ;) w 3 miechu kontynuowala sielanka, a od 4 zaczynala interesowac sie zawsze wiecej swiatem i sypiala coraz mniej (nadal duzo ale w sumie ja czulam te minimalne roznice ;)). Przynajmniej tak to wygladalo u mnie karmia piersia ;) nie bylo latwo ale brakuje mi tych chwil, a z to z dzieciatkiem ktore nosze w brzuszku troche sie obawiam, przez starsza, ale mam nadzieje, ze bedzie brava i bedzie chciala pomagac bardziej niz dokuczac. Nawet moj maz szczesliwy bardzo z ciazy mowi ze on sie ze mna rozwiedzie, jesli urodze jeszcze jedno takie terremoto HIHIHI :)

Pozdrowionka ze slonecznego w miare Montecchio :D
 
Witajcie dziewczynki! Juz wrocilam z Polski, a tu taka niespodzianka na forum witam wszystkie nowe mamusie :) wczoraj poczulam pierwsze smyrania moich dzidziusiow :)
 
Kasiona pewnie nie samowite uczucie???Ja tez juz nie moge sie doczekac az poczuje moje malenstwo ale to jeszcze troszeczke:-)czasu.
Dziewczyny jak wam weekend sie zaczal??? Jak samopoczucie????
 
Lila001 uczucie super tylko chyba bardziej psychiczne bo lekarz wczoraj powiedzial ze to jeszcze za wczesnie :) Ale pochwale sie wam ze bede miala dwoch synkow, wczoraj na ekranie usg widac juz bylo siusiaki :)
 
reklama
Do góry