reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

cucciola, znajdziesz podejrzewam i w piemonte i w lazio jakas pediatre co nie przepisze usg,chodzilo mi o to ze nie zalezy od regionu jak wczesniej pisalas ze w toscana sie nie robi,bo ja znam wiele osob w toscana co mialy robione,znam dziewczynke ktora mieszka w cecina ,ma teraz 9 lat i do pierwszego roku zycia w gipsie byla..
jak poprosisz pediatre o usg na biodra to nie moze ci powiedziec ze ci nie przepisze,to jest jej obowiazkiem,i nie robi ci rzadnej laski ,a zwlaszcza ze twoja mala nigdy nie miala robionego...
do 3 miesiaca zalecaja zrobienia usg,ale to nie znaczy ze nie mozna tego zrobic rocznemu czy 5 letniemu dziecku,luczce tez powiedzieli ze lorenzo nic nie ma ,poki nie zrobila usg...mi cale szczescie powiedzieli juz w dzien porodu,ze ale mial problemy,ale z giulio kazali robic odrazu po paru dniach usg bo nigdy nic nie wiadomo,a problemy moga byc powazne
musze podpytac pinkyczy tam u nich robia
o tym ze to usg robia to ja wiem i dlatego tez pytalam sie mojej pediatry ona uznala,ze nie ma takiej potrzeby poza tym mielismy drugiego pediatre prywatnego to stwierdzil to samo a wiec zostawilam to w spokoju,

 
reklama
a mialam sie Ciebie pytac kiedy lecicie do Kanady??
wiecie co tak sie zastanawiam czy by w Pl nie kupic tego lozeczka da viaggio dla malej??bo gdzie ja ja poloze??z nami w lozku??w Pl te lozka takie male i niewygodne poza tym ona przyzwyczajona spac sama
 
cucciola ciekawa jestem poczym pediatra poznal ze jest niepotrzebne usg,luczce tez powiedzieli ze lorenzo nic nie ma a po 3 miesiacach okazalo sie to co sie okazalo..
jedziemy 10 sierpnia,a wracamy 27..nie wiem czy znacie nowe linie lotnicze ,duzo maja ciekawych polaczen a przede wszystkim tanie i bagaz podreczny 8kg plus 16 kg nadany ,wliczony w cene.
Olt Express - OLT Express - Polska górą. Loty krajowe (od 99 zł) i po Europie (od 149 zł) - www.oltexpress.com
kosmitka Ale mial dysplazje 2 stopnia oby dwoch bioder,mial devaricatore przez 3 miesiace..
cucciola ,co to za roznica czy u pinky robia?ty sie nie martwisz ze twoja mala moze miec w przyszlosci jakies wady?
 
Ostatnia edycja:
Hmmmmm....nas wypisali ze szpitala z dwoma skierowaniami w rece....EKG ( prevencja przeciwko smiercvi lozeczkowej) a drugie to bylo na USG bioderek. Powiedzieli,zeby przed zapakowaniem sie do auta przy wyjsciu ze szpitala przejsc przez pediatrie i zarezerwowac termin....zaden ticket ani nic wszystko bezplatne.
EKG mial chyba po miesiacu ( 36dni mial ) a USG bioderek na samym pocztku 3 miesiaca..chyba 30 czerwiec wiec mial 56 dni. i nie byl to jakis mega szpital typu polklinika ..normay szpital.
 
strega ty taka samolotowa kobitka..znasz te linie lotnicze?obilo ci sie o uszy?ja na b.narodzenie z milano do warszawy na nas 4 zaplacilabym ,750 zlotych w 2 strony,walizki wliczone w cene
 
Anika ..to nowe linie..kotre wystartowaly w zwiazku z Mistrzostwa E..bo w Polsce....reklamuja je wlasnie do polaczn miedzy miastami gdzie sa mecze.
z ciekawosci sprawdzalm polacznei a wsierpniu Krakow-Gdansk -Krakow dla trzyceh ososb i sie zalamalam ...bo cena wyszla 1400pln gdzie dzien wczesniej zarezerwowalam lot dla mnie na sierpien i do Krkaowa dla mnie i Mateigo zaplacilam 25€
w okresie wakacyjnym pewnie te linie wziely tez duzo lotow czartrowych...bo slyszalam jak wystartopwaly z samolot z Wawy do hurgady i mial awaryjne ladowanie w sofii, bo sie rozstrzelnil...rany jak to sie pisze
OLT: Awaryjne lądowanie w Bułgarii - Pasazer.com
 
Ostatnia edycja:
jak na boze narodzenie però,dla naszej rodzinki 750 zl to jak za darmo,a przede wszystkim walizki wliczone,bo ja nie moglabym jechac do polski bez walizek tylko z podrecznym tak jak ty,bo nie mam w polsce nic,ani dla mnie ani dla dzieci,a po polsce 99 zl w jedna strone tez nie duzo ,bo lotem duzo wiecej...
 
strega,ale ja robilam na swieta wycene i realnie sa take ceny,po polsce 99 a poza 149zl,albo nawet mniej,na wakacje podejzewam ze wiecej bo juz wakacje mamy,a do swiat jeszcze troche brakuje,mi rezerwacja wyszla 750 zl,wiec per forza musi byc 149,a z warszawy do gdanska 99 na osobe w jedna strone 20 grudnia do 27 grudnia,takie mialam daty wstawione
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to kupuj, kupuj ...jednak z takim wyprzedzeniem jest zawsze pewne niebezpieczenstwo..ze do teog grudnia te lionie moga splajtowac

kurcze na tak krociutko lecisz do tej kanady?
 
Do góry