reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

jak tam zdrowko Aniu?zrob sobie tachiflu con miele e limone.ja zaraz ide do fryzjera.
a gdzie reszta dziewczyn sie podziewa?ptynia,kermita,sylwia,zyta....................do tablicy wywolane.
no wlasnie sylwiu jak sie czujesz bo tak dlugo cie nie ma na forum.daj znac jak tam malenstwo.
 
reklama
Dziewczyny ale mam strasznie zly humor wrrrrrrrrr normalnie mam ochote kogos udusic:wściekła/y:a najlepiej to tesciow zazdrosnikow tym razem sa zazdrosni ze mala woze do moejej mamy tzn,2 babci co za durni ludzie a moj A ich slucha jak osiol:no:juz chyba nie wytrzymam tu z nimi dluzej!!!
ania​kuruj sie kuruj!!!
 
Dziewczyny ale mam strasznie zly humor wrrrrrrrrr normalnie mam ochote kogos udusic:wściekła/y:a najlepiej to tesciow zazdrosnikow tym razem sa zazdrosni ze mala woze do moejej mamy tzn,2 babci co za durni ludzie a moj A ich slucha jak osiol:no:juz chyba nie wytrzymam tu z nimi dluzej!!!
ania​kuruj sie kuruj!!!
 
cuciola wyprowadzaj sie jak najszybciej bo zabiora cie do wariatkowa jak tam dluzej bedziesz mieszkala.a jak sie wyprowadzisz i maz bedzie mniej widzial rodzicow to bedzie zupelnie inny bo poki mieszkacie z nimi to zawsze bedzie synus mamusi i tego nie zmienisz.
aniu no to czas zabrac sie za prawo jazdy bo jak dalej bedziesz jezdzila chora na rowerze to skonczy sie to zapaleniem pluc i w najgorszym razie szpitalem.takze za ksiazki i do szkoly:tak:.
ja wlasnie wrocilam od fryzjera i jestem zadowolona z ciecia i do tego kupilam szampon i specjalna odzywke do cienkich wlosow.razem za wszystko dalam 50 euro.
 
cuciola wyprowadzaj sie jak najszybciej bo zabiora cie do wariatkowa jak tam dluzej bedziesz mieszkala.a jak sie wyprowadzisz i maz bedzie mniej widzial rodzicow to bedzie zupelnie inny bo poki mieszkacie z nimi to zawsze bedzie synus mamusi i tego nie zmienisz.
aniu no to czas zabrac sie za prawo jazdy bo jak dalej bedziesz jezdzila chora na rowerze to skonczy sie to zapaleniem pluc i w najgorszym razie szpitalem.takze za ksiazki i do szkoly:tak:.
ja wlasnie wrocilam od fryzjera i jestem zadowolona z ciecia i do tego kupilam szampon i specjalna odzywke do cienkich wlosow.razem za wszystko dalam 50 euro.

a zebys wiedziala kochana zwariuje normalnie:wściekła/y:ale gorszy jest tesciu od tesciowej a w ogole to wszyscy na jedno kopyto jest jeszcze siostrzyczka przezazdrosna:baffled:normanlnie w kamiennym kregu:eek:

wrzucaj fotke z fryzurka;-)pochwal sie
 
Na prawko szans teraz niemam auto trza splaacic.ja tam rower lubie.przymusowy ruch.a w samochodzie dupa rosnie

oj zebys wiedziala ze rosnie i to w oczach.ja widze po sobie,bo jak moj mial ubieglej zimy wypadek i musialam wszedzie i wszystko zalatwiac w biegu bo tylko autem jezdzilam,nic na nogach-zero jakiegokolwiek ruchu------przytylam o zgrozo 10kilo:wściekła/y::wściekła/y: i teraz nie moge ich sie pozbyc,stad ta moja dieta.
a fotke dam pozniej bo nie ma nikogo pod reka aby zrobil mi zdjecie.
 
reklama
Witam wszystkich myz Olcia troche na dworze czasu spedzilysmy poki ta mgla minela bo Olcia juz dom roznosila a ze kolzanki Olci prawie wszystkie chore to narazie sie separujemy ,
cucciola ja mam 168 a waze 68 ufff, tzn. ja zawsze wazylam 55 a i zdarzalo sie 52 a teraz szok po ciazy szybko schudalam bo nic nie jadlam ale pozniej jak juz Olcie przestalam karmic rzucilam sie na jezenie i oto skutki a do tego problemy z rodzina meze i zajadalam smutki teraz chce sie troche otrzasnac bo juz dosc tego tym bardziej ze niektorzy potrafia schudnac wiecej, a ja zle sie czuje z ta waga wiec trzeba sie wziasc za siebie ...:sorry2:
 
Do góry