reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Ptyniu moj wloski jest koszmarny,ze mna siada maz i tlumaczy a ja odpowiadam.Gdzie robisz sobie testy??
QUIZ PATENTE DI GUIDA "B" 2012 - Mininterno.net ja zazwyczaj tutaj.
A tak ogolnie ja co do samochodu na tych wszytkich prawach i innych znam sie bardzo dobrze bo ja jezdzilam autem.Ale mialam wypadek samochod mnie walnal i mam powazny stres przed kazdym wejsciem do samochodou :) wiec tak to juz jest...

mnie w wieku 16 lat nauczyl brat jezdzic.A sama nauke tak jak na kursach jazdy mielismy w szkole na technice wiec to potrafie.

Boziu jaka ta pogoda powalona.
Ptyniu wracajcie do zdrowia...
 
reklama
Witam wszystkich u nas mialo byc snieznie a jest deszczowo choc moze to i dobrze bojak Olcia snieg zobaczy to skacze z radosci i pierwsza na dowor juz sie szykuje a my niestety musimy znowu byc w domku bo znowy ma problemy z pecherzem , co do internetu my mamy infostrade z ktorej bylam zadowolona ale ostatnio zaczyna sie cos psuc pada mi zasieg ,wylancza sie co chwile nie wiem co sie dzieje przedtem mialam kluczyk z vodafonu ale takie rachunki byly ze zrezygnowalismy, ,,
 
CZEŚĆ...u nas deszcz pada od samego ranka, pogoda brzydka, zima jest tylko że zamiast śniegu deszcz pada...dziś mój synek dostał prezent bez okazji banco scuola, cieszy się ogromnie i nie chce z niego wyjść...miejmy nadzieję, że to zamiłowanie do nauki od małego:-) ach, jak się cieszę że prawko mam już głowy...kujcie dziewczyny, kujcie:-D. A ile płaciłyście lub płacicie za prawko? Ja 450 euro 3 lata temu za wszystko: opłaty egzaminacyjne, itd.

Oby do przodu...:-)
 
ja za sam kurs placilam 350 plus jak mowisz znaczki plus wizyta medyczna 25 plus jedna godzina jazdy 36 plus foglio rosa 250 jesli pamiec mnie nie myli plus egzaminy 80 i 85 plus dodatkowo okulary sloneczne do jazdy robilam 200.
u mnie tez mookro dzisiaj snieg z deszczem caly dzien i zimno,brrrrrrrrrrrrrrrr:crazy:.
ptyniu wracajcie szybciutko do zdrowia.

th
 
hej dziewczyny
ja wczoraj na wychodnym mala zostawilam z babcia a sama skoczylam do mojej lekarki dowiedziec sie co i jak z tym moim mlekiem bo juz 7 miechow minelo odkad nie karmie a ono wciaz jest:szok:no i nic tabletki mi przepisala ma zaniknac no zobaczymy!!!
a co do prawka ja to zrobilam w Polsce jak mialam 17 lat tyle juz czasu minelo szok normalnie:szok:teraz chociaz mam problem z glowy
 
Hej! No tak, prawko teraz kosztuje i w PL i tutaj....ale zdać je to jest teraz sztuka wielka:tak: przepisy się teraz zmieniły...co tam ciekawego porabiacie w domku ze swoimi dzieciaczkami. Jakie zabawy im organizujecie? Tak z ciekawości pytam bo mi się pomysły wyczerpały:-)
Ciekawe co tam u Zyty, nic się nie odzywa?
Cucciola mleko powinno Ci samo zaniknąć jak już 7 mcy nie karmisz bez żadnych tabletek, to dziwne....
 
witam sie i ja.
dzisiaj to ja dla odmiany nie mialam czasu na neta mam szpital w domu.tesciu dostal nowe leki i nitrogliceryne w plastrach od kardiologa i sie przewraca o wlasne nogi tak mu sie w glowie kreci.kardiolog powiedzial ze tak moze byc przez pierwsze dni,zwlaszcza ze nigdy nie bral nitrogliceryny.musi sie przyzwyczaic.no a moj F.zalapal jakiegos wirusa bo wrocil z temperatura i wymiotami z pracy.takze dzis i jutro nie idzie do pracy,dopiero w poniedzialek wieczorem pojedzie.
 
reklama
dziewczyny czyzby Was zasypalo i nie macie dostepu do neta?:-D:-D.u mnie sa biale szczyty gor ktore widze z okna a w miescie ani platka nie ma,wszystko sie stopilo od razu.zimno jest i mokro.
 
Do góry