reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Cucciola jakie miasto:D toz to dziura.ale juz sie przyzwyczailam.sala spora a zaprosilam 16 dzieci+pewnie rodzice + para znJomych i my
 
reklama
witajcie popoludniowa pora.ja wlasnie wygramoliam sie z lozka i w piecu napalilam:-).dzisiaj mialam pozno obiad bo o 14.rano na dzialke na piechotke poszlam bo taka piekna pogoda byla ze grzech nie byloby isc na spacerek.pozniej moj po mnie przyjechal bo trzebabylo drewna przywiezc bo w garazu pustka.
ale sie maja te Wasze maluchy z chorobami,a sio chorobska:-).ja na szczescie sie nie dalam w tym roku nawet katarowi,jak nigdy.ale za to ostatnimi dniami pobolewa mnie wyrostek.czasami mam wrazenie ze ktos wbija mi igly.juz raz udalo mi sie wyleczc stan zapalny wyrostka,ale tym razem pewnie nie obedzie sie bez zabiegu:no:.
widze ze o polkach dyskutujecie.ja mam u mnie w miasteczku kolezanke polke,super babeczka.ostatnio na walentynki kupilysmy sobie po bukieciku gozdzikow:-D.juz kupe lat razem sie trzymamy.a tak to obok mnie pracuja dwie dziewczyny polki,tez fajne i mamy ze soba kontakt.moja miescina to tez dziura zabita dechami i bez auta to ani rusz bo komunikacja miedzymiastowa kiepska.ja jak che isc na spacer to wystarczy ze pojde za miasto na piechote i tam jest malo uczeszczana droga co prowadzi na moja dzialke i dalej do miasteczka w gore z ktorego widoki sa cudne.przy okazji pstrykne kilka fotek jak bedziemy na gorze.
 
pinky ty nie mow ze dziura, moze i miasteczko maleńkie ale śliczne za to, byliśmy raz pozwiedzać Camiglię, piękna, dużo ciekawych miejsc, tylko nie wiem czy dalabym radę się tak ciągle wspinać i złazić, tam ciągle z górki lub pod górkę:-)Ale pewnie bym schudła niezle mieszkając w takim miejscu:-)
cucciola biedulko, ty to sie masz i twoja córcia, oby jej sie szybciutko ten zabek przebil. Maćkowi teraz dwójka wychodzi, po baaardzo dlugim czasie przerwy po mleczaku, tyle ze jego nie boli, on juz duzy chlopak:-)
 
PTYNIA moze i powinnam schudnac, a tu 4 kilo wiecej.aj czas wziasc sie za siebie:-) ANNA a moja Maja nie moze sie doczekac jak jej wypadna a tu nic, za to Lenka juz 9 ma zabkow i roznie to u niej bylo -raz lepiej raz gorzej. jutro mam zamiar zrobic tort probny na ur maji.zawsze zamawialam , a w tym roku chce zrobic.jak nie wyjdzie mi jutro to zamowie. o taki chce:Moje Wypieki | Tęczowy tort (rainbow cake) a co wyjdzie zobaczymy.jutro jak cos odezwe sie wieczorem i zdjecie wrzuce
 
Pinky ja robilam synkowi na urodziny tez teczowy aòe w ksztalcie spongboba :) ale jedno co ci powiem kup dobre barwniki i przyznam ze te w proszku sie nienadaja najlepsze kupilam w carefur sa bez smakowe :)Zaraz ci wrzuce foto naszego torta
 
Witam dziewczynki my dopiero do domu wrocilysmy ale dzis dzien nalatalysmy sie az mala padla , mi dziwnie bol gardla przeszedl jakis jedniodniowy wirus czy co niewieemm...cucciola wspolczuje zabkow moja siostrzenica miala straszne problemy z zebami ktore i tak wyszly jej bardzo pozno , ania to co piszesz o niektorych dziewcznach to swieta prawda nie wiem dlaczego wychodzac za maz za wlocha wstydza sie ze sa polkami mine to strasznie dziwi a u mnie to raczej same starsze babki polki a mlodych nie znam wcale chociazbym chciala mialam jedna przyjaciolke ale wyjechala pinki powodzenia przy torcie napewno fajnie wyjdzie ...
 
reklama
DSCF5134.jpgDSCF5148.jpg
 
Do góry