reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

reklama
o raju agatka trzymaj sie dzielnie, moze ci rozgoni lekami, bez intervento? Najważniejsze żebyś sie nie nacierpiała i żeby wszystko dobrze się skończyło. Pinky to cie wzielo faktycznie na pichcenie. Ja wlaśnie upiekłam drugę serię mufinek, potem jeszcze sos pieczarkowy na jutro dla męża na obiad do pracy. No i jakas kolacja. Co do ludzi ze szkoły jazdy to zgadza sie i co do A. i co do Kateriny, ona mnie uczy. O egzaminie jeszcze nic nie wiem, dopiero trzy jazdy mialam. Ty jak czesto mialas jazdy w tygodniu? Jezdzilas oprocz tych polgodzinnych jazd z mezem coby sie dokształcić?
A gdzie kermitka, ania, cucciola i cała reszta dziewuszek? Co tam u was?
 
Moj maz prawka nie ma:confused niby zaczal robic a pozniej nie mial czasu wiec ja zrobilam.mialam cos kolo 5-6 goxz ze znajomym i wykupilam kilka dodatkowych ,ale dlateho bo lucio mizl probkemy z corka i nie movlusmy jezdzic a ja musialam zdac przed 12.07 bo inaczej cEkala mnie powtorka z teorii i mialam tylko jedn probe.
Agatja trzymaj sie:(
 
dzieki dziewczyny.ale tym razem pewnie nie obejdzie sie bez ciecia,tak mowil chirurg jak bylam na chhirurgii w zeszlym roku z tego samego powodu.wtedy udalo sie antybiotykami zarzegnac.tym razem czuje sie gorzej.
 
No Agatka lepiej miec juz to ciecie i miec spokoj.No takie moje zdanie.
Co tam ptaszyny u was z rana?? u nas snieg zapowiadaja.Jakies chmurzyska ida ale co z nich bedzie to ja niemam zielonego pojecia...Maxio w domu bo smarka jak opetany jakis.WOle go przetrzymac nawet z przeziebieniem niz ma sie w cos gorsze zamienic...A 25 ma szczepienie jakies znowu.Bidok prawdopodomnie boli niemilosiernie i ma przez caly dzien byc pod kontrola...
 
Agatka

Uploaded with ImageShack.us
czekamy na wiadomości co z tobą.
Dzien dobry, u nas deszcz zapowiedzieli a slonko jest, jak miło. Biorę się za dziurawienie wydmuszek:) Taka odskocznia od codziennosci:-)
Pinky i jak tort, smakowity, zadowolona jesteś z rezultatów.? Ania jak Max i ty lepiej wam trochę? A Kermitka z Olą? A cucciola, u ciebie jak tam o poranku?
 
PTYNIA wczoraj pol na raz poszlo.wyszedl smacZny.biszkopty nie byly kolorowe bo te barwniki w zelu sa do nicEgo,ale i ysk ok.przelozulam dzemrm ttudkawkowym plus masa z mascarpone i naprawde pyszne.na ur Maji robie wiec sama
 
Witam u nas deszczowo a teraz snieg popaduje , Ola zakatarzona a ja bez glosu zobaczymy czy mala sie nie zarazi odemnie a juz tak sie cieszylam ze mi przeszlo cuz ..agatko trzymaj sie i zdrowiej szyzbciutko mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i szybko do zdrowia wrocisz ,ptynia cobedziesz robila z wydmuszkami moze i ja cos sprubuje choc napewno nie bedzie piekne ale jak i tak teraz w domu siedzimy to moze cos bym poprubowala ...
 
Kermitka Próbuje przez duże P robić wydmuszki ażurowe, o coś takiego:


Uploaded with ImageShack.us ALe na razie wychodzą mi koszmarki. POtrzeba wydmuszek strusich lub gęsich, a ja mam do dyspozycji tylko kurze, ktore są strasznie kruche. Trafia mnie coś bo najpierw wychodzi, a pod koniec się krusza, dziurki powiekszaja i kicha:angry:. Więc na razie wchodzą mi koszmarki:-( Ale jeszcze poprobuję. Poza tym chcę kupić parę jajek styropianowych i jak zwykle coś z decoupażem pokombinować, coby choc ze trzy pisanki na sotle były. Ale mozena i oblepić koralikami, cekinami, i innymi cudami co w pasmanterii znajdziesz i też będzie piękne, bo własne. Mnie zawsze podobają się zielone gałązki w dzbanku i do tego gdzieniegdzie jakieś jajeczko na wstążce zawieszone. Wiem, banalne, ale ja takie klimaty lubię:tak:
 
reklama
Pinky to gratuluję tworczego tortu.:tak: A jak robisz mase mascarpone, bo ja xze dwa razy robilam nie pamietam juz jak ale wiem ze sie nie udala bo za plynna byla. Nie mam pojecia jak sie ja robi zeby byla smaczna i nie lejąca.
 
Do góry