reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

a co tu takie pustki?no poza dwoma osobami;-)ktore prowadza konwersacje;-)ale wam fajnie dziewczyny,bo macie dzieci w tym samym wieku i mozecie wymieniac sie roznosciami;-)

co do grzyba to wiecie co ja mam go serdecznie dosc:angry:coprawda nie mam go w nadmiarze,ale jednak od czasu do czasu zwlaszcza jak dozo pada pojawia sie...:-pa od tego mycia itp.to sie chce ze tak powiem a fuj,fuj nie napisze tego:-p
Ptynia kurcze nie chce mi sie isc na dol,ale mamy nawet dobry srodek na niego,zreszta gdzies wczesniej juz go prezentowalam na watku...Jak sie spryska sciany tym dobrze to nawet zabije tego niechcianego goscia:-pw takim niebiesko-bialym kartonie,nazwa nie do kaca jestem pewna ale chyba muffo stop?ale naprawde polecam,u nas popryskalismy w grudniu i w tych miejscach dobrze nawilzonych tym srodkiem jest ok,a tam gdzie zesmy omineli wychodzi...teraz sama nie wiem co lepsze czy spryskanie go tym srodkiem czy zeby dzieci byly w tym grzybku:-pStaram sie go myc ace ale efekt na tydzien tylko,no gora dwa:-pByle do wiosny moze zlituje sie moj laskawy maz i pomaluje sciany,prosze go juz od roku:szok:koszmar:-p

Hm chyba i do mnie jakis zly,podly nastroj przyszedl,wszystko mnie drazni itp.jakies przesilenie wiosenne,slonce swieci a mi nic sie nie chce,jestem zmeczona:-(a do tego dobija i mnie male problemy,albo ja przewrazliwiona i z niczego robie cos...buuuuuuu chce pojechac do Polski moze doladuje akumulatory moje,wsrod znajomych i bliskich bo tutaj rozmawiajac z ludzmi(mam na mysli rodzinke mojego m,ktora wkurzyla mnie ostatnio do potegi entej!:szok:) to tylko problemy,powiesz albo cos nie powiesz a wmowia ci ze mowilas!
 
reklama
hej hej to znowoz ja i znowoz w kiepskim nastroju wczoraj dowiedzielismy sie ze narzeczona naszego kolegi miala powazne problemy podczas porodu:no:dzieciatko bylo duze bo az 4500kg idziewczyna meczyla sie strasznie lekarze cuda wydziwiali ponoc jeden z ginekologow wskoczyl jej na brzuch i nogami dzieciatko wypychal:no:po wielu godzinach cierpien dzieciatko urodzilo sie ale ma powazne problemy bo mozg przez 8 min nie otrzymal tlenu nie oddychalo malenstwo:no: teraz lezy na intensywnej terapii,duzych szans mu nie daja na przezycie:no:az mi sie plakac samej chce!!!wiecie co ni9e rozumiem tylko jednego dlaczego Ci lekarze nie zrobili jej cesarki??????????na co czekali???????

agatkajak sie masz??co sie z Toba dzialo???

a na grzyba to i moja mama uzywala ace po malowala taka specjalna farba antymufa i tak nic nie pomagalo
:baffled:

 
widze ze z grzybkiem walczycie wiec i ja sie przylanczam do walki bo mam go az w nadmiarze.sama chcialabym sie go pozbyc raz na zawsze.sama probowalam srodkow tych z gornej polki i efekt byl max 1 miesiac,wiec wiecej ich kupowac nie bede.poczekam do wiosny i bede mury do golych cegiel drapac i nowy tynk klasc bo nie mam innego wyjscia.
dziekuje Wam wszystkim za mile slowa i pamiec.tak zle ze mna nie bylo cobym pisac nie mogla ale nie mialam kompa w szpitalu.no wiectak.nie pokroili mnie bo to nie byl jednak wyrostek tylko zapalenie jelita grubego.na polowe marca mam wizyte u gastrologa a do tego mam cyste na watrobie,ktora wykryli przypadkowo.od pigulek antydzieciowych co bralam przez lata sie zrobilo paskudztwo.takze mam miec ja pod kontrola i za 6 mcy od nowa rezonas magnetyczny robic.takze uwazajcie dziewczyny na pigulki i kontrolujcie sie czesto.mi kazali je wyzucic i nigdy wiecej nie zarzywac.
 
alem sie dzisiaj udzielam ;)
Agatko to tyle dobrze.CO do tabletek anty ja bralam zaraz po urodzeniu malego przez kilka miesiecy potem rzucilam to w pizdu bo mi sie na jajnikach wlasnie cos porobilo :) takze my sie na oko zabespieczami ale niezabespieczami hihihhi
 
reklama
Halo ja juz wkoncu doszlam prawie do siebie ,mialamchore gardlo i krtan ale pozniej wyskoczyl mi okropmy katar po nocach nie spalam w dzien ledwo chodzilam ale teraz juz lepiej cucciola wspolczuje serdecznie mam nadzieje ze wszystko bedzie ok z dzieciatkiem , nie rozumiem lekarzy wogole przeciez urodzilo sie spore moj chrzesniak urodzil sie z waga 4 kg i byl duzy wygladal jak miesieczne dziecko wszyscy jak podchodzili dzieci ogladac to nie mogli sie nadziwic bo maprzeciw innych dzieci z waga np. 2500 byl duzy , agatka ja nie uzywam pigulek tez u mnie w rodzinie kobiety mialy problemy z jajikami a moja kuzynka to wogle omdlenia i oktopne bole glowy ale np. moje znajome uzywaja i sobie chwala takze co czlowiek to opinia , ciesze sie ze juz wrocilas , duzo zdrowka ...
a co do grzyba to chyba kazdego nie omja , unas wylazi w te mokre dni, ja najpierw czyscilam ace ale po 2 tygodniach wychodzil teraz maz mi przyniosl taki plyn w spreju to jak spryska sie te mniejsze powierzchnie to od miesiaca nic nie wylazlo ale tam gdzie wiecej bylo bede musiala na dniach znowu powtorzyc ,,,
 
Do góry