reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

reklama
anna20061 jesli moge cie pocieszyc,to moj m wyjezdza do pracy zawsze na dwa tygodnie,potem trzy dni w domu i od nowa to samo;-)wiec zorganizujcie sobie czas coby nie myslec i szybko zeby zlecialo;-)wiem najgorsze beda te trzy dni a potem juz ok.;-)
my tu jestesmy i zawsze mozemy pocieszyc;-):tak:
 
Zytko wiesz ja jak ja.Ja tam plany mam wielkie i bede miala kupe zajec.
Ale Max strasznie placze.Pyta sie mnie czy tata nas niezostawi tak jak tata Leo i Alana ich zostawil bo ich juz niekochal.I czy tata sobie nowej zony i syna nieznajdzie i tak dalej.On w placz ja w placz z zalu za dziecko ze on to tak przezywa.My zadko sie rozstajemy ostatni pobyt dwutygodniowy w prawdzie maz mial w pazdzierniku ale synek nieplakal tak jak teraz.Tylko koledzy mu naopowiadali i on sie nasluchal a dziecko podatne wiec mam histerie i panike ...
A od poniedzielku pranie dywanow zafarbowac pokrowce na luzko malowac pokoj maxa,salon,przedpokoj i lazienke.Wszytko mi maz dzisiaj kupil.I schudnac 5 kilo w dwa tygodnie :)
W nastepnym tygodniu Maxio ma duzo zajec wiec nastepny tydzien mu zleci szybko.Bo we wtorek wycieczka sroda olimpiada czwartek wolny i w czwaretk w nocy wraca maz wiec spoko.
 
pinky nie zakopac tylko postawic na ziemi,tak gdzie chcesz aby staly:-D.kto by mial sile w ziemi dziury kopac na domice.ja mam juz dzialke zaorana.ale zeby ja zaorac to caly dzien zeszlo.piec razy ja oral zeby dobrze i w miare rowno bylo.jutro zabieramy sie za sadzonki,dzisiaj poszly tylko kwiaty w donice bo cebulki zaczely kielkowac.jutro truskawki,seler i pomidory.wrocilismy dopiero na kolacje bo obiad na dzialce zrobilam i tam jedlismy,jutro tak samo.
aniu,nie martw sie na zapas tylko wszystko spokojnie Maksiowi wytlumacz.wiem ze dzieciaki w szkole potrafia porzadnie dokuczyc,ale to tylko zazdrosc ktoregos z nich ze Maksiu ma tate a on nie.i tak jak mowi zzytka ,zorganizuj sobie czas to nawet nie zorientujesz sie kiedy mina te dwa tygodnie.
ja tez jestem sama wszystkie wieczory i noce bo moj na tirze jezdzi i wraca dopiero na obiad lub poznym rankiem.i tam mam caly tydzien, az do sobotniego poranka.
 
Jakiz piekny dzien sie zaczal.Cieplo slonecznie i az zyc sie chce.Szkoda ze maly do wieczoraj lekcje bedzie robic :/ Tyle mu na wikend zadali,a wczoraj on chcial po szkole jeszcze troche z tata posiedziec to niegonilam do lekcji.za to dzisiaj ech :U/
 
AGATKA ja zupelna noga a i szczescia do kwiatow nir mam.kiedys moja mama wyjechala do pracy a ja kolo jej kwiatow chodzilsm, chuchalam i tak zwiedly. Moze yroche praktyki trzeba.
PTYNIU dziekuje za zdjeci .pokazalam dla meza i bedziemy robic cos takiego jak na ostatnim.
A ja to bym chciala czasami od mojego odpoczac:D raz wyjwchsl na fuche kolo Prato i nie bylo go caly weekend to az szczesliwa bylam.tak czasami potrafi za skore zalezc;)
U nas od wczoraj przeeepiekna pogoda.bylam z dziecmi u znajomych a campagna ,a dzisiaj po poludniu jak slubny wroci chcemy jechac z dziecmi na konie i di znsjomych na kawke. Zycze i wam udanej i cieplej niedz
 
agatko mi sie podoba to z kamieniami,no i z paletami tez,ale moj m sie smial z tego,ze u nich na budowie tak jest:-Dale bez zadnej urazy,on juz ma takie przewrazliwienie z pracy;-)wiecie co za dozo to niezdrowo
Tak podobnie bylo z imieniem dla synka,mi sie podobalo imie fajnie malo spotykane a maz kategorycznie zabronil bo w pracy ma kolege o tym imieniu:-p:-Dmowi,ze o synu by mysla tak jak o tym koledze...hihihi:-p
Ale mi sie to podoba,moze mi sie uda tak zrobic u rodzicow...chociaz i ja nie mam reki do kwiatow,bo wszystko usychy,wybuja sie itd.;-)

anna ja chyba od jutra zostane sama:-(tzn.z dziecmi:tak:
co do dzieci to tak to juz jest,moja kiedys sie nawet pytala czy on a ma tate,bo zesmy pojechaly na dlugie wakacje do Polski,od tamtej pory,juz nie robimy dluzszych wakacji...;-)
Ptyniu wklejaj zdjecia z tych cudeniek co zrobisz

oj musze uciekac do dzieci,mamy i u nas piekny dzien,zaraz ich wyszykuje i na dwor:tak:;-)
 
No udalo sie :) Zaproszenia rozeslane..


Jeju jaki cudny dzien.Jak Goraco :) pokoj malego pomalowany,ogarniety jesli tak to mozna nazwac.Jutro wypiore dywany i pomaloje saloni przedpokoj.Powiem wam szczeze ze myslalam ze jakos ladniej mi to wyjdzie.Najwidoczniej niejestem nawet pod wzgledem roboty uzdolniona :zawstydzona/y:

Kurka ledwo cieplo sie zrobilo to komary tna jak powalone :szok:
 
Hej.
Ania nas tez czekaja porzadki, zwlaszcza ze chcemy w koncu zrobic dzieciom pokoj. Nowa libreria kupionA , zostal do kupienia stolik i krzeslo do biurka,poczekamy az bedzie cieplej pomalujemy na jasny roz ,zmienie firanki cos tam nakleje na sciany i gotowe. Za grosz nie mam talentu do takich rzeczy. Ani do ogrodka , ani do urzadzania. Checi sa i to duze , tylko rzadko cos wychodzi:-)).
Jejku jaka piekna pogoda. Wczoraj zawiezlismy dzieci zobaczyc konie i bylismy na lodach. Mielismy ochote jechac nad morze , ale jest problem z bunia bo chce koniecZnie juz sie wykapac. Ciagnie ja do wody i nie ma sily na nia.
Ptyniu a jak tam twoje porzadki i prawko. kiedy masz egzamin?
Co z tym watkiem zamknietym?
 
reklama
Do góry