reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

reklama
a wiec zaczne od tego ..
kosmitka..oczywiscie ze was czytam ,nigdy nie zaprzestalam ,jestem na bierzaco i nie raz korcilo mnie aby napisac moje zdanie,zwlaszcza ostatnia dyskusja na temat bioderek ,tak jak luczka mielismy troche problemow ..potem napisze..
zyta ...
zbyt malo sie znamy aby na siebie sie obrazac??????
czy moze inaczej powinnas to ujac????za malo sie znamy aby miec prawo kogos odrazic......tak powinno brzmiec twoje zdanie...
mowic prawde komus prosto w oczy ,to nie znaczy uzywac SWIADOMIE slow obrazliwych,wypowiadajac sie
ja ci nie napisze teraz na jakie slowa zaslugiwalas po twoim poscie,ktory oczywiscie byl dla ciebie normalka...
nie napisalam ci tego wowczas ,wiec nie napisze nawet teraz..bo nie mam zamiaru abbassarmi al tuo livello
ani ty ,ani twoj temat mnie nie podnieca,i ty mi nic nie mozesz i nie musisz udowadniac,ja pisze z kazdym i na kazdy temat i kazdy temat nakreca mnie w ten sam sposob,uczestnicze poprostu czynnie na forum,napewno nie masz tych przywilei aby kogos swoimi pogladami ani swoja osoba narkecac...(twoje slowa)..
zyta wiesz co ..nawet nie pomyslalam ze twoja paszportowa sytuacja moglaby pozostawic niesmak miedzy innymi dziewczynami,ale moze masz racje,nikt nie chcial z toba na ten temat dyskutowac ,bo bylo to tak jawne ze piszesz bzdury..tylko ja glupia wpadlam i na dodatek super zostalam potraktowana....
zyta nie chodzi o wyrazanie swego zdania,bo po to jest forum,ale trzeba tez uzyc troche cervello dobierajac slow,..
moglabym tak pisac ,wymieniajac dziesiatki przykladow ale nie ma chyba sensu,jak chcerz zrozumiec to zrozumiesz jak nie to i inne przyklady ci nie pomoga....

cucciola,luczka napisala ci to ogrodkami ,ja mam vene do pisania i napisze ci to bezposrednio,lec do pediatry po skierowanie na usg,i to szybko ,lepiej pozno niz wcale,to nie region ,bo ja znam wiele osob z toscana ,ktore mialy robione usg,to twoja pediarta jest do....
martwisz sie zebami malej ,ze jej nie wyszly,??fidati ,zeby to pryszcz w porownaniu z wada bioder,ktora po latach moze okazac sie fatalna...
 
czesc anika :-) fajnie, ze jestes, juz nas nie zostawiaj! :-) z zyta mam nadzieje, ze jakos sie dogadacie...
a co u Ciebie? jak chlopaki? jak przeprowadzka???
a co u Was bylo nie tak z bioderkami? jejku ja zaczne sie stresowac, u moich zawsze wychodzila ta fizjologiczna dysplazcja i mielismy sie tylko ukladac na brzuchu, mam nadzieje, ze teraz tez bedzie ok
 
czesc dziewczyny...ja w bieu jak to latem...
luczka mam nadzieje,ze maz sie namowi szybko a masz racje najwazniejsze zdrowe czy dziewczynka czy chlopczyk...ciesze sie ,ze po takich przejsciach masz takiego biegacza w domu:-Dna szczescie zostaly ci tylko niemile wspomnienia..
strega mam nadzieje,ze oferty jakie przegladalas byly ofertami pracy trzymam kciuki...
kosmitka medal za 3 dni z trojeczka...moze maz ci jakas nagrode przywiezie z podrozy;-)
tez jestem ciekawa co u sil...anika ma sile wywolywania jej...a co do aniki i tego co zyta napisala...zyta ja bylam ta osoba ktora pisala,ze zniknecie aniki nie jest wg.mnie zwiazane z przeprowadzka...jeszcze dwa do dwoch umiem dodac:-)nie sadze zeby sie obrazila bo to nie piaskownica,ale moze poczula sie dotknieta...tak jak piszesz nie znamy sie nie slyszymy,tylko czytamy,kazdy ma inna wrazliwosc...to co dla jednego moze wydawac sie nieobrazliwe dla drugego moze takim byc...moze wlasnie dlatego warto czasami zastanowic sie jakich slow sie uzywa...to moje zdanie oczywiscie....a sprawa mie dzy wami ale ze post byl na publicznym to sie wypowiedzialam...bo nie boje sie,:-Dprzeciez forum jest od tego....radosci i smutkow tak jak u nas
pozdrawiam wszystkie...
 
anja niech mi lepiej nie przywozi, bo potem bede musiala nosic i bedzie ;-) chyba ze slodycze, oooo, jejku jak karmie to mi sie tak ciagle chce slodkiego, ze masakra, a juz tak malo jadlam...

a ja to chyba przegapilam jakies ciekawe posty... moze to lepiej :-)
 
a wiec zaczne od tego ..
kosmitka..oczywiscie ze was czytam ,nigdy nie zaprzestalam ,jestem na bierzaco i nie raz korcilo mnie aby napisac moje zdanie,zwlaszcza ostatnia dyskusja na temat bioderek ,tak jak luczka mielismy troche problemow ..potem napisze..
zyta ...
zbyt malo sie znamy aby na siebie sie obrazac??????
czy moze inaczej powinnas to ujac????za malo sie znamy aby miec prawo kogos odrazic......tak powinno brzmiec twoje zdanie...
mowic prawde komus prosto w oczy ,to nie znaczy uzywac SWIADOMIE slow obrazliwych,wypowiadajac sie
ja ci nie napisze teraz na jakie slowa zaslugiwalas po twoim poscie,ktory oczywiscie byl dla ciebie normalka...
nie napisalam ci tego wowczas ,wiec nie napisze nawet teraz..bo nie mam zamiaru abbassarmi al tuo livello
ani ty ,ani twoj temat mnie nie podnieca,i ty mi nic nie mozesz i nie musisz udowadniac,ja pisze z kazdym i na kazdy temat i kazdy temat nakreca mnie w ten sam sposob,uczestnicze poprostu czynnie na forum,napewno nie masz tych przywilei aby kogos swoimi pogladami ani swoja osoba narkecac...(twoje slowa)..
zyta wiesz co ..nawet nie pomyslalam ze twoja paszportowa sytuacja moglaby pozostawic niesmak miedzy innymi dziewczynami,ale moze masz racje,nikt nie chcial z toba na ten temat dyskutowac ,bo bylo to tak jawne ze piszesz bzdury..tylko ja glupia wpadlam i na dodatek super zostalam potraktowana....
zyta nie chodzi o wyrazanie swego zdania,bo po to jest forum,ale trzeba tez uzyc troche cervello dobierajac slow,..
moglabym tak pisac ,wymieniajac dziesiatki przykladow ale nie ma chyba sensu,jak chcerz zrozumiec to zrozumiesz jak nie to i inne przyklady ci nie pomoga....

cucciola,luczka napisala ci to ogrodkami ,ja mam vene do pisania i napisze ci to bezposrednio,lec do pediatry po skierowanie na usg,i to szybko ,lepiej pozno niz wcale,to nie region ,bo ja znam wiele osob z toscana ,ktore mialy robione usg,to twoja pediarta jest do....
martwisz sie zebami malej ,ze jej nie wyszly,??fidati ,zeby to pryszcz w porownaniu z wada bioder,ktora po latach moze okazac sie fatalna...
do 3msc robia jak chialam zrobic to mala miala 4msc.i jak stwierdzili bylo juz za pozno!!!
a wiec w Firenze dla mojej znaojmej wloszki synka nie zrobili i jak jej o tym powiedzialam to az sie zdziwila no i w Pisie mamy znajomych to samo no i u nas tj.w Grosseto jak chcesz zrobic to usg to tylko prywatnie i do 3msc zycia:confused:co region to chyba inaczej ,to tak jaki i z epidurale(tzn.w jednym regionie gratis a w drugim sie placi!!)
nie daje rady juz z tym moim kregoslupem a ta wciaz tylko chodzic i chodzic juz nawet te szelkinie pomagaja:baffled:
 
cucciola moze nie chodz za nia, bo sie zalatwisz calkiem,
ja to nie przypominam sobie, zebym chodzila za moimi dziecmi, jak nie umieli chodzic to raczkowali, potem lazili przy meblach, a potem jak nauczyli sie sami to sami, jak sie przewrocili to sie przewrocili, blisko do ziemi mieli ;-)
a te szelki to mi sie nie podobaja, bo jeszcze sie chodzic dobrze nie nauczy a juz bedzie w nich biegac, a Ty za nia ;-)
 
Ostatnia edycja:
cucciola moze nie chodz za nia, bo sie zalatwisz calkiem,
ja to nie przypominam sobie, zebym chodzila za moimi dziecmi, jak nie umieli chodzic to raczkowali, potem lazili przy meblach, a potem jak nauczyli sie sami to sami, jak sie przewrocili to sie przewrocili, blisko do ziemi mieli ;-)
a te szelki to mi sie nie podobaja, bo jeszcze sie chodzic dobrze nie nauczy a juz bedzie w nich biegac, a Ty za nia ;-)
a no wlasnie zeby chociaz raczkowala a ona w ogole nie raczkuje na nozki mi tak stanela od razu hmm.....z tym moim kregoslupem te szelki troszke mi daja odpoczac ale tylko troszke:cool2:
 
reklama
cucciola, znajdziesz podejrzewam i w piemonte i w lazio jakas pediatre co nie przepisze usg,chodzilo mi o to ze nie zalezy od regionu jak wczesniej pisalas ze w toscana sie nie robi,bo ja znam wiele osob w toscana co mialy robione,znam dziewczynke ktora mieszka w cecina ,ma teraz 9 lat i do pierwszego roku zycia w gipsie byla..
jak poprosisz pediatre o usg na biodra to nie moze ci powiedziec ze ci nie przepisze,to jest jej obowiazkiem,i nie robi ci rzadnej laski ,a zwlaszcza ze twoja mala nigdy nie miala robionego...
do 3 miesiaca zalecaja zrobienia usg,ale to nie znaczy ze nie mozna tego zrobic rocznemu czy 5 letniemu dziecku,luczce tez powiedzieli ze lorenzo nic nie ma ,poki nie zrobila usg...mi cale szczescie powiedzieli juz w dzien porodu,ze ale mial problemy,ale z giulio kazali robic odrazu po paru dniach usg bo nigdy nic nie wiadomo,a problemy moga byc powazne
 
Do góry