reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Dziewczyny witam Was wszystkie po długiej, a nawet bardzo długiej nieobecności na forum...postaram się zaglądać częściej teraz mam więcej czasu. Macie może jakieś sprawdzone skuteczne sposoby na pozbycie się pieluszki???
Zyto odezwij się do mnie, i kiedy jesteś na gg...

Pozdrawiam Was wszystkie bez wyjątku....:-)
 
reklama
witaj evelik.bardzo dawno cie nie bylo na forum.napisz co u ciebie nowego sie wydarzylo przez ten czas bo nasze male grono sie powieksza o nowego forumowicza:-D.
kermitko dolacz sie do mnie i ani,w grupie zawsze razniej sie gubi kilogramy:-D.bedzie nam wesolo:rofl2::rofl2:
 
Witam wieczorowa i padnieta pora.Zdychania ciag dalszy :)...Dalej zdycham.Diete mam taka ze maz na mnie krzycyz i mnie dokarmia bo mowi ze przy chorobie mam jesc wiecej hahaha.Mam nadzieje ze wkoncu to cos co mnie zlapalo sie skonczy.Posciagalm wczoraj z torentow cwiczenia pani chodakowskiej czy jako ona sie nazywa i bede cwiczyla.
40 minut dziennie zdechne hahaha...Krece kolem z masazerem :)
 
Witam wieczorowa i padnieta pora.Zdychania ciag dalszy :)...Dalej zdycham.Diete mam taka ze maz na mnie krzycyz i mnie dokarmia bo mowi ze przy chorobie mam jesc wiecej hahaha.Mam nadzieje ze wkoncu to cos co mnie zlapalo sie skonczy.Posciagalm wczoraj z torentow cwiczenia pani chodakowskiej czy jako ona sie nazywa i bede cwiczyla.
40 minut dziennie zdechne hahaha...Krece kolem z masazerem :)

Dziewczyny a co tu strajk cisza jak makiem zasial...........???????????
aniato widze ,ze ostro sie za siebie wzielas!!i nawet przy chorobie!!!a maz ma racje trzeba cos jesc zeby zdrowka nabrac i sily!!!!
 
witaj evelik.bardzo dawno cie nie bylo na forum.napisz co u ciebie nowego sie wydarzylo przez ten czas bo nasze male grono sie powieksza o nowego forumowicza:-D.

Agatko
dzięki za powitanie:-) Nowego nic nie ma, po staremu u mnie tylko nie miałam dostępu do świata przez ten czas powiedzmy przez co ubolewałam strasznie ale mam nadzieję, że już będzie dobrze. W tamtym roku straciłam pracę w hotelu ale byłam na zasiłku przez 8 mcy i trzeba teraz coś znaleźć...a o pracę trudno:no: ale muszę konsekwentnie szukać aż coś się znajdzie. Myślę, że nie tylko ja mam ten sam problem jest nas więcej ale bądźmy optymistami! Poza tym mój synek ma mieć zabieg chirurgiczny na jąderka (jedno mu nie zeszło) i czekam na telefon ze szpitala...trochę się boję przyznam a mój mąż chciałby tego zabiegu uniknąć ale lekarz uspokaja że to nic strasznego...boję się anestesii i potem jak go będzie boleć i będzie płakał. Ale co zrobić musimy i przez to przejść...
Poza tym dom, codzienne obowiązki i tak w kółko....piszecie o nadwadze i dietach, ja nie mam problemu z nadwagą przy wzroście 165 cm ważę 67 kg czyli normalnie ale słodyczy sobie nie odmawiam szczerze mówiąc i diety żadnej nie stosuję tylko piję zieloną herbatę bo mi smakuje:-)

Trzymajcie się wszystkie, głowa do góry pomimo różnych niepowodzeń będzie dobrze:tak:....pozdrowionka dla wszystkich jak zwykle:happy2:
 
witam i ja wieczorowa pora.caly dzien poza domem.ramo pojechalam zmienic opony w moim autku,umyc bo jak swinia takie brudne i do lekarza z wynikami mojego tescia a obiad zrobil moj F. bo ja wrocilam o 13 i zanim bym cos przygotowala to zrobilaby sie minimum 14 a tak to prosto do stolu usiadlam a pozniej do Perugi pojechalam po zakupy i na dzialke i zrobila sie 17 jak wrocilam a potem poszlam do kolezanki i potem kolacja,sprzatanie i dopiero co usiadlam pod pierzynka w lozeczku:-D.
evelik tak to juz jest z pracamui w hotelach,nie latwo utrzymac posade bo i hotelarstwo przezywa kryzys i wszyscy szukaja oszczednosci.ale za nim nas opuscilas to muwilas ze szykuja sie zwolnienia i sie balas o posade.a o ten zabieg to sie nie martw,nic wielkiego.synek mojej kolezanki tez to mial i po 24 godzinach byli juz w domciu,tylko ze jej kazali czekac do 6 roku zycia malego i dopiero wtedy operowali bo mowili ze do tego wieku jaderko ma czas samo zejsc do moszny.
 
witam:tak:melduje sie jeszcze w dwupaku,mam nadzieje ze conajmniej dwa tygodnie jeszcze bede sie tym stanem cieszyla;-):-Doczywiscie torba nie spakowana jeszcze(tylko nie krzyczcie)ale brak mi dalej mobilizacji;-)zawsze cos wymysle...haha:-p
evelik5 kurcze dawno zesmy nie plotkowaly na gg...nigdy cie nie ma jak ja jestem...Jak bedziesz miala chwile to odezwij sie.Wspolczuje wam,ze musicie przez to przechodzic z synkiem,no ale chyba lekarze wiedza co robia...Ciekawe czy to jest jakas roznica w jakim wieku ten zabieg sie robi...skoro agatka13 napisala,ze robia to nawet 6letniemu chlopcu...Dziwne,ze nie ma jednoznacznej odpowiedzi...

Pozdrawiam was wszystkie...zycze chorowitkom zdrowka,za dietki trzymam &&&&&,oby do celu:tak:
 
Witam kobitki.dzisiaj czuje sie jak milion dolcow haha nawet chaupe wysprzatalam.Chlebek bylam zamowilam i nawet odebralam haha.Powera dostalam.Zytka ty spakoj ta torbe bo jak ci ezlapie w nieodpowiedniej chwili to bedzie wtedy placz haha i ze skorczami pakowac sie bedziesz i zapomniesz polowy rzeczy,znam z autopsji haha w sumie ja nieszlam rodzic i tylko lezec i czekac i cholera nawet sniadania niezdazylam w szpitalu zjesc ;) mama mnie pakowala.
Jutro idziemy na urodziny jak mi sie niechce.Ale za to od poniedzialku mam slubnego w domu przezzzzzzzzzzz calutki tydzien bedzie moj tylko moj i nikomu nieoddam.Juz bardzo dawno niebylismy sam na sam.

Diety uwaga sie trzymam.Tylko moja kondycja (mimo ze staram sie codziennie z nia cos robic) okazala sie do duszy i niedaje rady pani Ewie jaja jakies mowie wam 10 minut i leze i kwicze :).Co dziennie krece hulahopem mam to z masazerem wiec brzuszek mi schodzi.

hm cio tam jeszcze a no zimno co kurcze ostatnio fajnie cieplo bylo a tu co nagle takie bryyyyyyy.Wczoraj po poludniu cudowne sloneczko wyszlo jak zesmy na karate jechali ze az tak zwolnilam i tak se powoli pedalowalam haha ze synek mnie poganial mamma dai sveglia. haha usmialam sie z niego...

dobrego wieczorka kochane...
 
reklama
Do góry