reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

witam i ja poobienia pora.jakos nie mialam natchnienia w week end aby pisac,nawet kompa nie otwieralam.u mnie taka przymulona pogoda ze szok,pada i pada i konca nie widac.juz mam dosc.JA CHCE WIOSNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ciesze sie Aniu ze juz lepiej sie czujesz i trzymasz sie dietki.poowiem ci ze mnie nie chce sie nic w taka pogode a o cwiczeniach to moge pomarzyc,za leniwa jestem zima,predzej na wiosne zabiore sie za gimnastyke,na razie mi wystarczy chodzenie:zawstydzona/y:.
 
reklama
hejhej kobitki jestemi ja w weekend bylam u mamy a wiec tam nie mam dostepu do netu i sie nie odzywalam poza tym wczoraj tak lalo ze u mnie pewnie by nie chodzil jak to zreszta zawsze bywa:baffled:
aniaoooo to sie zapowiada goracy tydzien;-)a co to na urlopie mezus??
agatkajak tam tesciu sie ma??i jak dietka??
zytao ja coraz blizej juz pakuj walize ciotka!!!!
evelika bez operacji nie da sie jakos tego wyleczyc??

gdzie nasza​ptynia i kermitka??
 
hejhej kobitki jestemi ja w weekend bylam u mamy a wiec tam nie mam dostepu do netu i sie nie odzywalam poza tym wczoraj tak lalo ze u mnie pewnie by nie chodzil jak to zreszta zawsze bywa:baffled:

evelika bez operacji nie da sie jakos tego wyleczyc??

U nas też lało i wiatr był straszny ale ja wtedy jak jest taka pogoda mam bardzo słaby dostęp do skypa...
 
U nas też lało i wiatr był straszny ale ja wtedy jak jest taka pogoda mam bardzo słaby dostęp do skypa...
Już trzeci raz piszę posta i mi nie wysyła jaki stres...ten internet.:-)
Cucciola niestety nie, jak twierdzi pediatra i chirurg dziecięcy nie da się tego zabiegu uniknąć, wszystkie badania mamy zrobione czekamy tylko na telefon ze szpitala.
BYLE DO WIOSNY..bo mi ta pogoda źle wpływa na samopoczucie, wyciągłam rower, wyczyściłam z kurzu i czekam na jej poprawę aby się trochę dotlenić...
Zyto odezwij się na gg przed szpitalem, jeśli sie uda...wczoraj udało nam się pogadać...i trzymaj się dzielnie!

Pozdrawiam poniedziałkowo...:happy2:
 
najlepsze oferty na neta ma zawsze TELEKOMITALIA.ja mam i jestem bardzo zadowolona.20 euro miesiecznie i nieograniczony dostep cala dobe.
zyta pakuj torbe bo to najwyzszy czas.nie znasz dnia ani godziny kiedy cie chwyca bole porodowe i bedziesz sie pakowac w biegu:-D.
 
My mamy linie telefoniczna z infostrady.Telecom u nas zacinam wlasnie co zla pogoda to i netu niebylo i strasznie drogie rozmowy.Potem mielismy teletu i tez koszmar az wkoncy infostrada tez mamy nieograniczony dostep i 20 euro miesiecznie szybkosc do 7 mega.A co do telecomu kuzyn meza u nich pracoje i no jak on sam mowi ze od alice lepszy...
 
ja nigdy nie mialam problemow z linia i dostepem do neta.zawsze dziala.a za rozmowy nie place,tylko za pierwsza minute i moge gadac bez ograniczen i nie mam abonamentu miesiecznego,tylko na neta.
 
reklama
Do góry