reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

reklama
Witajcie, u mnie pomalutku zycie sie toczy, nie bylo w zasadzie za bardzo o czym pisac. Ale nadrabialam was na biezaco:-) Agatka racje miala, wzielam sie za nauke bo wyznaczyli mi termin egzaminu na 5 lutego, moge odmowic i przesunac termin ale chyba jednak sprobuje podejsc tego 5 lutego. Poza tym mam zapalenie ucha, wczoraj bylam u lekarki, dala krople na razie, ale dzis mocniej boli i nie wiem czy nie skonczy sie antybiotykiem.
Co do internetu to nie mam tel stacjonarnego, wiec na infostradach i innych sie nie znam. Mamy chiavette z Tre 100 godz miesiecznie za 15 euro, ale jak dla mnie to niewystarczajaco, zawsze pod koniec miesiaca nam godzin brakuje, ale to zalezy ile kto na necie siedzi, my uzywamy sporo:)
Pozdrawiam Was wszystkie i kazda z osobna;-)
 
vodafone tez straszna lipa bo ma moja kolezanka na chiavetta i jest strasznie niezadowolona.placi cos kolo 60 euro miesiecznie i ma strasnie malo minut,musi doladowywac.
ciesze sie ptyniu ze wzielas sie za nauke no i trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& mocno zacisniete za egzaminy.pamietaj ze mozesz zrobic max 4 bledy na testach.
 
no tak jak z windu to tez lipa u mnie nie ma lini:no:
ptyniua aj myslalam,ze Wy jeszcze nie wrociliscie!!!ojej a skad te paskudztwo Ci sie przypaletalo??cierpialas juz wczesniej na zapalenie ucha??ponoc to dziedziczne ale nie wiem czy prawda??

Dziewczyny wezcei mnie zmobilizujcie do wiosny chce schudnac a objadam sie slodyczamy a fujjjjj
:wściekła/y:
co tam dzisiaj porabiacie??
ja bylam u kolezanki z Rumunii zanioslam jej od mojej siory 2 wory pelne ciuchow i wszystko nowe ale sie cieszyla!!!moja siora to ma obsesje na szmaty taka kase wydaje ze szok
:szok:
agatkadobrze wiedziec bo ja chcialam vodafone teraz wziasc
 
Ostatnia edycja:
Witajcie....u nas wczoraj była burza gradowa, okropność przez pół godz. nic nie było widać ciemność okropna zapadła...grad jak małe kurze jajka.Pierwszy raz coś takiego, bo nigdy u nas śniegu nie było i nie ma a tu nagle biało się zrobiło ale od gradu:szok:
Ptynia podejdź do egzaminu, uda się na pewno...bądź dobrze i optymistycznie nastawiona, to zależy od testu jaki Ci przypadnie i los przyniesie. Ja za 1 razem zdałam bo miałam test łatwiutki na szczęście ale inni to nawet po raz 4 zdawali....to zależy od szczęścia.
Też zrobiłam porządki w szafie i dałam rumunce rzeczy ze mnie, w dobrym stanie i powiedziała że zawiezie do Rumunii...ucieszyła się bo tam podobno biednie.

Pozdrawiam wtorkowo...:laugh2:
 
ptyniu ja tez trafilam na latwe pytania egzaminacyjne i zdalam za pierwszym podejsciem a byli i tacy co 10 raz zdawali i oblewali,ale to tylko dlatego ze nie uczyli sie i olewali egzamin i takie byly tego rezultaty.
u mnie od jutra zapowiadaja snieg:-D.
 
Witam z rana.Ale brzydka pogoda,jak nie snieg z deszczem do deszcz a puzniej snieg i taka w kolko.Zamias se mile odpoczywac z mezem to marzniemy bo zimnota jak trza grrrrrrrr...Jak fajnie ze choc raz na karate jade z mezem.Posiedze w baze znim :) ja mimo ze do zrobienia prawka dopiero sie przygotowywoje to ucze sie z ksiazek ktorych ma moj slubny po swoich kursach no przyznam ze ja bledow w testach zadnych nierobie.ale samochodu sie boje.Choc teraz nasza hondzia to automatyczna i tylko trzeba wiedziec gdzie gaz i hamulec hahaha...
 
reklama
Czesc
Ania fajnie ze bledow nie robisz, to ty zdolniejsza ode mnie, bo ja wciaz byki sadze i widac nie tak bardzo z moim wloskim jak z twoim. A tu egzamin tuz tuz. A co do samochodu to tu jest cos takiego ze w pierwszym roku nie mozesz jezdzic samochodem o duzej mocy silnika. My mamy samochod o bardzo duzej mocy i niestety przez rok nie bede mogla naszym jezdzic.(of kors o ile zdam:zawstydzona/y:)
My chore w domu, od dzis moj na zwolnieniu iantybiotyku, zapalenie gardla ma, ja antybiotyk na ucho dostalam, bo tak boli,a Maciek cos rano na oko narzekal ze go boli i napewno mu sie jeczmien robi;-). Nic mu sie nie robilo, do szkoly poszedl ale ponarzekal swoje:) Wiec my dzisiaj rano bylismy jak te trzy malpki: jedna nie widzi druga nie slyszy trzecia nie mowi... Ech, byle do przodu...
 
Do góry