reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

reklama
Góry są piękne zarówno ośnieżone jak i nie, uwielbiam po nich chodzić...ale ja chcę już WIOSNY....co tu na forum taka cisza??? Każda z nas ma swoje sprawy i nie ma czasu na pogawędki, co nie? Przecież nie będę sama ze sobą rozmawiać...:-)
Zadałam Wam pytanie a tu żadna mi nie odpowiedziała, czyżby pominięcie?
Pozdrawiam wszystkie i każdą z osobna...:happy:
 
dzien dobry sobotnio, u nas ciut lepiej, choc jeczmien na oku Macka sie powieksza i jak zwykle biedulek, bo go to dziadostwo swedzi a drapac nie moze. Ale przemywamy smarujemy, powinno byc dobrze. Mojego tez gardlo puscilo, ja na ucho juz czesciowo slysze, choc jeszcze w srodku boli.
Evelik ja mam podobnie jak ania bo moj tez 7-latek, wiec w glowie ma lego i batalie z przeciwnikami. Czasem sie wlasnie w jakies batalie bawimy(choc ja do tego typu zabaw nie mam cierpliwosci),ja jestem od takich spokojniejszych zabaw, czasem robimy jakis art-attack, cos wycinamy, kleimy, rozwiazujemy krzyzowki, gramy w gry planszowe, to wszystko w domu, bo nie bardzo jest gdzie wyjsc. Ale generalnie to sam sobie organizuje zabawy.
Wczoraj moj szanwony malzonek zrzucil moj telefon no i ekran sie stlukl, popekala zewnetrzna szybka, a ze dotykowy to niebardzo sie jakos paluchami po stluczonym szkielku jezdzi mimo ze tel dziala. I siedze teraz i przegladam oferty telefonow coby jakis darmo dolaczali do oferty:-) Macie jakies sugestie co do super dzialajacych telefonow?
 
U mnie dzisiaj z rana bylo 2 na minusie.
Ptyniu ja mam sony galaxy 2 w 3 na abonament.i jestem mega mega mega zadowolona.Telefon dziala niesamowicie.z mezem mamy oboje takie same on ma czarny ja bialy i jest ekstra...
 
no wlasnie ,moja cora tez ma w 3 Galaxy i jest bardzo zadowolona.placi 30 euro miesiecznie abonamentu i internet bez limitu.u mnie szaro buro i zimno.pada mokry snieg.w taka pogode to nawet na dzialke rano jechac mi sie nie chcialo,pewnie dopiero poobiedzie pojedziemy bo i drzewa trzeba przywiezc bo w garazu pustki.
zyta gdzie sie podziewasz?czyzby cie zlapaly bole porodowe i tulisz malenstwo w ramionach? odezwij sie bo sie zamartwiamy o Ciebie....................
 
Hej! No tak, prawko teraz kosztuje i w PL i tutaj....ale zdać je to jest teraz sztuka wielka:tak: przepisy się teraz zmieniły...co tam ciekawego porabiacie w domku ze swoimi dzieciaczkami. Jakie zabawy im organizujecie? Tak z ciekawości pytam bo mi się pomysły wyczerpały:-)
Ciekawe co tam u Zyty, nic się nie odzywa?
Cucciola mleko powinno Ci samo zaniknąć jak już 7 mcy nie karmisz bez żadnych tabletek, to dziwne....


a no wlasnie juz ponad 7msc i wciaz je mam lekarka dala mi tabletki na zanik zobaczymy czy zadzialaja bo wciaz jest:cool:
My z mala jestesmy na etapie klockow budujemy i skladamy no ale Twoj maluszek jest starszy od Fiammi a moze cos z Lego???

brr i u nas zimno
 
Dziewczyny niezly zbieg okolicznosci bo wlasnie nad samsungiem sie zastanawiam.Ania chyba wlasnie masz nie sony galaxy tylko samsunga, bo szukalam sony alaxy i tylko mi samsunga wyswietlalo:) Teraz tez mam samsunga wave i nie chce zmieniac na inna marke, bo ta mi odpowiada. Na razie w moim rankingu prym wiedzie wlasnie galaxy 2.
Ide sie wierszyka uczyc z Mackiem, dali mu tyle na ten weekend compiti ze bedziemy jeszcze i jutro je robic. Milego wieczorku i dzieki za podpowiedzi telefoniczne:-)
 
reklama
My z mala jestesmy na etapie klockow budujemy i skladamy no ale Twoj maluszek jest starszy od Fiammi a moze cos z Lego???

brr i u nas zimno

Mój Albert ma 3 pudełka klocków, pobawi się nimi trochę, poukłada ze mną no ale jest tak że to ja później muszę je zbierać...zabawek ma pod dostatkiem, nowych i używanych po spadku od kuzynowstwa no i urodzinach bo przeważnie zabawki się dostaje. Uwielbia bawić się samochodzikami, a teraz ostatnio zainteresowały go zwierzątka, naśladowanie ich i które jak się nazywa.
Ptynia dobry pomysł mi podsunęłaś z tym art-attakiem, w telewizji to przeważnie oglądaliśmy. Ciekawych rzeczy się można dowiedzieć i zrobić...a co do telefonu to ja mam starą nokię bezdotykową i też jestem zadowolona i nie zamierzam zmieniać chociaż przydałoby się....a ileż ona wycierpiała upadków i zamoczeń i nic się jej nie stało...działa dalej! Ale nie opłaca się wymieniać ekranu bo za pieniądze za naprawę + trochę euro kupisz sobie nowy telefon. Teraz są oferty w salonach, dziewczyny Ci oferują galaxy słyszałam że jest dobry, zatem popytaj dalej i zobacz w necie.
Agatko na gg się teraz nie słyszymy z zytą, także mi się wydaje że już powinna tulić synka w ramionach...muszę jej smsa napisać.

brrrr...u nas także zimno, ale wyobraźcie sobie, że na Syberii jest -50.
Tym miłym akcentem pozdrawiam Was wszystkie:happy:
​BYLE DO WIOSNYYYYYYYYYYYY...................
 
Do góry