reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

hej hej dziewczynki ja dopiero wieczorkiem do domku wrocilam bylam dzisiaj na wizycie okulistycznej no i mam jak narazie okulary do czytania po ciazy wzrok mi sie pogorszyl:baffled: za 6msc kolejna wizyta:tak:co do okularow nie wiem co sama mam myslec jedni mowia,ze lepiej ich nie zaczynac nosic bo ponoc wzrok sie pogarsza oczy za bardzo do okularow sie przyzwyczajaja itpdziewczyny co Wy na to??
agatkaTy nosisz okulary od urodzenia??jaka Ty masz na ten temat opinie??

a co do trzesienia u nas spokojnie a jak tam w Perugii???

cucciola mi tez po ciazy wzrok sie pogorszyl , po prostu daleka nie widze i mruze oczy ,a ze zamiast od razu posjcdo okulisty to zwlekalam i teraz musze okularynosicca przd ciaza mialam bardzo dobry wzrok a teraz mysle o szklach tak jak ania bo sadze ze nawet wygodniej bo tyle co za Ola biegam spadly mi iolcia ciagle mi je zdejmuje , takze moim zdaniem jak okulista zalecil to chyba jest powod ,ja do okularow nie moglam sie przyzwyczajic ale szok byl dla mnie jak pierwszy raz je zalozylam i zbaczylam wszystko wyraznie..
 
reklama
Kermitka zobaczysz jakie zajebiste uczucie jak zakladasz lenty haha do okola wszytko widac a nie tylko przed toba.Jak mi okulista pierwszy raz zalozyl soczewki to jak jakis dziwolong sie czulam ze wszytko do okola widzisz bez koniecznosci kierowania okularami.Zajebiste uczucie normalnie okulista sie ze mnie smial ze jak jak jakas wariatka ...
 
Sporo jeszcze od oka zalezy, ja mam takie oczy ze jak tusz zakladam to mi lzawią oczy i czerwienieja od razu, dopiero po paru minutach sie "uspokajają". Ale mimo to, jak bede w Polsce to i tak musze szkla nowe zrobic bo obecne porysowane wiec wypytam co i jak z soczewkami. A nóż widelec moje oczka się przyzwyczają i będę widziala jak ania:-)
 
widze ze rozprawa nad slusznoscia noszenia okularow rozgorzala:-D.ja znoworz nie moge nosic soczewek bo jestem alergiczka na soczewki a dwa strasznie przyklejaja mi sie do oka i nie moge zdjac,do optyka musialam latac zeby zdejmowal tak byly przyklejone.niczym nie moglam odkleic,ani sola fizjologiczna ani kroplami.dopiero optyk jakies specjalne krople mial i szlo zdjac.takze nie nosze i wole okulary.ale teraz zastanawiam sie nad operacja laserowa i zdjeciu calkowicie okularow.ponoc ta operacja nic nie boli.ja bez okularow to jak kret-wszystko za mgla i o wlasne nogi sie przewracam.nawet godziny na zegarku nie dojze.
kermitko nie wywolywalam cie do tablicy bo myslalam ze do was nie doszlo trzesienie,przepraszam:zawstydzona/y:.to dobrze ze nic sie wam nie stalo.
 
Kochane dziekuje Wam slicznie:-)
a jak to jest z soczewkami??czy mozna zamiast okularow nosic bez zadnych przeciwskazan i jak to wyglada tutaj cenowo w Italii??aniato TY moze bo je nosisz??!!o ja pysznosci briosz tak z raniutka upieklas??Brawa !!!
ptyniujak bedziesz miala okazje to dowiedz sie jak to tez w kraju wyglada cenowo??chodzi mi o soczewki??!!
kermitkoprzed ciaza nie nie nosilas okularow??
agatkoojej ja to straszny panikarz jestem nie moge sobie nawet takiej operacji na otwartym oku wyobrazic
:baffled:


Dzisiaj wybralam sie na poszukiwanie kostiumu dla malej ale lipa totalna wszystkie lepsze stroje juz wykupione zostaly same syfne a ceny od 50 euro w gore szok normalnie i co na raz dziecku zalozysz i wyrzucisz??!!!na koniec znalazlam kroliczka dla malej po okazyjnej cenie wzielam ale teraz mamy problem bo mala nie che go nosic
:confused:
ptyniujutro w Follonice rozpoczecie karnawalu i od 14 wyjezdzaja carri nie wybieracie sie czasem???

Milej niedzieli kochane jakie plany macie??

 
Witam was porannie!
Kurcze coś mnie niebezpiecznie od paru dni plecy bolą, wczoraj wprawdzie dałąm sobie do wiwatu ze sprzątaniem(ale przynajmniej dzis mam spokój), może to odzew po wczorajszym, wziełam nawet wczoraj przed snem aulin, myślałam, że wstanę bez bólu a tu kiszka. Ja problemy z rwą kulszową mam juz od zarania dziejów, raz na jakiś czas chwyta mnie taki ból, że tylko zastrzyki pomagają, bo nie jestem w stanie przewrócić się z boku na bok. Chyba muszę profilaktycznie wrócić do swoich ćwiczeń korekcyjnych.
Cucciola widzisz dobrze, ze ja cie tu mam bobym nawet nie wiedziała nic o karnawale:-D. Wybierzemy sie moze w kolejne weekendy, dziś weekend mamy dość napiety, bo jest impreza szkolna, na która maciek sie napalił ogromnie. I właśnie impreza zaczyna się o 14, hmm, szkoda, kiedyś bylo i mi sie podobało. Mam takie marzenie coby się kiedyś w czasie karnawału do Wenecji wybrać i na własne oczy zobaczyć te cudeńka. Może kiedys...
 
No tak tak szczeze mowiac to ja do venecji mam godiznke czasu.Ale jeszcze nigdy tam niebylam,Wstyd nie??Ale tak w karnawale tam zeby sie dostac trzeba miec cierpliwosc i uwielbiac tlumy scisk przypalanie papierosow i wogole z malym dzieckiem takim do 10 lat niema co jechac bo zadepcza.Kuzynka meza ma 3 dzieci.Ale na karnawal pojechala gdy miala tylko dwojke.Koszmar,wrucila z placzem powiedziala nigdy w zyciu wiecej niepojedzie.A ona raczej kobita odwazna.Wiecie ja dla maxa jeszcze tez kostiumu niekupilam cholerka...No niema nic zupelnie nic...Co do soczewek cenowa stoja ruznie.Niektore bardzo drogie ja najpierw prubowalam najdrozszych daylains czy jakus tak uzywalam jednodniowych napoczatek koszt 80 euro miesicznie.Efekt taki ze niechialam wiecej nosci.Potem z braku laku kupilam w carfuze u nas stoi optyk i tam kupilam Safeline 55 A i
SAFILENS CARRERA i jestem zadowolna.Te wczesniej kupywalam dzienne wychodzilo 30 euro na miesiac.A teraz od jakiegos czasu uzywam miesiacznych tych samych marek i koszt wychodzi 15 euro za 3 w przypadku pierwszych,w przypadku drugich 20 euro za 4 czyli dwa miesiace.Jestem z nich mega zadowolona.Sa mieciutkie i bardzo delikatne.Czasami nawet zapominam po meisiacu je wymienic bo niema zadnego efekty ze sa juz stare czyc cus...Oczywiscie pierwszy tydzien z soczewkami jest meczarnia.Bo zanim sie czlowiek naumie je zakladac i sciagac to kurwicy idzie dostac :) i tez napoczatku oko odczuwa ze cos jest w srodku ale ten dynskofort szybko mija...
 
Witam!!!
Wpadam oglosic,ze jestem juz rozpakowana;-)
A wiec zaczelo sie tak,ze w niedziele spakowalam torbe a we wtorek urodzilam;-):-)
U mnie z czasem teraz troche mizernie,ale mam nadzieje,ze synek da nam nieraz poplotkowac...:-p:-D
Pozdrawiam was wszystkie i do milego...:tak:
 
reklama
Witajcie dziewczyny, mam na imie Marzena i od 5 lat mieszkam we Wloszech w Fidenzie. Mam 11 letnia corke Marte, 8 letniego syna Szymona.
Pisalam juz tu kiedys ale bardzo, bardzo dawno. Pozdrawiam :-)
 
Do góry